(02-02-2016 23:17)МаSтеР : (02-02-2016 22:35)bobryk : Правда. І збільшили чисельність штатів
НЕ ПРАВДА!!!, цифра не відповідає дійсності.
Ну вам може видніше - раз ви там працюєте. Я цим не цікавлюсь.
а взагалі на вскидку
в Івано-Франківській обл. з трьох обєднаних:
Калусько-Рожнятівський об’єднаний
Тисменицько-Тлумацький об’єднаний
Галицько-Рогатинський об’єднаний
стало зразу шість розєднаних.
в Львівській - знаю +2, скільки точно не знаю.
тобто приріст +3 по області з невеликим населенням.
всього в Україні 24 області + Київ (крим в окупації)
і 25х3=75 нових
досить реальна цифра
pete писав про 78.
http://vysnovky.com/life/doit/1717-5-arm...-avatarami
Спробуємо систематизувати найпопулярніші та найефективніші методи боротьби з алкоголізацією у війську.
«Адміністративно-дисциплінарні покарання.»
Гаупвахти та штрафи
Повернули їх в українську армію в січні цього року. За поданням командирів п'яницю можуть посадити на гауптвахту до 10 діб, або оштрафувати на суму від 1190 грн до 2465 грн. Зазвичай штрафують на 1700 - 1800 грн - це практично зарплата солдата. Для офіцерів, яких "запеленгують" під час пиятики з підлеглими або просто у п'яному стані, штраф більший - від 2465 грн до 4165 грн.
Більше впливає на тих, хто намагається підтримувати родину й у таких умовах. На "одинаків" сильно не впливає. Негативний момент в тому, що є настільки залежні від алкоголю, що можуть агресивно сприймати будь-які перепони на шляху до горілки. За умови легкого доступу до зброї це дуже небезпечний чинник.
«Батьківські»
"Чистка організму"
Є батьки-командири, які реально впевнені в тому, що алкоголізм - це хвороба і її треба лікувати. Тому й відправляють непутящих солдатів у реабілітаційні центри. Де тих "прокрапують", знімають інтоксикацію. Трапляється, що пропонують закодуватися або "підшитися" .
Слід зазначити, що такий підхід буває ефективним тільки в тому разі, коли людина або "випадково піддалася на провокацію" або має реальні наміри припинити пити.
"Можна, але потрошку"
Натрапила на такий метод в одній із танкових частин. Варіант такого собі контрольованого п'янства. Командир сам контролює закупівлю та дозу. Визначає час для випивки. А потім встановлює певного роду пролонгацію випивки. Мовляв, мужики, ну, можна буде, тільки трішки пізніше.
Працює лише в тому випадку, коли командир має незаперечний авторитет і не тільки здатен контролювати ввірений йому колектив, а й має вплив на можливі канали отримання спиртного.
«Відсторонення від колективу»
Суть у тому, що за ініціативи командира оголошується свого роду бойкот. З п'яницею обмежують спілкування, його не беруть на завдання, не доручають відповідальних та значущих справ. Якщо п'яниць набирається група, їх можуть відселити в окремий намет.
Ізоляція, табу на спілкування мають певний вплив на тих, хто не п'є - щоб і не починали. Але по суті своїй - так просто легше. Зрідка може вплинути на когось, для кого дуже важливий соціальний статус.
«Емоційний вплив»
Синька
Один із командирів попросив передати ветеринарної синьки. Не дуже то й здивувалася, бо знала, що у них в частині собаки є. Перепитую, чи не поранилися песики. "Ні, - каже, - то не собакам, то я "аватарів" малюватиму". Виявилось, що п'яничок в підрозділі він розмальовує тією самою ветеринарною синькою. І ті потім ходять такими "смурфами" поки не вивітриться - і алкоголь, і синька. У випадку рецидиву таке розмальоване фото надсилають рідним. А в особливо радикальних варіантах - до школи, де діти навчаються. Кажуть, навіть погрози відіслати фото в п'яному вигляді дітям, допомагають протверезіти дуже швидко.
Але є ризик у крайніх випадках травмувати психіку людини.
«Силові методи»
Боротьба зі схемами продажу
Потребує серйозної підготовки рівня спецоперації. Треба визнати, доволі часто офіцерський склад буває ланкою у злочинній схемі доставки та продажу алкоголю в межах полігону або місця дислокації частини. Опір чиниться шалений. Щоб узятися до такого, треба як мінімум три чинники: особиста мужність, підтримка вищого керівництва та надійна команда.
Чистка
Радикальна детоксикація. Видовище не для слабкодухих. Руки-ноги п'яниці зв'язують, заливають у рот велику кількість легкого розчину марганцівки (або просто соляний) - провокують блювоту. Фактично, чистять шлунок. Але, як свідчить практика, після таких процедур і мозок швидше прочищається.
Клітки, ями
Дехто буде намагатися говорити про порушення прав людини, але це швидше дотримання прав на безпеку інших. У спеціально викопані глибокі ями скидають "синіх". І сидять вони там, поки не протверезіють, і поки не усвідомлять усю ганебність та небезпеку своєї поведінки. З кліткою підхід той самий - тільки аватарів поміщають не в яму - а тримають у спеціально огородженому місці.. Буває, і просто прив'язують до стовпа. Таке покарання може тривати від кількох днів до кількох тижнів.
Наразі саме цей спосіб вважають найдієвішим. Хоча він і позастатутний. Але, на жаль, гуманні способи працюють не так ефективно.
Коли зникне проблема…?
Цитата:Коли… до війська не будуть мобілізовувати усіх кагалом;
коли з кандидатом для мобілізації будуть серйозно працювати наркологи та психологи (досі у військкоматах більшість оглядів просто для галочки);
на першій вже стадії відбору будуть виносити в пріоритет: ефективність використанні людського ресурсу і не відправлятимуть людину зі клаустрофобією в танкісти, а нетерплячих - у снайпери;
коли командири самі будуть взірцем поведінки, матимуть реальний авторитет серед солдатів, умітимуть працювати з особовим складом;
коли будуть чіткі й гарантовані соціальні гарантії;
коли вище керівництво навчиться чітко ставити задачі і відповідатиме за власні дії;
коли в армії буде вибудувано чітку й розгалужену систему психологічної допомоги;