Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Военкомат
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2401
10-09-2015 22:20 RE: Военкомат

(10-09-2015 12:18)Spiny :  ... власть ПРОСРАЛА доверие народа. Вернуть его будет очень тяжело, а они суки, правда, для этого ничего не делают.Добыча мыслей

Это в первый раз с Вами (и всеми нами) такое?
Это как в анекдоте: "Думала любовь, а оказалось опять опыт..."

Ну и что теперь делать? Курить

Master, например, что-то предлагает, а не просто констатирует, как всем плохо...

ps..насчет "клиника"...
такое впечатление, что одни профессора собрались и диагнозы ставят...
уважайте мнение других одноклубников

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-09-2015 22:28 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Spiny Немає
All Inclusive
*****

Повідомлень: 2 276
Приєднався: Oct 2008
Сумы
Шкода А5 черная
Повідомлення: #2402
10-09-2015 22:56 RE: Военкомат

(10-09-2015 22:20)Шкодчук :  
(10-09-2015 12:18)Spiny :  ... власть ПРОСРАЛА доверие народа. Вернуть его будет очень тяжело, а они суки, правда, для этого ничего не делают.Добыча мыслей

Это в первый раз с Вами (и всеми нами) такое?
Это как в анекдоте: "Думала любовь, а оказалось опять опыт..."

Ну и что теперь делать? Курить

Master, например, что-то предлагает, а не просто констатирует, как всем плохо...

..."клиника"... такое впечатление, что одни профессора собрались и диагнозы ставят...
уважайте мнение других одноклубников

То что предлагает какие то варианты решения это хорошо Курить , но по сути это та ещё хрень и бред, особенно про родственников - пря как при Сталине 'семья, родня предателя, заложи или сам пострадаешь' ВоротитВоротитВоротит
Страна с ЖУТКИМ количеством ментов, гбистов и просто стукачей (как не обидно это звучит, но наша нация к этому склонна - по своей работе постоянно с этим сталкиваюсь, я HR-щик Crying or Very sad ) не может ничего сделать...
Как говорил известный персонаж ' это прискорбно' , но факт остаётся фактом.

Предложить Добыча мыслей что то РЕАЛЬНОЕ я не могу, но и хрень разную предлагать не хочу.
После смерти знакомого (не могу смотрень его жене в глаза, все мои помощи ерунда - в ее понимании- я ведь жив и буду воспитывать сына) тоже был очень радикален, но остыл (время лечит).

Мнение других я всегда уважал и буду это делать (демократия мать ее так).
Но с Мастером все равно не согласен.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #2403
11-09-2015 04:31 RE: Военкомат

Про брєд і клініку пишуть ті, кого це не касається.
Про родичів, читайте уважно: найближчі родичі, у разі неможливості... Приходить нач ВОС до призовника додому - мати він в москві на роботі не знаю коли повернеться і більше не приходьте. Дружина, вся в соболях і драгоценних камєніях- він на чукотці. Ну і при перетині кордону з нього зтягнути штраф не проблема. А другий працює в фермерському господарстві, обробляє землю, ПЛАТИТЬ ПОДАТКИ і давай друг в армію. Коли йде призов на стокову службу як можна призовника який підлягає призову, придатний до військової служби, випускати за кордон? Призов проходить два рази на рік по два місяці. Пройшов медогляд, результати ВЛК, рішення комісії про придатність до в/с, непридатним або кому надана відстрочка на всі чотири сторони, придатним дочикатись рішення призовної комісії чи буде він включений до тої чи іншої команди. А дальше на 4-5 місяців вільний. По статистиці із 1000 призовників 300 непридатних та відстрочників а призвати з остальних 70 чоловік на строкову службу ціла проблема. На сьогодні призовник строкової служби отримує копійки на цигарки. Так чому він, законопослушний громадянин який з'явився вчасно і пішов у військо не повинен бути впевнений, що інших порушників законодавства не покарають хоча б штрафом, який би суттєво підняв оклади солдатів строкової служби і явку само собою.
Поспілкуйтеся з найближчими родичами призваних кожен день по декілька разів, тоді мене зрозумієте. І основна з притензій- а чому ті за кордоном, ОСОБЛИВО В РОССІЇ, і їм нічого не має, а мій служить.
Якщо всі так рвуться до Європи, то потрібно починати з себе, не порушувати закон. І те, що за порушення я пропоную штраф ви називаєте клінікою чи брєдом, но це ще раз підтверджує вислів: "И эти люди хотят в Европу?".
Стаття 15 пункт 8 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", почитайте: зобов'язані, зобов'язані...
ПС. Не порушуйте закон, не будите платити штрафи чи взятки. С такою точкою зору всі наші адмін відповідальності чи кримінальні клініка.
ППС. Насильник теж кричить в суді це клініка і брєд садити мене за звавтування на п'ять років, я ж хотів їй задоволення "принести".


