Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Военкомат
Автор Повідомлення
sklifan Немає
"товарисч"

Повідомлень: 560
Приєднався: Apr 2015
Кривой Рог
Superb 1.8t DSG 2010, Fluence 1.6 мкпп 2012
Повідомлення: #1971
08-06-2015 03:02 RE: Военкомат

(07-06-2015 17:56)xuligan :  Всі як в європах хочуть жити,тільки коли приходиться долучити якісь зусилля для побудови довбаних європ тут-хрена,як говорив один герой,я за колгосп тільки не в нашому селі.Шукаєм де повістку мають право вручити ,а де ні,як та повістка має виглядати,і чи десь в ній кома не пропущена.Не забуваєм при тому ....чому син Пороха,Авакова і т.д ще не в зоні АТО.Пацани..... в кожній нормальній країні,в яку прийшла війна,всі здорові мужики повинні щось робити,якщо тобі страшно вбивати,то будеш вигружати ящики з чимось з Кразів,рити траншеї-заняття для душі найдеться.Але коли одних Українців добивають в котлах,а інші стогнуть що їм повістки вручають не кошерно,то тут не буде ні держави нормальної,ні життя,як в Європах.Мій покійний дід від 16 років встиг послужити в Дивізії "Галичина",потім з Бандерівцями гуляв по Карпатах,і ще й відсидів в сибіру за подвиги,ніхто йому повістки не вручав ,ні правильно,ні не правильно.Я теж в 40 років не готовий іти добровольцем,хоть склоняю голову перед мужиками настоящими,які так пішли служити,але коли дадуть повістку,не буду стогнати,тим більше,що вже 8 місяців тому пройшов мед комісію.І повірте,війна уже у нас ,не в Донбасі,а саме в Україні,тільки тому,що Донбас теж територія України.
1-Лично я в "европах" жить не хотел и не хочу,хотя свалить мог раньше,могу и сейчас
2-Я считаю,что "кожэн здоровый мужик" должен обеспечить свою семью и помогать своим друзьям+оставаться нормальным человеком,а не " вбивати,то будеш вигружати ящики з чимось з Кразів,рити траншеї"
3-Это вообще улыбнуло (ирония)-"повірте,війна уже у нас ,не в Донбасі,а саме в Україні,тільки тому,що Донбас теж територія України."...Я в Донецке не был никогда да и ,честно говоря,мне похер сейчас-чья это будет территория.Мне за них под пули лезть?
4-Без обид,но очень кумарят подобные бравады,если их произносят те,кто сами добровольцами не пошел.Идейных я еще могу понять,но не интернет-воинов.
все имхо


Сейчас я наверное услышу какой я непатриот и как мне типа на страну плевать...Но по правде считаю я именно так..
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-06-2015 03:11 sklifan.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #1972
08-06-2015 07:26 RE: Военкомат

(07-06-2015 21:15)Sem1939 :  Война она такая война...некрасивая непонятная политизированная да ещё и убить могут.
Класно сказано
(08-06-2015 03:02)sklifan :  Сейчас я наверное услышу какой я непатриот и как мне типа на страну плевать...Но по правде считаю я именно так..
Кожна думка має право на життя. Без патріотів, які йдуть добровольцями на фронт, ідея країни Україна розпалась би. Але не можна від кожного вимагати патріотизм.

От що робити чоловіку, в якого народилось немовля і він єдиний годувальник? Йти рити окопи, залишивши дружину на 800 грн на місяць допомоги від держави, яку ще треба вибити, тижнями обходжуючи і збираючи довідки?
Хто для чоловіка повинен бути важливішим: дитина, дружина чи держава? Важке питання.
А що, якщо у нього ще й величезна зарплата, але нею доведеться пожертвувати, щоб стати до лав ВСУ?
Кожен має на всі ці сімейно-морально-матеріальні питання свою відповідь У МИРНИЙ ЧАС.
А коли офіційно оголосять військовий стан, то всі підемо Hello! Хочемо чи не хочемо.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1973
08-06-2015 07:36 RE: Военкомат

