Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Военкомат
Автор Повідомлення
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #2341
03-09-2015 16:50 RE: Военкомат

(03-09-2015 15:33)МаSтеР :  Я пишу про великий відсоток тих, хто "косить" за станом здоров'я. Із 100 чоловік в кращому випадк 10 придатних, але в повсякденному житті тих 90 працюють дуже у різних сферах і ніколи і ніяких скарг не заявляли, амбулаторна книжка пуста. Тому і виходить, що до сьомої хвилі будуть залучати тих, хто вже призивався по мобілізації. Таке враження, що війна прийшла тільки у їхні сім'ї, а інших це не стосується. Тому необхідно винайти механізм впливу та обмеження для тих, хто визнаний непридатними. ПС.Є картотека непридатних, є хвороби невиліковні, їх не визивають ( не повинні визивати) на ВЛК, тому їх ці обмеження не повинні стосуватися. Продумати механізм і виключити корупційні схеми, нажаль у нас це поки що неможливо.

А знаєте чому так? Напишу життєву історію, яка в трішки різних варіаціях повторювалась з декількома знайомими. Отже, закінчив молодий, здоровий хлопець коледж. Розуміється, визвали в воєнкомат, дали листи на проходження усіх лікарів(поліклініка+психолог). Як працюють поліклініки, не мені вам розказувати, один лікар працює тільки в понеділок, інший тільки в п'ятницю, до якогось вже немає талончиків. В результаті тиждень(в кращому випадку) цілодобова біганина, потрачені сили, нерви і гроші(проїзд, деякі аналізи). Приходять до воєнкома, віддати папери, а він каже: "Ви взагалі хто такі, чому так пізно прийшли? Ваші справи вже пішли в архів, а звідти в міліцію". Пішли розбиратись, якось розібрались. В них питають: "в армію хочете?", один відповідає - так, інший - як буде, так буде. В результаті обом кажуть: в нас вже місць немає, прийдете на наступний призов, пройдете знову комісію, може тоді візьмуть. Як ви думаєте, хтось з них після такого піде знову в воєнкомат? Та ніколи! Один поступив на навчання, хоч і заочно, але кидати не збирається, інший влаштувався на роботу і тепер кидати її заради армії теж не збирається. Вони чесно хотіли пройти службу, але після такого прийому в воєнкоматі їх більше там не побачиш. І нехай після цього хтось спробує розказати їм, що це їх борг перед батьківщиною і країною

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-09-2015 16:52 ERKA.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #2342
03-09-2015 17:28 RE: Военкомат

В нас такого не має, медогляд проходят на протязі двох трьох годин, на всіх дверях лікарів ВЛК таблички про проходження без черги, часто підключаю всіх, в тому числі головного лікаря або завполіклінікою, всі аналізи безкоштовні як і весь медогляд. Про пенребор, явно перебор. Таке можливо було, коли на район був наряд строковиків 3-6 чоловік у внутрішні війсь. На сьогодні наряди набагато більші без обмеження кількості. І співбесіда з комісаром зовсім інша.Hello!

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #2343
03-09-2015 17:40 RE: Военкомат

Це було перед самим початком майдану. Я не знаю, як у вас, але в нас на той час було саме так. Після того вони знову туди не дуже поспішають. А таких було явно багато

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-09-2015 17:41 ERKA.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
АнтонSam Немає
Писатель
***

Повідомлень: 615
Приєднався: Dec 2008
Киев, Голосеевский
Шкода ОктавияА5 (была). Сейчас Камри 2,4 Мех. Блондиночка :)
Повідомлення: #2344
03-09-2015 17:50 RE: Военкомат

(03-09-2015 04:40)МаSтеР :  Леша, с возвращением!!! Respect


На сьогодні дуже необхідний Закон чи Указ: хто не проходив службу в армії (хоть строкову, хоть по мобілізації) не мають права обиратися депутатами, в органи місцевого самоврядування, займати державні посади, служити в міліції або поліції, МЧС. Хто непридатний до військової служби за висновком ВЛК не повинен мати водійських прав. І саме головне- дати солдатам, призваним на строкому службу хоть якісь оклади, 2000 гривень мінімум, люди підтянуться.

Во-во.

(С) Ханлайн. Звездный десант.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-09-2015 17:56 АнтонSam.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2345
03-09-2015 18:51 RE: Военкомат

(03-09-2015 17:40)ERKA :  Це було перед самим початком майдану. Я не знаю, як у вас, але в нас на той час було саме так. Після того вони знову туди не дуже поспішають. А таких було явно багато

перед началом майдана???

что то не сходится....

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2346
03-09-2015 18:56 RE: Военкомат

Так перед початком майдану призову не було..
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #2347
03-09-2015 20:12 RE: Военкомат

Офіційно не було, але воєнкомати визивали. Якщо правильно пам'ятаю, брали тільки в внутрішні війська

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-09-2015 20:15 ERKA.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #2348
03-09-2015 21:32 RE: Военкомат

Скажу за себя.
Я не хочу ити в армию.
Государство ничем не поможет мои детям и жене.
Про долг родине... Я ничего у неё не брал.
У нас военкомы хорошо пристроились. Сидят на тёплых креслах и рассказывают кому как жить и кого чего лишить.
Знакомый попал туда. Покупал за свои кровные форму и амуницию.
Я не думаю что в США или Европе так на войну отправляют.
Просто все уже увидели что это за война и как государство заботится о тех кто отдал долг.
Пример в соседней ветке про 13 тел которые в морге больше года кочуют.
И после этого мне будут рассказывать что я говно и не хочу служить?
А может наших военных лишать всего? Которые много лет жопами стулья протирали и жили за деньги тех налогоплательщиков которых сейчас хотят вместо себя заслать. А сами на войну хрен пойдут.
Поэтому многие и отмазываются от службы. Не люди такие, жизнь такая.
А то у нас только лишать и забирать умеют. А что то дать...

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #2349
03-09-2015 21:40 RE: Военкомат

(03-09-2015 21:32)VIESSMANN :  Скажу за себя.
Я не хочу ити в армию.
Государство ничем не поможет мои детям и жене.
Про долг родине... Я ничего у неё не брал.
У нас военкомы хорошо пристроились. Сидят на тёплых креслах и рассказывают кому как жить и кого чего лишить.
Знакомый попал туда. Покупал за свои кровные форму и амуницию.
Я не думаю что в США или Европе так на войну отправляют.
Просто все уже увидели что это за война и как государство заботится о тех кто отдал долг.
Пример в соседней ветке про 13 тел которые в морге больше года кочуют.
И после этого мне будут рассказывать что я говно и не хочу служить?
А может наших военных лишать всего? Которые много лет жопами стулья протирали и жили за деньги тех налогоплательщиков которых сейчас хотят вместо себя заслать. А сами на войну хрен пойдут.
Поэтому многие и отмазываются от службы. Не люди такие, жизнь такая.
А то у нас только лишать и забирать умеют. А что то дать...
мне интересно куда все прохфесиональные военные делись, которые отхапали квартирки и льготы и резко фить и не стало их

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #2350
03-09-2015 21:48 RE: Военкомат

(03-09-2015 21:40)cop :  мне интересно куда все прохфесиональные военные делись, которые отхапали квартирки и льготы и резко фить и не стало их

Я думаю что половина сидит ровно на стульях и рассказывают как не военным нужно воевать.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 21