Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Я паркуюсь, как идиот
Автор Повідомлення
Iurik Немає
Ученик
*

Повідомлень: 26
Приєднався: May 2015

Повідомлення: #1291
03-06-2015 14:44 RE: Я паркуюсь, как идиот

(27-05-2015 15:46)Andrew_S :  То не съезд, а такое состояние бордюра. По крайней мере официально там никогда подобного съезда не было. Коляски выходя из парадного поворачивают по дорожке направо или налево.


Там же, опять шкода Mr. Green

[Зображення: 20150527_194729.jpg]

Парковка не прям так, что идиотская, но не совсем логичная.

Що Ви на шкодників наговарюєте це все фотошоп і правокація вони не можуть так паркуватися, бо Вони самі вічливі автовласники. І перед тим як паркуватись сто раз обдумають і подивляться на місце паркування, щоб усе було відповідно до правил дорожнього руху!!!


(03-06-2015 12:07)uds214 :  
(03-06-2015 11:12)Andrew_S :  uds214, так и у нас проблем нет. В моей фотке я не на гаджеты внимание обращал, а как шкода елочкой не в тему стала, вместо того, чтобы параллельно бордюру. Гаджеты были поставлены потому, что хитросделанные граждане очень часто парковали машины перед домом, а потом шли в свои квартиры, находящиеся....в других домах. А местные были не у дел.
Меня данный трабл не трогал, так как я под домом машину на ночь не оставляю (стоит на стоянке), а их да.

і у вас проблема з тим, щоб їх вигнати? наших зальотних здуло після пари проколотих колес, вони все чудово зрозуміли і більше не з"являються

Ви, що сепаратист яке Ви маєте моральне право проколювати колеса?
А ящо Ви десь припаркуєтесь і проколють колеса та скажуть: тут наше подвірья не ставте тут із такої логіки виходить, що виїжджати немона нвкуди окрім ТЦ та свого подвір'я...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-06-2015 14:53 Iurik.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #1292
03-06-2015 15:02 RE: Я паркуюсь, как идиот

Iurik? ось чесно, забув у вас запитати яким правом мені користуватись. будете тулити на ночівлю свій автомобіль під мій під"їзд - і вас так само дружно спровадимо туди, звідки припретесь
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Iurik Немає
Ученик
*

Повідомлень: 26
Приєднався: May 2015

Повідомлення: #1293
03-06-2015 15:21 RE: Я паркуюсь, как идиот

І незважаючи, що я буду на шкоді?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #1294
03-06-2015 15:22 RE: Я паркуюсь, как идиот

(03-06-2015 14:44)Iurik :  Що Ви на шкодників наговарюєте це все фотошоп і правокація вони не можуть так паркуватися, бо Вони самі вічливі автовласники. І перед тим як паркуватись сто раз обдумають і подивляться на місце паркування, щоб усе було відповідно до правил дорожнього руху!!!
Ви, що сепаратист яке Ви маєте моральне право проколювати колеса?
А ящо Ви десь припаркуєтесь і проколють колеса та скажуть: тут наше подвірья не ставте тут із такої логіки виходить, що виїжджати немона нвкуди окрім ТЦ та свого подвір'я...

Ви з якого інтернет-сайту вилізли? По-вашому, сепаратисти ходять і колеса всім проколюють? Я розумію, що у школі канікули, але що ви на цьому форумі забули? До речі, ТЦ також приватний, туди теж краще не їздити

(03-06-2015 15:02)uds214 :  Iurik? ось чесно, забув у вас запитати яким правом мені користуватись. будете тулити на ночівлю свій автомобіль під мій під"їзд - і вас так само дружно спровадимо туди, звідки припретесь

Так також не правильно. Всяке в житті буває, приїхали на ДР чи інше свято, засиділись, випили, вирішили залишити автомобіль, поїхали на таксі. Зранку теж не в 6 ранку встають після хорошої гулянки, а тут вже шум, крик, хтось машину на ніч залишив. Якщо постійно залишають, тоді вже правильно, можна і сваритись і колеса пробивати, якщо не розуміють

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-06-2015 15:23 ERKA.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Iurik Немає
Ученик
*

Повідомлень: 26
Приєднався: May 2015

Повідомлення: #1295
03-06-2015 15:32 RE: Я паркуюсь, как идиот

А чому Ви захищаєте людину який погрожує пробивати колеса людям які заїхали до його під’їзду?

