Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #1371
12-01-2015 10:05 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Семья начала потихоньку недвижимость продавать.
http://espreso.tv/news/2015/01/12/budyno...o_vlasnyka

25%
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #1372
12-01-2015 10:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Igor Lutsenko

МЕНТИ. СВЯТОШИНСЬКЕ РУВС
Врешті добрався до компа і по-швидкому розкажу про те, що відбувалося на Святошинському РУВС.
Я приїхав туди, прочитавши у ФБ, що затримали неповнолітнього хлопця, побили і не допускають до нього адвоката.
Зайшов на прохідну і попросив, щоб мені надали змогу поспілкуватися з керівництвом. ППСник на прохідній заблокував вхідні двері, так що я не міг потрапити в будівлю, і почав комусь дзвонити. Усіх міліціонерів, котрі намагалися вийти через центральний вхід, він направляв кудись – мабуть, на чорний хід, щось їм стиха пояснюючи.
Врешті, після хвилин 10 очікування до мене в тамбур, де я вимушено очікував, вийшов якийсь співробітник і протягнув мені телефон. Сказав, що там на лінії – якийсь начальник. Я відмовився говорити по телефону. Сказав – давайте я зайду в приміщення і ми з вами нормально поспілкуємося. Мене нарешті пустили.
Людина у телефоні пообіцяла, що зараз спуститься якийсь слідчий.
Через хвилин 15 спустився.
Сказав о йому невідомо, чи перебуває зараз підозрюваний у РУВС, чи ні (!). Мовляв, його могли забрати на ізолятор тимчасового утримання (ІТТ).
Я йому запропонував – давайте разом пошукаємо. Той навіщось пішов у свій кабінет на останньому поверсі – довелося переслідувати його аж до кабінету і настійливо просити перевірити, чи є затриманий тут, чи ні.
Тимчасом в холл прорвалися хлопці з Смалієм. Смалій сів прямо на підлогу і заявив, що нікуди не піде, поки його не допустять до підзахисного, або покажуть журнал, де записано, що хлопця вивезли на ІТТ.
Журнал не хотіли показувати – ні Смалію, ні мені.
В холл зібралися, здається, усі мешканці РУВС і зачудовано дивилися на сцену.
До мене тихенько підійшов ще один міліціонер. Сказав, що він слідчий і пропонує угоду – нас допустять до хлопця, а ми переконаємо «групу підтримки» залишити будівлю. Тобто, виявляється, нам брехали у вічі що затриманого повезли з РУВС.
Коли нас допустили до хлопця, то виявилося, що його міліціонери таки били. Я бачив сліди на голові – синці і гулі на потилиці, сліди від спроб душити на шиї. А також сині сліди від кайданок на руках.
Я зателефонував до прокурора Києва Юлдашева. Розмови не вийшло – прокурор, здається, вважає, що міліція має право так діяти.
Зараз хлопця продовжують утримувати в неволі, але адвоката вже допускають. Йому немає 18 років, він є неповнолітнім, його звинувачують у навмисному нищенні майна – павільйону «Рошен» на метро Житомирська (я на 100% впевнений що павільйон розміщено там протиправно, як і усі інші МАФи). За версією активістів, вони там хотіли зробити політичну акцію – повісити баннер з запитанням, «Як тобі смакує кров бійців АТО?» - це все та ж історія про бізнес Порошенка в Росії.
Найбільш дивовижним для мене у цій ситуації було відчуття жорсткого дежавю. Рівно рік тому автомайданівцями в тому ж місці було заблоковано Беркут, коли той повертався з-під Святошинського суду. Я брав участь у тих подіях, і зараз бачу те ж саме: Святошинське РУВС, Вітя Смалій, менти, побої.
Здається, Янукович нікуди й не тікав.


[Зображення: c5bb0cbf3e064f8a9311e6028cb103ff.jpg]

[Зображення: 192a612ac872e0c742ff76d351800150.jpg]

[Зображення: 625e4763b01931a405c07a34ef2f0847.jpg]

[Зображення: f8a4930b48be4f8f81c61a9bbf5e1325.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2015 10:18 vetalkiev.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #1373
12-01-2015 11:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(12-01-2015 10:05)Nemo78 :  Семья начала потихоньку недвижимость продавать.
http://espreso.tv/news/2015/01/12/budyno...o_vlasnyka

Браво Пеця, браво Ярема, браво Кулявлоб ! Оцтой


(12-01-2015 10:13)vetalkiev :  Здається, Янукович нікуди й не тікав.

"Жить по-новому"...Курить А прошло уже 7 (!!!) месяцев президентства шокопреза. В Грузии милицию за 3 (!!!) месяца реформировали ВСЮ ! И не нужно рассказывать про размер страны - было бы желание !

