Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Клуб любителей велосипедов
Автор Повідомлення
PANik Немає
Ронин
****

Повідомлень: 881
Приєднався: Mar 2009
Дніпро
Сузір'я Стожари AWD
Повідомлення: #2201
03-03-2015 22:41 RE: Клуб любителей велосипедов

.
Покупай тот который позволяет твой бюджет.Подойди прагматично.
Добавь по мелочам разные шняги которые потянут в целом 500-1000 грн.
Перчатки, пара запасных камер, масло для цепи, рем комплект, насос,может быть освещение, что то из одежды ... шлем обязательно.... можно ещё долго продолжать...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Core(i5) Немає
веломаньяк

Повідомлень: 4 201
Приєднався: Oct 2010

A-5(FL)/1.8tsi-мкпп
Повідомлення: #2202
04-03-2015 00:41 RE: Клуб любителей велосипедов

(03-03-2015 20:45)АнтонSam :  Блин. И шо робыть?
Так определились какого типа нужен велосипед?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #2203
04-03-2015 09:29 RE: Клуб любителей велосипедов

(03-03-2015 17:12)Pashka :  
(03-03-2015 14:16)Gonzalez :  А советовать Антону купить три велосипеда с сегодняшним курсом у меня язык не поднимается.
Я не имел ввиду что каждому надо покупать три велосипеда Smile (хотя было бы не плохо чтобы у всех такая возможность была)
Я к тому, что у нас 90% рынка велосипедов - это горные. В Европе 90% - городские и шоссеры. Да, разные условия и тд. Но если нужен велосипед именно для города, то на городском будет ездить удобнее, легче, быстрее (при одинаковых бюджетах) чем на горном. И все таки 30 км в день это, сравнительно, не мало.


Только что приехал с велопрогулки. Ветер 3 звезды (windguru) и шторм. Ехать против ветра можно только "лежа" Smile
нам до европи як до неба рачки...
чому у нас багато авто кросовери, джипи, тому що доріг нема.. одні ями. у тому що народ не може собі дозволити купити на усякі випадки різні авто, тому купуе одне універсальне. Так що для нас у приклад ставити европу ні як не можна...
от так і по велосипеду... навіть для міста Киева краще брати гірний, гібрид... бо навіть по Киеву купа ям і інше, і велосипедних доріжок нема, приходиться іздити по звичайних убитих дорогах, по бруківці, по східцях переходів....а гібрид, гірський вел мае обода двійні, раму підсилену, втулки захищені і так далі...
Я би радив брати гірний велосипед , або гібрид з колесами 28,29... а завдяки покришкам вже можна зробити з нього універсальний.
знайомий по Киеву на роботу 13 км в один бік, катаеться на гібриді 28. рік покатався на рідних напівсликах покришках, сказав що дуже некомфортно по київських дорогах, бруківці, східцях, рейках трамвайних. Поставив покришки побільше - Swable Big aple 2,3. так тепер велик каже став по комфорту як мерседес, і накат відмінний. легко тримае швидкість 35км/год, можна і більше. По наших поганих дорогах легко обганяе велосипедистів на шосейниках, бо вони швидко ідуть тільки по ідеальному асфальту...
але зато на своему велику так же легко як по місту іздить і за містом на покатушки, по грунту. Що на міському велику неможливо...

якщо по грошам обмеження, як варіант шукай б/у... багато великів привозять з европи у гарному стані...
мій знайомий так собі і купив гібрид 28 німецький Bulls у людини, що привозить з европи. при курсі 8 він купив за 3000 гібрид на обладнанні Деоре, Деоре Хт у відмінному стані і з гарним обвісом, з зробленим ТО, навіть подряпин майже не було, нічого на ньому не міняв, навіть цепок і трансмісія були в ідеальному стані, тільки покришки поміняв, іздить собі задоволений.
для прикладу
http://novovolynsk.vol.olx.ua/obyavlenie...b32a88cf6c
http://khust.zak.olx.ua/obyavlenie/velos...b32a88cf6c

до речі... якщо у Европі мало гірних велосипедів,.. чому іх так багато привозять б/у з Европи?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-03-2015 09:52 Alexa.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
АнтонSam Немає
Писатель
***

Повідомлень: 615
Приєднався: Dec 2008
Киев, Голосеевский
Шкода ОктавияА5 (была). Сейчас Камри 2,4 Мех. Блондиночка :)
Повідомлення: #2204
04-03-2015 09:55 RE: Клуб любителей велосипедов

Да блин. Цены сейчас... Такое впечатление что все магазы скупились оптом по курсу 40Курить
Вобщем сижу выбираю теперь исходя из бюджета...
Б/у конечно да... Было бы неплохо, если бы я хоть немного в этом разбирался...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #2205
04-03-2015 10:01 RE: Клуб любителей велосипедов

"""до речі... якщо у Европі мало гірних велосипедів,.. чому іх так багато привозять б/у з Европи?""" - на що є попит, те й привозять. буде попит на міські - взагалі завалять.
взагалі Alexa вірно каже, ризикніть купити б/у, якщо не сподобаэться з часом, то продасте з мінімальними втратами. якщо часом станеться чкась поломка, то це не автомобіль, ремонтувати є де і запчастини коштують недорого Hello!