(07-06-2015 20:19)OlegOk :  немного отклонюсь от темы. В прошлом году сосед уволился с работы, работал на приличной работе, все было у него хорошо. И пошел в военкомат, служил в президентском полку при Кучме. Чуваку 31 год. купил обмундиру,все что необходимо и пошел призваться добровольцем. Был сначала в каком-то батальоне терробороны,потом примкнули их к ВСУ. первые стычки были в Луганске, три дня лежал под кирпичным заборов в канавке, ссался под себя в буквальном смысле слова- обстреливали без передыха трое суток...Ну такое, воевал. Приходил в отпуски ,увольнения, обратно шел с рвением. Еле -еле дали участника АТО, то той бумажки нету ,то той, то то не так оформлено и так далее.. Две недели назад опять после отпуска уехал. Под Луганском стоит- с нетерпением ждет 100 дней до приказа, отсчитывает дни, его слова : "Нечего здесь делать, не за кого и не за что"...

Интересно, если бы не он и такие, как он, где бы сейчас путин был?

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #1974
08-06-2015 07:45 RE: Военкомат

Ваще супер

Працівники ДАЇ будуть зупиняти транспортні засоби, а воєнкоми мають право перевірити у водіїв чи пасажирів документи, що засвідчують його відношення до військового обов'язку - військові білети, приписні посвідчення та інші. Тому кожний громадянин має мати при собі ці документи.

http://dnipro.depo.ua/ukr/dnipro/na-blok...2015145500

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #1975
08-06-2015 07:52 RE: Военкомат

Ключове слово - ''будуть''. а у нас і в Львівській обл. це вже давно практикують, особливо ранком, особливо при виїзді з сільської дороги на трассу.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #1976
08-06-2015 07:55 RE: Военкомат

мой друг, который сейчас добровольцем в Широкино косит вату, сказал золотую мысль - зачем к нам гонят повесточников, они воевать не хотят и не будут, только хуже все делают, лучше меньше, но качественней и мотивированней, там и так народу достаточно. И только наше правительство делает как всегда все через жопу, забивая гвозди себе в гроб.

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 235
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #1977
08-06-2015 07:56 RE: Военкомат

cop, в законі такого нема. Тому, як завжди на лоха...
Зупинили, перевірив ДАЙ доки (в руки не давайте). Воєнкому улибаємся і машем, відїжджаючи геть.
Хто більш культурний - може запропонувати воєнкому звернутись до нього у встановлений законом спосіб - повісткою.
Це що до вимоги "має мати при собі ці документи". Якщо ви не ухиляєтесь - нічого вони вам не зможуть зробити. Навіть якщо потім розшукуватимуть, бо ні ДАЙ і воєнком не мають що пред'явити.
НЕМА В КУАПІ статті за не предявлення приписного.
Ну а як ухиляєтесь, то варіантів багато...

bobryk я з цього великого села, щодня їжджу, не зупиняли, а як зупиняли - сторонніх питань не задавали.
Знаєте когось з водіїв, у котрого просили показати військовий чи приписне? опишіть як це виглядало.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-06-2015 07:59 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #1978
08-06-2015 07:58 RE: Военкомат

Это понимаете вы, это понимаю я, но сам ход мысли и наплевательское отношение к нашим правам и свободам удручает, Федырч в Ростове переворачивается нервно в кроватке от такой наглости!

[Зображення: 147324-10.png]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-06-2015 22:41 RuslanRage.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 235
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #1979
08-06-2015 08:02 RE: Военкомат

Чому відразу наглість? Попитка - не питка. Smile В них така робота і вимоги начальства. Я уже спокійніше ставлюсь до такого... Поговорив, тай поїхав собі далі...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #1980
08-06-2015 08:06 RE: Военкомат

(08-06-2015 08:02)Porter :  Чому відразу наглість? Попитка - не питка. Smile В них така робота і вимоги начальства. Я уже спокійніше ставлюсь до такого... Поговорив, тай поїхав собі далі...

а я устал говорить с гайцами у которых каждый день спецоперации и если рано выезжаешь тебя с вероятностью 99% остановят на первом патруле и начнут крутить документы полчаса, абы только тебя понюхать, а попробуй им не покажи то будешь целый час стоят и доказывать им свои права, устал от коммунальщиков с которыми нужно говорить, от местной власти, да я просто устал от той хрени что нам толкают, я хочу просто соблюдения прав и законов, разве я много хочу??????

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 9