Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7041
11-04-2016 13:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 13:25)LUPUS :  
(11-04-2016 11:39)m.dreval :  
(07-04-2016 13:01)LUPUS :  ось найкраща відповідь тим, хто вважає, що пеця найменше зло...
http://vshoke.net/?p=18879
через крах банку Хрещатик Київводоканал переходить на обслуговування до банку, який належить кому? вгадайте Упал и качаюсь

Как убить свой банк за три дня и обвинить в этом НБУ

а стаття то яка...
ось деякі перли
"Другая - а по сути та же схема вывода денег – прямая покупка "мусорных" облигаций фиктивных компаний-"прокладок". "Хрещатик" был единственным покупателем и держателем этих "ценных" бумаг, их "рыночная" стоимость искусственно накручивалась фиктивными котировками на биржах."
чи
"Причем ставки по кредитам зачастую были ниже, чем ставки по депозитам, которые "Хрещатик" привлекал у населения. Иными словами – банк не зарабатывал денег: напротив, с середины 2014 года получал процентный убыток, что полностью противоречит всей логике ведения банковского бизнеса."
ні назви тих "цінних паперів" ні відсоткової ставки...
я знаю хто такий А. Іванов, що в банку не все так добре... АЛЕ хто заважав НБУ ввести тимчасову адміністрацію раніше, надати рефінанс та в судовому порядку стягнути з акціонерів кредити?
Банк є збирачем комунальних платежів в найбільшому місті України... проблем з оборотними грошима не було б...
замість того той же Іванов з тією ж Гонтарєвою розіграли партію. Акціонери банку отримали гроши за "папірці", Пеця нових клієнтів, Гонтарєва напевно гонорар... а ми прості люди.. .сплатимо податки які підуть на виплати вкладникам банку.

якщо десь не правий - корегуйте Hello!

1. Январь-сентябрь 2015 года банк "Хрещатик" закончил с убытком 162,694 млн грн, тогда как за аналогичный период 2014 года его убыток составлял 61,151 млн грн

2. 2015 год банк "Хрещатик", по предварительным данным, закончил с убытком 1,162 млрд грн. Об этом говорится в сообщении банка о проведении 25 апреля собрания акционеров.

У банка было все хорошо???

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2016 13:32 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #7042
11-04-2016 13:43 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 13:27)Nemo78 :  
(11-04-2016 11:41)Gerzik :  по пунктах.
*************
4. немає жодного хто був там і скаже що я написав свої )фантазії. зараз то не війна а просто бізнес.

якщо там процвітає Я удивлен" бізнес", то хай переходят на самоокупаємість, Повбывав бы

так воно і є.

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7043
11-04-2016 13:57 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
а я десь писав, що у банку все добре? покажіть де? перечитайте уважно ще раз .... банк з мінусом... хто тоді заважав НБУ ввести тимчасову адміністрацію, надати рефінанс та врятувати?
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #7044
11-04-2016 14:04 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 13:43)Gerzik :  
(11-04-2016 13:27)Nemo78 :  
(11-04-2016 11:41)Gerzik :  по пунктах.
*************
4. немає жодного хто був там і скаже що я написав свої )фантазії. зараз то не війна а просто бізнес.

якщо там процвітає Я удивлен" бізнес", то хай переходят на самоокупаємість, Повбывав бы

так воно і є.
на військовий збір , НДС пенсійний фонд...податки платятКурить

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7045
11-04-2016 14:12 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

LUPUS,

Ви мабуть не дочитали до кінця статтю Рожкової:
Цитата:Ситуация с "Хрещатиком" уникальна. Обычно акционеры до последнего пытаются отстоять свой банк, составляют планы финансового оздоровления, согласовывают их с нами, просят предоставить кредит под качественные залоги – все для того, чтобы банк мог спокойно преодолеть временные трудности. Но собственники "Хрещатика" и сам банк не обращались к НБУ с просьбой о получении стабилизационного кредита.