(04-03-2015 09:55)АнтонSam :  Да блин. Цены сейчас... Такое впечатление что все магазы скупились оптом по курсу 40Курить
Вобщем сижу выбираю теперь исходя из бюджета...
Б/у конечно да... Было бы неплохо, если бы я хоть немного в этом разбирался...

не парьтесь, з часом розберетесь, якщо взагалі буде потреба в тому, щоб знати ту матчасть.
p.s. якщо є бажання, приїжайте на вихідних, зробите тест-драйв мого, ростовка правда буде не та, але в загальному дещо можна буде зрозуміти
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-03-2015 10:05 uds214.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Pashka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 001
Приєднався: Nov 2005
Бровары, Киев
Seat Leon FR 2.0 TFSI
Повідомлення: #2206
04-03-2015 10:03 RE: Клуб любителей велосипедов

(04-03-2015 09:29)Alexa :  нам до европи як до неба рачки...
К сожалению, в первую очередь в мышлении...

(04-03-2015 09:29)Alexa :  чому у нас багато авто кросовери, джипи, тому що доріг нема.. одні ями. у тому що народ не може собі дозволити купити на усякі випадки різні авто, тому купуе одне універсальне.
Знаете, я ездил достаточное время на Субару Трибека "06, Лексус RX... Да и друзей много на кроссоверах. Так вот, с нашими ямами, уж точно лучше ездить на Фабии, где 14" узкие колесики с дешевой резиной и железные диски которые в любом сельском шиномонтаже молотком выровняют и поехал дальше.
Я не вижу причин покупать себе кроссовер. А у нас это самый популярный кузов по продажам. Я застрявал в снегу, только на полноприводных машинах, на моно приводе туда в те места и не полез, но значит не сильно и надо. Зато что касается обслуги кроссовера, то в разы выше стоит все.
В Европе многим пофиг какая у соседа машина, они считают эксплуатационные затраты. А у нас главная причина - подороже, хоть и в кредит.

(04-03-2015 09:29)Alexa :  навіть для міста Киева краще брати гірний, гібрид... бо навіть по Киеву купа ям і інше, і велосипедних доріжок нема, приходиться іздити по звичайних убитих дорогах, по бруківці, по східцях переходів....
А что случится с дорожным велосипедом, когда он попадет в яму? Треснет?
По ступенькам переходов, надо пешком идти, а не на велосипеде.

(04-03-2015 09:29)Alexa :  легко тримае швидкість 35км/год, можна і більше.
Спортсмены на шоссерах едут в таком темпе. Я на 7 кг шоссере стабильно ехал около 30, но не 35.

Seat Leon FR 2.0 TFSI (green)
[Зображення: 641b560a0a565e494930fb71a7282691.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #2207
04-03-2015 10:08 RE: Клуб любителей велосипедов

(04-03-2015 09:55)АнтонSam :  Да блин. Цены сейчас... Такое впечатление что все магазы скупились оптом по курсу 40Курить
Вобщем сижу выбираю теперь исходя из бюджета...
Б/у конечно да... Было бы неплохо, если бы я хоть немного в этом разбирался...
можу проконсультувати... але якщо будеш брати у продавця, то там по ідеї повинно бути усе справне...
спочатку визначся з розміром рами... за 400 доларів можна узяти гарний вел у гарній комплектації...
обладнання бери не ниже Діор. за кількістю швидкостей не женись, вистачае і 24-27. зато дешевше трансміся у ремонті.
я тої весни купив собі і дружині б/у з рук дешево гірські брендові. в результаті за літо поміняв на свойому усе, тільки рама залишилася Smile але це не потому що не працювало, а захотілось кращого... і цікаво було повозитися з технікою. при тому що усе старе обладнання продав...
зараз можу сам на велику усе відремонтувати , налаштувати, перекидки, манетки, вилки, втулки...

зараз би якщо купував би собі велик, то знову вибирав би з б/у...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
АнтонSam Немає
Писатель
***

Повідомлень: 615
Приєднався: Dec 2008
Киев, Голосеевский
Шкода ОктавияА5 (была). Сейчас Камри 2,4 Мех. Блондиночка :)
Повідомлення: #2208
04-03-2015 10:12 RE: Клуб любителей велосипедов

Спасибо камрады )
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #2209
04-03-2015 10:12 RE: Клуб любителей велосипедов

(04-03-2015 10:03)Pashka :  
(04-03-2015 09:29)Alexa :  нам до европи як до неба рачки...
К сожалению, в первую очередь в мышлении...