Давайте пишіть адресу я, як Ви кажете "притулю" свою автівку до Вашого під'їзду і подивимось, що Ви зробите! А потім напишу тут у форумі про те який Ви і Ваш під'їзд неввічливий.
А ось така ситуація:
Я познайомився з гарною дівчиною, а вона проживає у Вашому під’їзді і як ввічливий кавалер підвіз її до дому та зайшов випити чашечку кави або чаю. Потім слово за слово і залишився на ніч, а з ранку прокидаюсь о сьомій годині на роботу, виходжу, а в мене колеса пробиті.
Увага питання до Вас і Форумчан, як хто вважає: - це коректно з вашого боку до мене. Не розібравшись в ситуації таке робити?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Таня Далеко
шкода на шкоде :)
*****

Повідомлень: 2 712
Приєднався: Dec 2013
Киев, Позняки
Ракета
Повідомлення: #1296
03-06-2015 15:43 RE: Я паркуюсь, как идиот

(03-06-2015 15:02)uds214 :  Iurik? ось чесно, забув у вас запитати яким правом мені користуватись. будете тулити на ночівлю свій автомобіль під мій під"їзд - і вас так само дружно спровадимо туди, звідки припретесь

средневековье какое - то. или как в детстве "это наша горка, детям с соседнего двора на ней кататься нельзя!"

Автомобиль это руль и педали, всё остальное - магияПоехали
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #1297
03-06-2015 15:47 RE: Я паркуюсь, как идиот

(03-06-2015 15:22)ERKA :  
(03-06-2015 14:44)Iurik :  Що Ви на шкодників наговарюєте це все фотошоп і правокація вони не можуть так паркуватися, бо Вони самі вічливі автовласники. І перед тим як паркуватись сто раз обдумають і подивляться на місце паркування, щоб усе було відповідно до правил дорожнього руху!!!
Ви, що сепаратист яке Ви маєте моральне право проколювати колеса?
А ящо Ви десь припаркуєтесь і проколють колеса та скажуть: тут наше подвірья не ставте тут із такої логіки виходить, що виїжджати немона нвкуди окрім ТЦ та свого подвір'я...

Ви з якого інтернет-сайту вилізли? По-вашому, сепаратисти ходять і колеса всім проколюють? Я розумію, що у школі канікули, але що ви на цьому форумі забули? До речі, ТЦ також приватний, туди теж краще не їздити

(03-06-2015 15:02)uds214 :  Iurik? ось чесно, забув у вас запитати яким правом мені користуватись. будете тулити на ночівлю свій автомобіль під мій під"їзд - і вас так само дружно спровадимо туди, звідки припретесь

Так також не правильно. Всяке в житті буває, приїхали на ДР чи інше свято, засиділись, випили, вирішили залишити автомобіль, поїхали на таксі. Зранку теж не в 6 ранку встають після хорошої гулянки, а тут вже шум, крик, хтось машину на ніч залишив. Якщо постійно залишають, тоді вже правильно, можна і сваритись і колеса пробивати, якщо не розуміють

та звичайно, що мова іде про тих, хто вирішив собі зробити постійний паркінг під чужим будинком і до кого не доходять прохання звалити у вигляді листа.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #1298
03-06-2015 15:47 RE: Я паркуюсь, как идиот

может это возрастное? Недоумение

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #1299
03-06-2015 15:48 RE: Я паркуюсь, как идиот

(03-06-2015 15:32)Iurik :  А чому Ви захищаєте людину який погрожує пробивати колеса людям які заїхали до його під’їзду?

Давайте пишіть адресу я, як Ви кажете "притулю" свою автівку до Вашого під'їзду і подивимось, що Ви зробите! А потім напишу тут у форумі про те який Ви і Ваш під'їзд неввічливий.
А ось така ситуація:
Я познайомився з гарною дівчиною, а вона проживає у Вашому під’їзді і як ввічливий кавалер підвіз її до дому та зайшов випити чашечку кави або чаю. Потім слово за слово і залишився на ніч, а з ранку прокидаюсь о сьомій годині на роботу, виходжу, а в мене колеса пробиті.
Увага питання до Вас і Форумчан, як хто вважає: - це коректно з вашого боку до мене. Не розібравшись в ситуації таке робити?

Фрунзе, 103, паркуйтесь поближче до дверей Hello!


(03-06-2015 15:43)Таня :  
(03-06-2015 15:02)uds214 :  Iurik? ось чесно, забув у вас запитати яким правом мені користуватись. будете тулити на ночівлю свій автомобіль під мій під"їзд - і вас так само дружно спровадимо туди, звідки припретесь

средневековье какое - то. или как в детстве "это наша горка, детям с соседнего двора на ней кататься нельзя!"

да шо ви гаварітє??? ужжос какой Тикаю
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-06-2015 15:53 uds214.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sklifan Немає
"товарисч"

Повідомлень: 560
Приєднався: Apr 2015
Кривой Рог
Superb 1.8t DSG 2010, Fluence 1.6 мкпп 2012
Повідомлення: #1300
03-06-2015 15:54 RE: Я паркуюсь, как идиот

Давайте только без разборок.Надо другим пример подавать как жить в цивилизованном обществе!Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 7