Последний раз банк приходил с просьбой о поддержании ликвидности в начале февраля и получил тогда 190 млн гривен тендерного рефинансирования под ликвидный залог в виде ОВГЗ.

Национальный банк всегда до последнего старается спасти банки. Исключение из этого правила – "схемные" банки, к таким у нас нулевая толерантность. Но если капитан с помощниками сорвали с корабля самые ценные приборы и удрали на шлюпке - не стоит винить в крушении корабля службу навигации. А именно это сейчас пытаются сделать некоторые политики и журналисты.

Знаєте, я особисто не до кінця і не абсолютно довіряю всьому тому, що пані Рожкова пише в статті. Також я не до кінця і не абсолютно вірю обвинувачуванням з уст власників банку до НБУ. Я дуже добре розумію, що і там і там сидять достатньо хитрожопі особі, і кожна з них тягне ковдру на себе. І, скоріше всього, виною там став обоюдний конфлікт інтересів.

Але перепрошую, звинувачувати Пецю в тому, що він положив банк, перетягнувши до себе рахунок "Київського Водоканалу" - це занадто.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2016 14:13 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7046
11-04-2016 14:27 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
звичайно хитро*опі і там і там
як я вже казав - хто заважав НБУ в 2015 році ввести тимчасову адміністрацію?
пеЦю я не звинувачую безпосередньо в тому що він наказав збанкротувати банк і перевести до свого функцію отримання платежів. а лише в виборі голови НБУ, за сприяння якої і відбувається все те, що ми спостерігаємо... коли рфним банкам рефінанс надають миттєво... коли облікова ставка вбиває саму ідею кредитування бізнесу, я вже не хочу говорити про курс гривні до долара та євро... про кількість надрукованих гривня-фантиків... з лютого монетний двір шарашить в 3 зміни... чекати курсу 40?))))
пеЦя має, як нанятий менеджер, відповідати за свої кадрові призначення. не виходить у лЄрки? замінити її і міняти хоч щотижня... поки не знайде достойного...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7047
11-04-2016 14:50 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 14:27)LUPUS :  m.dreval
звичайно хитро*опі і там і там
як я вже казав - хто заважав НБУ в 2015 році ввести тимчасову адміністрацію?
Мабудь для введення тимчасової адміністрації повинні відбутися якісь передумови. Будь Ви особисто банкіром, Вам би, певен, не сподобалося, якщо у Ваш банк якийсь регулятор введе іншого адміністратора і буде розказувати що Вам робити.

(11-04-2016 14:27)LUPUS :  коли рфним банкам рефінанс надають миттєво... коли облікова ставка вбиває саму ідею кредитування бізнесу, я вже не хочу говорити про курс гривні до долара та євро... про кількість надрукованих гривня-фантиків... з лютого монетний двір шарашить в 3 зміни... чекати курсу 40?))))

Смешались в кучу кони, люди (с)

Я думаю, Ви зовсім не розумієте правжні причини останнього обвалу гривні. Вам треба трошки більш детальніше проаналізувати стан Української економіки та валютних резервів за період 2010 - 4Q 2014 рік, та можливу долю тих 15 путінських мілліардів, які були так важливі для тої зовнішньої здавалось би стабільності.

І, доречі, те, шо монетний двір друкує банкноти, ще не ознаяає, що в країні збільшується грошова маса.


(11-04-2016 14:27)LUPUS :  з лютого монетний двір шарашить в 3 зміни... чекати курсу 40?))))

Невже у мене якісь другі новини. Тільки но поговорив з Вами на цю тему і ось:

Нацбанк заменит старые банкноты номиналом 100 гривен на новые

А це вже несвіжа новина від грудня:

Нацбанк презентовал новую 500-гривневую банкноту (фото, видео)

Купюра поступит в обращение через три с половиной месяца – с 11 апреля 2016-го.