(04-03-2015 09:29)Alexa :  чому у нас багато авто кросовери, джипи, тому що доріг нема.. одні ями. у тому що народ не може собі дозволити купити на усякі випадки різні авто, тому купуе одне універсальне.
Знаете, я ездил достаточное время на Субару Трибека "06, Лексус RX... Да и друзей много на кроссоверах. Так вот, с нашими ямами, уж точно лучше ездить на Фабии, где 14" узкие колесики с дешевой резиной и железные диски которые в любом сельском шиномонтаже молотком выровняют и поехал дальше.
Я не вижу причин покупать себе кроссовер. А у нас это самый популярный кузов по продажам. Я застрявал в снегу, только на полноприводных машинах, на моно приводе туда в те места и не полез, но значит не сильно и надо. Зато что касается обслуги кроссовера, то в разы выше стоит все.
В Европе многим пофиг какая у соседа машина, они считают эксплуатационные затраты. А у нас главная причина - подороже, хоть и в кредит.

(04-03-2015 09:29)Alexa :  навіть для міста Киева краще брати гірний, гібрид... бо навіть по Киеву купа ям і інше, і велосипедних доріжок нема, приходиться іздити по звичайних убитих дорогах, по бруківці, по східцях переходів....
А что случится с дорожным велосипедом, когда он попадет в яму? Треснет?
По ступенькам переходов, надо пешком идти, а не на велосипеде.

(04-03-2015 09:29)Alexa :  легко тримае швидкість 35км/год, можна і більше.
Спортсмены на шоссерах едут в таком темпе. Я на 7 кг шоссере стабильно ехал около 30, но не 35.

дорожний на ямах.. по перше приходиться тримати менше швидкість... по друге дуже некомфортно, це все рівно що іхати на Феррарі по наших поганих дорогах, повідбивае задню точку, рама може і не трісне, але ободи одинарні то точно тріснуть або поведуться, втулки колісні там теж ніжні, без пилозахисту нормального...
на рахунок швидкості - я доказав, що гібрид по швидкості не уступае шосеру... бо у гібрида стоіть передня зірка велика... а постійна швидкість велика залежить ще ві покришок, накату колес і фізичного стану велосипедиста. мій товарищ кріпкий мужичок, у гарній фіз. формі, по місту постійно ганяеться з шосерами, вони постійно дивуються, що на рівні іздить з ними...якщо по дорозі трапляються рейки і погана дорога, то шосери позаду залишаються...

навіщо злазити постійно з велика перед бруківкою, східцями, якщо можна проізжати не злазячи, по нашим дорогам без велосипедних доріжок тільки і будеш те робити, що злазити з велика і залазити...
товариш на своему гібриді взагалі майже не збавляючи швидкості іздить по бруківці, східцях..
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-03-2015 10:17 Alexa.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
АнтонSam Немає
Писатель
***

Повідомлень: 615
Приєднався: Dec 2008
Киев, Голосеевский
Шкода ОктавияА5 (была). Сейчас Камри 2,4 Мех. Блондиночка :)
Повідомлення: #2210
04-03-2015 10:16 RE: Клуб любителей велосипедов

Вот нашел объявление. На моей раме. Winner pather 26. Новый. 150 долларов.

размер рамы 21"
рама сталь, профилированные трубы
амортизатор: KIND SHOCK, KS-261 ЗАКРЫТОГО ТИПА
вилка WINNER CH-381
передний переключатель SHIMANO FD-TY10
задний переключатель SHIMANO TOURNEY RD-TX35B
ручки тормоза/переключаели SHIMANO МОНО БЛОК ST-EF-51
шатуны PROWHEEL MA –A911 АЛЮМИНИЙ
цепь KMC Z-30
тормоза ARTEC T210DG АЛЮМИНИЙ V-BRAKE
колеса 26” WEINMANN PROVENCE TAURUS ДВОЙНОЙ KENDA KLAW XT 26Х1,95 QUANDO АЛЮМИНИЙ ПЕР: ЭКСЦЕНТРИК / ЗАД: ГАЙКА
СЕДЛО CIONLLI

Что скажите???
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Клуб любителей горных лыж, бордов, коньков и т.д. Patis 725 204 679 08-01-2024 23:19
Останнє: Porter
  Клуб любителей рыбалки. papik 6 421 1 553 175 18-09-2022 15:24
Останнє: Daverion
  Клуб любителей настольного тенниса Vladko 12 15 059 30-06-2021 15:51
Останнє: Vladko
  Клуб любителей пулевой стрельбы КОТяра 317 131 253 12-09-2020 20:32
Останнє: Oleksii Pinchuk
  Клуб любителей фотографии MaksimusSkodovec 181 103 077 24-01-2020 23:50
Останнє: Serhij
  Клуб любителей ОХОТЫ! ВиталийХарьков 621 258 047 19-01-2020 22:43
Останнє: Іван Мещер
  Клуб любителей бега Ruslan2018 3 10 845 14-07-2018 16:24
Останнє: Ozzy
  Клуб любителей хоккея KVADRO 178 98 983 11-06-2018 22:11
Останнє: butan
  Клуб любителей плавания Pashka 48 35 465 11-11-2016 14:20
Останнє: Санчо
  Клуб любителей сквоша vbogdan 8 10 047 28-01-2013 19:46
Останнє: WhiteBear

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 16