Продовжу з компа.
Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу", стаття 15, пункт 8:
Цитата:8. Після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову:

призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;

призовники, які змінили місце проживання, зобов'язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік;

керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.
Преступление и наказание:
Стаття 210 КУпАП,Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу:
Цитата:Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах -

тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Від 85 до 119 гривень!!!, від майже ЧОТИРЬОХ до чуть більше П'ЯТИ !!! долларів!!!, Карл. А за повторне від 170 до 255 гривень. Але процедура стягування штрафів така, що за один призов є можливість надати один, на повторний не вистачить часу. Заплатив в касу 100 гривень і можеш не з'являтися до другого призову? А інші в цей час служать. Оце клініка.
Стаття 335 ККУ. Ухилення від призову на строкову військову службу:
Цитата:Ухилення від призову на строкову військову службу-
карається обмеженням волі на строк до трьох років.
Получив повістку на відправку, звониш до нього, а він виїхав в Россію на роботу. І за це йому ТРИ РОКИ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ!!! ТРИ, Карл, РОКИ!!! А інші за цей період два дємбеля відгуляють. Оце клініка.
Я пропоную підняти штрафи прописані під доходи громадян у 15$ за місяць і курс тодішній 1:1,8 та упростити процедуру стягування. Я пропоную обмежитись штрафом за ухилення а не годувати його у буцигарні 2-3 роки.
Тому перед тим, як ставити діагноз, потрібно самому вивчити "історію хвороби" або хоча б цим "захворіти".

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2015 05:26 Майстер.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2404
11-09-2015 06:55 RE: Военкомат

(11-09-2015 04:31)МаSтеР :  ...Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади...

про зміну посади - подавай, а про зміну статі - не цікавить... Хм

Право людей із гендерною дисфорією на операцію для зміни статі визначає стаття 51 Основ законодавства України про охорону здоров'я, а всю процедуру регулює "Наказ про надання медичної допомоги особам, що потребують зміни (корекції) статевої належності".

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2015 07:05 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
alpinist Немає
Классик
****

Повідомлень: 937
Приєднався: Jul 2005
Карпати
Дві нескінченості
Повідомлення: #2405
11-09-2015 07:56 RE: Военкомат

МаSтеР, повністю підтримую!!!! Якщо у когось є до мене питання - то відповідаю зразу - на даний момет 3 мої зяті знаходяться у зоні АТО - ніхто не ховався і не втікав.

Знаний Дідуган
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
andrey13 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 286
Приєднався: Mar 2010
Київ
Повідомлення: #2406
11-09-2015 08:07 RE: Военкомат

Направте свої законогенеруючі думки в русло популяризації професійнох армії. тому що на мобілізованих ви ні куди не виїдете.
закони не працюють в межах держави. людей тримають за бидло, знаю уже декілька організацій де хлопців перевели на роботу по договору, який підписують кожен місяць терміном на місяць і в разі його мобілізації він отримує дулю з маком як від держави так і від працедавця
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
azama Немає
Писатель
***

Повідомлень: 685
Приєднався: May 2014
Херсон
А5 FL 1.9 TDI
Повідомлення: #2407
11-09-2015 08:48 RE: Военкомат

Надо было это конечно в другую тему кинуть но оставлю здесь!

Паек на передовой: бойцов кормят заплесневелым хлебом и старым салом (видео)
http://newsoboz.org/proisshestviya/paek-...2015183200
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #2408
11-09-2015 08:56 RE: Военкомат

(11-09-2015 08:48)azama :  Надо было это конечно в другую тему кинуть но оставлю здесь!

Паек на передовой: бойцов кормят заплесневелым хлебом и старым салом (видео)
http://newsoboz.org/proisshestviya/paek-...2015183200

это реалии, парни с нашего города

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #2409
11-09-2015 09:22 RE: Военкомат

[Зображення: 45b881f99229.gif]

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2015 09:39 Compass.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Демьян Немає
Автотурист
*****

Повідомлень: 2 044
Приєднався: Sep 2012
AA AI
Снежный человек на стероидах
Повідомлення: #2410
11-09-2015 09:33 RE: Военкомат

(10-09-2015 22:20)Шкодчук :  
(10-09-2015 12:18)Spiny :  ... власть ПРОСРАЛА доверие народа. Вернуть его будет очень тяжело, а они суки, правда, для этого ничего не делают.Добыча мыслей
Это в первый раз с Вами (и всеми нами) такое?
Это как в анекдоте: "Думала любовь, а оказалось опять опыт..."
Ну и что теперь делать? Курить
В истории "незалежної" впервые гражданские люди доверили свои жизни государству для защиты родины а правительство мало того, что пр*ебало доверие так и допустило саму ужасную ошибку "человеческая жизнь-расходный материал"
Никто не понес никаких публичных наказаний и у людей заслужено сложилось ну просто яркое мнение о данной ситуации.
У нас огромная пропасть между людьми, правительством и исполнительными органами.
Нужно менять ситуацию...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 5