Ви, надіюсь, розумієте, навіщо зараз це робиться в країні? От Вам і пояснення роботи станка на монетному дворі в три зміни.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2016 15:03 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7048
11-04-2016 15:06 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
я дійсно не банкір. я юрист. і я бачу в законі підстави для введення тимчасової адміністрації.
причини обвалу гривні, я не те що розумію, а і знаю дуже чудово.
відсутність доларової маси це звичайно поганий фактор, як і військові дії... але попри це ще було дуже багато цікавого. швидкі виводи валюти в офшори як оппозицією (після 2014 р.) так і новою владою. збільшення грошової маси (в гривнях) бо треба було надрукувати як для вкладників певних банків так і для виплат ЗП та пенсій.
це неефективне використання кредитів від МВФ...
проте ніхто не заважав перевести валютні розрахунки під контроль держави. взяти один з держ банків, зобов"язати усіх хто працює з експортом-імпортом відкрити там кореспондентські рахунки, тимчасово припинити роботу УМВБ та здійснювати валютні операції за фіксованим встановленим курсом.... поки ситуація не стабілізується...
але бажання не було.. займались та й займаються іншим.
чому, коли курс гривні на міжбанку зміцнюється НБУ виходить з аукціоном та скуповує "зайвий" долар? доречи чи не на надруковані гривні?) а коли дефіцит долара то НБУ сидить тихесенько та не виходить з продажем валюти?
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7049
11-04-2016 15:16 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 15:06)LUPUS :  m.dreval
я дійсно не банкір. я юрист. і я бачу в законі підстави для введення тимчасової адміністрації.
Ну тоді, якщо модна, дайте нам, прошу, коротенкий витяг з закону на підставі чого НБУ повинен!!! ввести до банка тимчасову адміністрацію. Дякую.

(11-04-2016 15:06)LUPUS :  причини обвалу гривні, я не те що розумію, а і знаю дуже чудово.
відсутність доларової маси це звичайно поганий фактор, як і військові дії... але попри це ще було дуже багато цікавого. швидкі виводи валюти в офшори як оппозицією (після 2014 р.) так і новою владою. збільшення грошової маси (в гривнях) бо треба було надрукувати як для вкладників певних банків так і для виплат ЗП та пенсій.
це неефективне використання кредитів від МВФ...
Ше раз прошу, крім всього вами вищесказаного відслідкуйте те, якою ціною 3 2010 по 2014 тримався курс 8. А потім продовжимо. Дякую.

(11-04-2016 15:06)LUPUS :  проте ніхто не заважав перевести валютні розрахунки під контроль держави. взяти один з держ банків, зобов"язати усіх хто працює з експортом-імпортом відкрити там кореспондентські рахунки, тимчасово припинити роботу УМВБ та здійснювати валютні операції за фіксованим встановленим курсом.... поки ситуація не стабілізується...
але бажання не було.. займались та й займаються іншим.
О! Тінь Радянського Союзу та Внєшекономбанку нависла над Україною? Скажіть, ви що, наспраді вважаєте, що держава може бути ефективним власником?

(11-04-2016 15:06)LUPUS :  чому, коли курс гривні на міжбанку зміцнюється НБУ виходить з аукціоном та скуповує "зайвий" долар? доречи чи не на надруковані гривні?) а коли дефіцит долара то НБУ сидить тихесенько та не виходить з продажем валюти?

Лєрка, стерво, бреше?
Глава НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що за перші два місяці 2016 року Нацбанк продав банкам валюту на аукціонах на 223 млн дол. більше, ніж купив.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2016 15:17 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7050
11-04-2016 15:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
ст. 76 З-ну про банки і банківську діяльність буде більш красномовною
Держава може бути ефективним власником. Подивіться на досвід скандинавських країн...
а щодо лЄрки
http://ua.112.ua/mnenie/skilky-valiuty-b...90316.html
http://news.finance.ua/ua/news/-/359036/...hatku-roku

перші 2 місяці 2016 р. це круто... 2015 набагато цікавіший... та й в березні і квітні 2016 (який не входить до статистики... було придбано багато.. були дні коли НБУ викупав по 50 лямів)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 410 847 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 992 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 17