Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #42221
25-01-2015 15:09 RE: Агрессия РФ против Украины

Мечты сбываются
Цитата:Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на by24.org, обнаружил пророссийскую сепаратистку в списке погибших при обстреле и нашел это занимательное совпадение блогер Федор Куликов.
- Жизнь исключительно жестока, но и, вне всякого сомнения, справедлива, - написал он на своей странице в Facebook. - 10 июня гражданка Абдурашитова слезно и истерично просила Путина ввести в Украину войска у себя "ВКонтакте". Она буквально истекала ядом ненависти ко всему украинскому. В итоге российские войска действительно вошли, и 24 января убили гражданку Абдурашитову во время обстрела Мариуполя системами "Град". Возможно, кто-то будет говорить о некоем символизме, о том, что не надо будить лихо, пока оно тихо, но я бы посоветовал пока еще не помеченным Богом шельмам лишь одно: будьте поосторожнее со своими просьбами. Источник: http://censor.net.ua/p321508

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #42222
25-01-2015 15:14 RE: Агрессия РФ против Украины

(25-01-2015 15:09)AlexMotel :  Мечты сбываются
Цитата:Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на by24.org, обнаружил пророссийскую сепаратистку в списке погибших при обстреле и нашел это занимательное совпадение блогер Федор Куликов.
- Жизнь исключительно жестока, но и, вне всякого сомнения, справедлива, - написал он на своей странице в Facebook. - 10 июня гражданка Абдурашитова слезно и истерично просила Путина ввести в Украину войска у себя "ВКонтакте". Она буквально истекала ядом ненависти ко всему украинскому. В итоге российские войска действительно вошли, и 24 января убили гражданку Абдурашитову во время обстрела Мариуполя системами "Град". Возможно, кто-то будет говорить о некоем символизме, о том, что не надо будить лихо, пока оно тихо, но я бы посоветовал пока еще не помеченным Богом шельмам лишь одно: будьте поосторожнее со своими просьбами. Источник: http://censor.net.ua/p321508

вот говорят фотка с ее странички
[Зображення: PMDUw3dfPJw.jpg]
что тут сказать - мечты сбываються. А стоимость билета на автобусе в рф - всего от 500 грн.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-01-2015 15:18 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #42223
25-01-2015 15:21 RE: Агрессия РФ против Украины

По Дебальцево ничего не известно ?
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #42224
25-01-2015 15:35 RE: Агрессия РФ против Украины

свежая тормозятинка от олежика
http://www.youtube.com/watch?v=e0A-h32btm8#t
Шукати всі повідомлення учасника
__ALIEN__ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Aug 2013
Далеко.
Skoda
Повідомлення: #42225
25-01-2015 15:40 RE: Агрессия РФ против Украины

Блин я идиот. Я думал значек бетмена - это ослы с лугандонии.

А сегодня в 14-50 по Киеву видел БТР с таим флагом, не снимал на видео, потому что в башне сидело тело и крутило во все стороны крупнокалиберный пулемет. Минут через 5 проехало 3 буса, машины практически жопой шоркали. Ах да, у нас их нет, они заблудились.
[Зображення: 16400.jpg]

А вот сегодня батя надоумил, гугли флаги и вот оказывается кто это.

Ездят открыто - никого не стесняясь.

По поводу того что было ночью, всю ночь в акурат после коменданского часа началось броуновское движение гусенечной техники.

Заснять передвижение техники можно только разместив скрытую камеру с автономным питанием, так что пруфы не просите.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-01-2015 15:43 __ALIEN__.)
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #42226
25-01-2015 15:41 RE: Агрессия РФ против Украины

Санкції діють: олігарх Дерипаска мріє відправити Медведєва та його команду в космос
http://www.youtube.com/watch?v=13bTxehAVn0#t

Логіка самогубця: за вбивства в Маріуполі Росію очікує удар по платіжній системі, нафтогазовому сектору і ядерній енергетиці
Джерело: http://patrioty.org.ua/logika-samogubtsy...ergetitsi/


(25-01-2015 15:21)Рокенрольщик :  По Дебальцево ничего не известно ?