"Детей надо лучше воспитывать, а не оружие запрещать" (с) Самюэль Л. Джексон

Люди всегда ненавидели тех, кто говорит правду, а зря… такие никогда не бьют в спину.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2015 11:14 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
Yurkinson Немає
Рожденный в СССР

Повідомлень: 3 042
Приєднався: May 2010
Octavia Tour \ AKL \ 2007
Повідомлення: #1374
12-01-2015 11:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Маленькая сцена из жизни. Вчера был провожающим на центральном жд вокзале. На перроне, группами по несколько человек, дежурили вооруженные ментята. Висит табличка - "Курение запрещено". Прямо под ней, окруженный несколькими правоохранителями, мужик достает сигарету и закуривает. Один из ментов делает ему замечание, показывая на вывеску, а тем временем второй мент, разговаривая по телефону (не слыша, очевидно, про замечания первого), также достаёт пачку, прикуривает и на платформе уже два курящих человека.

Стою рядом, акцентирую, достаточно громко, наличие вывески (даже пару дополнительных ментят прискакало на шум). В результате: мент, сделавший замечание аккуратно заткнулся, мужик, которому сделали замечание виновато поулыбался, остальные ментята сделали вид того, что всё нормально, родители, провожающие детей дипломатично отвернулись - инцидента не вышло, все остались при своём.

Похоже, что или набирают всех подряд так, что даже читать не все умеют, или на законы и постановления самим правоохранителям класть или ..просто демонстрация вседозволенности. Что уж тут говорить про рядового гражданина или того, кто захочет забирать у ппс-ника с автоматом сигарету - либерализм и Украина основательно поссорились.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2015 14:56 Yurkinson.)
Шукати всі повідомлення учасника
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #1375
12-01-2015 13:57 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Очередной ментовский беспредел
https://www.youtube.com/watch?v=58IkPL3-Mig&sns=fb
Шукати всі повідомлення учасника
Демьян Немає
Автотурист
*****

Повідомлень: 2 044
Приєднався: Sep 2012
AA AI
Снежный человек на стероидах
Повідомлення: #1376
12-01-2015 14:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Все нормально! Так и должно было быть! А как вы хотели в такое время?
Сейчас не время ныть и жаловаться!
Я конечно не оправдываю милиционеров но я уверен если бы люди вели себя сдержано и не бесили никого то все было бы мирно!!!


Конечно же я считаю подобную ситуацию неадекватной!
Конечно же текст написан с иронией и не имеет ничего общего с моей жизненной позицией! 1990е=201*е как по мне!
К сожалению уже не удивляюсь когда подобные слова которые я написал выше все чаще читаю и люди пишут на полном серьезе.
Шукати всі повідомлення учасника
Yurkinson Немає
Рожденный в СССР

Повідомлень: 3 042
Приєднався: May 2010
Octavia Tour \ AKL \ 2007
Повідомлення: #1377
12-01-2015 15:12 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Украина заняла 127-е место в рейтинге свободы слова, свидетельствуют данные ежегодного доклада World Press Freedom-2014 международной организации Репортеры без границ.По сравнению с прошлым годом Украина опустилась на одну позицию в рейтинге, включающем 180 стран мира, и расположилась между Колумбией и Афганистаном.
http://korrespondent.net/ukraine/3465752...body-slova

PS: создание министерства Правды как издёвка.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2015 15:48 Yurkinson.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #1378
12-01-2015 16:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Ну почему издёвка - кума пристроили. Кстати, а чем сейчас это министерство занимается ? Кто-то видит его работу ? Упал и качаюсь

Не по теме, но давно хотел спросить - а существует ли еще такое государство, в котором Верховный Главнокомандующий исправно платит налоги государству-агрессору ? Хорошо Кремль держит Пецю за яйца липецкой фабрикой..... А вы погибайте дальше в АТО........

"Детей надо лучше воспитывать, а не оружие запрещать" (с) Самюэль Л. Джексон

Люди всегда ненавидели тех, кто говорит правду, а зря… такие никогда не бьют в спину.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2015 21:17 RuslanRage.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1379
12-01-2015 17:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(09-01-2015 22:16)Ramires :  [Зображення: B67wDglCMAAiWKR.png]

Ну как, сходили?

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2015 17:09 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Донской Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 342
Приєднався: Oct 2009
КиЁв
Повідомлення: #1380
12-01-2015 18:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Как так??? На уровне государства создание коррупции.. и в чем?!?!? - в иизготовлении паспортов!?!?
"Оформить документы граждане Украины смогут в любом отделении ДМС без привязки к месту жительства. Срок оформления документа составит 20 дней. Однако, биометрический паспорт можно будет оформить по ускоренной процедуре в семь рабочих дней, заплатив двойную стоимость госпошлины и административных услуг", Источник: http://censor.net.ua/n319502
Собственно, источников много http://censor.net.ua/news/319502/s_segod..._pasportov
Сука мы же все боролись именно против таких вещей! Так теперь это узаконивают! Повбывав быОцтойRolling Eyes

Экономь воду - разбавляй её.. Недоумение
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2015 18:27 Донской.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 272 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 35