Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Диалоги с россиянином
Автор Повідомлення
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #151
24-12-2015 16:50 RE: Диалоги с россиянином

(24-12-2015 16:44)smile :  ... як тикати паличкою в кирпичину.

Курить
вода камiнь точить...

Але в мене, чомусь, також не має стiльки натхнення та терпiнняHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #152
24-12-2015 17:21 RE: Диалоги с россиянином

(24-12-2015 16:44)smile :  так нехай же ж. Wink

Андрію, дякую! Hello!

(24-12-2015 16:44)smile :  тема є. у якій формі розмову будемо вести ? дидактичній чи дискусійній ? людина нас питає, чи ми його ?

чи будемо проходити по всім пропагандоштампам і пробувати їх спростувати ?

Человек у нас в гостях, я думаю, право выбора формы разговора следует предоставить ему. Конечно, если у наших клубней есть вопросы к проедставителю России, милости просим!

(24-12-2015 16:44)smile :  я не знаю, як ти ще зберіг мотивацію до чогось достукатись, спроби щось їм довести в мене особисто викликають позіхання. бо нецікаво. це як тикати паличкою в кирпичину.

Курить

Та знаєш, мабуть тому, що за моє життя мені на шляху зустрічалися як нормальні українці, так і нормальні росіяни. В мене є друзі, так так, саме друзі, яких я знаю чорт знає скільки років, і знаю, що вони гарні люди, але вони є вата, бо російське ТВ у них працює кожен день. У мене в спілкуванні є достатньо нормальних чехів, хоча існує такий тренд, що чехи зневажають імігрантів. І, на жаль, я зустрічався в цій країні з українцями, які хотіли мене нагріти, коли я тільки переїхав і ще не зовсім розумівся на всіх деталах.

Тому я перестав ділити людей за їх національнистю. Я ділю їх за їхніми вчинками, і стараюсь насамперед зрозуміти їх позицію, а потім формувати свое ставлення до них.

Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #153
24-12-2015 17:27 RE: Диалоги с россиянином

Перше і останнє запитання від мене до нашего гостя...
Крим чий?

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #154
24-12-2015 17:31 RE: Диалоги с россиянином

(24-12-2015 17:21)m.dreval :  Тому я перестав ділити людей за їх національнистю. Я ділю їх за їхніми вчинками, і стараюсь насамперед зрозуміти їх позицію, а потім формувати свое ставлення до них.

Hello!

а до чого тут національність ?
я про те, що марно пробувати щось пояснити людині, яка вважає, що
Цитата:В сложившейся ситуации не воспользоваться таким "подарком" Путин просто не мог.".

незалежно від національності. яка, до речі, мені і не відома, та й не хочу знати.

це ментальність 19-го та початку 20-го сторіччя. про що тут можна говорити ?

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-12-2015 17:35 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #155
24-12-2015 17:53 RE: Диалоги с россиянином

(24-12-2015 17:31)smile :  я про те, що марно пробувати щось пояснити людині, яка вважає, що
Цитата:В сложившейся ситуации не воспользоваться таким "подарком" Путин просто не мог.".

Почекай, а що не те він сказав?

Якщо стати на точку зору Путіна, та великої, самодержавної та імперської Росії, то він вчинив, як справжній цар та "собіратєль зємєль руських". В бізнесі та політиці, нажаль, відсутня порядність.

А Україна, на жаль, Крим про..ла. І про...ла вона його не в лютому-березні 2014, а набагато раніше, у 2010. Коли після Помаранчової революції нетерплячі очікувани швидких змін на краще, криками "зрада" привели Януковича до влади.

Доречі саме тому я страшний порохобот зараз.

Так що я не бачу великого кримінала в його словах. Я бачу в його думках оману, що на Донбасі та в Криму жили інші люди, яки "чимось грандіозним" відрізнялися від інших пересічних українців. Але в іншому - ....
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-12-2015 18:08 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #156
24-12-2015 18:07 RE: Диалоги с россиянином

(24-12-2015 17:53)m.dreval :  
(24-12-2015 17:31)smile :  я про те, що марно пробувати щось пояснити людині, яка вважає, що
Цитата:В сложившейся ситуации не воспользоваться таким "подарком" Путин просто не мог.".

Почекай, а що не те він сказав?

Якщо стати на точку зору Путіна, та великої, самодержавної та імперської Росії, то він вчинив, як справжній цар та "собіратєль зємєль руських".

так я ж і кажу - ментальність 19-го та початку 20-го сторіччя.

не хочу заглиблюватись в джерела сказаного безпосередньо перед наведеною цитатою. але там теж гарні індикатори марності.

ЗІ. якщо починати лікувати тріпер (див. вище анекдот), то те, що зробила ерефія з кримом, треба називати мародерством. в нормальному світі за мародерство роблять ая-я-яй дуже сильно по попі. Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Consta Немає
Управляющий Baburka resort
*****

Повідомлень: 5 934
Приєднався: Nov 2008
Запоріжжя
Skoda Oсtavia A5
Повідомлення: #157
24-12-2015 18:14 RE: Саакашвили новый губернатор Одесской области

(18-12-2015 14:47)m.dreval :  ...
Сразу добавлю свой ответ:
В РФ впервые обнародовали миллиардные расходы на пропагандистское вещание Russia Today[/url]

от сюда отчет? Mr. Green




Пессимист – это хорошо информированный оптимист.

У оптимиста сбываются мечты - у пессимиста - кошмары (Б.Шоу)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #158
24-12-2015 18:15 RE: Диалоги с россиянином

Вялотекуча розмоваFacepalm Нагадайте,кому вона треба?Попкорн
Крим ніхто не дарував тому карлику! Його продав яник! Категорично не згодний з тим,що у бізнесі й політиці честі(чи то якось так) немає,чи то не повинно бути. Інший правитель подумав би,чи робити таке,але не карлик,який ложив на братній народ задля задоволення своїх хворих амбіцій/комплексів.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #159
24-12-2015 18:18 RE: Диалоги с россиянином

(24-12-2015 18:07)smile :  не хочу заглиблюватись в джерела сказаного безпосередньо перед наведеною цитатою. але там теж гарні індикатори марності.

Повір мені, це ще дуже далеко від марності Smile

(24-12-2015 18:07)smile :  ЗІ. якщо починати лікувати тріпер (див. вище анекдот), то те, що зробила ерефія з кримом, треба називати мародерством. в нормальному світі за мародерство роблять ая-я-яй дуже сильно по попі. Курить

Ну так саме "по попі" ми зараз і наблюдаємо. Нє бєз удовольствія.

П.С. До речі, я тут присів та "твій" коньяк.
Потому предлагаю дальнейшую нашу дискуссию отложить на мой следующий приезд в Киев. Благо теплая "фашистская" погода располагает к неторопливой беседе за рюмочкой.

А пока давай предоставим слово гостю. А то, согласись, как-то некрасиво получается. Шушукаемся у него за спиной на непонятном языке Smile

Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #160
24-12-2015 18:18 RE: Диалоги с россиянином

І продав його зек за той,нібито потрібний кредит Україні,що надав старший братєльникHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 4