два дня интенсивно обстреливают. Очень большая плотность. в перерыве атакуют несколькими групами под прикритием БМП и танков.
Наши держаться. Сегодня заседание рнбо по Дебальцево. кстати раша назганяла столько техники что из расчета на 1 наш блокпост около Дебальцево только танков до 70 единиц Т-64, Т72(в основном), т80
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-01-2015 16:35 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
D.L. Немає
Классик
****

Повідомлень: 754
Приєднався: Nov 2005
Славянск-Украина
Блондинка A5FL 1.8TSI
Повідомлення: #42227
25-01-2015 16:11 RE: Агрессия РФ против Украины

(25-01-2015 15:35)bobryk200 :  свежая тормозятинка от олежика
Хватило на 5 минут. Бред. Сиди Олежка в пидороссии и мечтай, как космические корабли новороссии бороздят большой театр.Добыча мыслей
Шукати всі повідомлення учасника
Yust Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 181
Приєднався: Dec 2014

Повідомлення: #42228
25-01-2015 16:13 RE: Агрессия РФ против Украины

Мені так здається, що кацапи заіпали вже весь світ своїм кацапізмом, причому не за останній час, а вже не першу сотню років. І проект "Росія" нарешті вирішили прикрити. Тихо і без пафосу, зробивши в кінці їх юридично винуватими в усіх смертних гріхах. Не без підстав, звичайно. І Україні випала роль бути живцем. Але ми і отримаємо найбільший профіт після розділу тушки. Як природніми ресурсами, так і територією. І особисто в мене таке враження, що хочуть в Україні набрати велику за розмірами армію, щоб саме вона проводила зачистку Росії та тримала окупаційні контингенти в усіх великих містах. Спільно з НАТО, звичайно, але саме нашій армії відведена головна роль.

Систему характеризує не помилка, а реакція на помилку.
Шукати всі повідомлення учасника
Lebrasko Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 140
Приєднався: Jun 2012
Хмельницький
Caddy 2.0 EcoFuel
Повідомлення: #42229
25-01-2015 16:26 RE: Агрессия РФ против Украины

(25-01-2015 15:40)__ALIEN__ :  Блин я идиот. Я думал значек бетмена - это ослы с лугандонии.

А сегодня в 14-50 по Киеву видел БТР с таим флагом, не снимал на видео, потому что в башне сидело тело и крутило во все стороны крупнокалиберный пулемет. Минут через 5 проехало 3 буса, машины практически жопой шоркали. Ах да, у нас их нет, они заблудились.
[Зображення: 16400.jpg]

А вот сегодня батя надоумил, гугли флаги и вот оказывается кто это.

Ездят открыто - никого не стесняясь.

По поводу того что было ночью, всю ночь в акурат после коменданского часа началось броуновское движение гусенечной техники.

Заснять передвижение техники можно только разместив скрытую камеру с автономным питанием, так что пруфы не просите.

У всієї військової розвідки такий значок
Шукати всі повідомлення учасника
mc_max Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 682
Приєднався: Feb 2009
Кривой Рог
Octavia A7 TDI
Повідомлення: #42230
25-01-2015 16:28 Re: RE: Агрессия РФ против Украины

(25-01-2015 16:13)Yust :  Мені так здається, що кацапи заіпали вже весь світ своїм кацапізмом, причому не за останній час, а вже не першу сотню років. І проект "Росія" нарешті вирішили прикрити. Тихо і без пафосу, зробивши в кінці їх юридично винуватими в усіх смертних гріхах. Не без підстав, звичайно. І Україні випала роль бути живцем. Але ми і отримаємо найбільший профіт після розділу тушки. Як природніми ресурсами, так і територією. І особисто в мене таке враження, що хочуть в Україні набрати велику за розмірами армію, щоб саме вона проводила зачистку Росії та тримала окупаційні контингенти в усіх великих містах. Спільно з НАТО, звичайно, але саме нашій армії відведена головна роль.

Напишите это где-то на рашинских сайтах, я думаю они заплюют весь монитор от желчи
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 893 195 557 18-05-2024 23:51
Останнє: Донской
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 430 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 26 362 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 170 425 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 42