Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #471
09-11-2014 20:21 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Глас народу! Порошенко розстріляти за зраду!
https://www.youtube.com/watch?v=TvHuDWwGfXg#t=433
Шукати всі повідомлення учасника
Core(i5) Немає
веломаньяк

Повідомлень: 4 201
Приєднався: Oct 2010

A-5(FL)/1.8tsi-мкпп
Повідомлення: #472
10-11-2014 21:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Нафтогаз" анонсировал существенное повышение тарифов на газ в 2015 году
Об этом на брифинге заявил заместитель главы НАК "Нафтогаз" Юрий Колупайло.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #473
10-11-2014 21:47 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(10-11-2014 21:20)Core(i5) :  Нафтогаз" анонсировал существенное повышение тарифов на газ в 2015 году
Об этом на брифинге заявил заместитель главы НАК "Нафтогаз" Юрий Колупайло.

це закономірно
зараз тариф - 1,0890 грн/куб або 1089/1000 куб. якщо річний обсяг споживання газу не перевищує 2500 куб.м.
- 1,7880 грн/куб або 1788 грн/1000 куб якщо річний обсяг споживання газу не перевищує 6000 куб.м.
газ з роськи - 385 дол./1000 куб на кордоні з Україною, без затрат на транспортування магістральними газопроводами і розподільчими мережами. або 385*16=6160 грн/1000 куб.
ціна газ власного видобутку ПАТ Укргазвидобування 420 грн за 1 тыс. куб. без вартості трансопртування до споживачів
ПАТ Укрнафта 675 грн за тис. куб. без вартості транспортування
інші приватні газовидобувні компанії - 1500 грн/1000 куб. без вартості транспортування
Але собівартість видобутку газу Укргазвидобування і Укрнафти наблизається в притул до ціни на газ, що реалізується. тому гроші в буріння нових свердловин і на розвиток компаній практично не виділяються. і маємо щорічне скорочення видобутку газу власного видобутку і деградація і економія в компаніях. тому для розвитку компнаій і нарощування обємів видобутку газ повине продаватися ними дорожче.
але цікаво не те, цікаво що при відпускній ціні держкомпаніями на газ в 420 грн і 675 грн нам вже його продають по 1089 грн і 1788 грн за 1000 (частина в різниці між закупкою в видобувних держ компаній і відпускній ціні на газ для населення це звичайно варість транспортування газопроводами Укртрансгаз та місцевими УЕГГ)
але решту різниці в ціні мінімум 600 грн є дотацією населення для промисловості яка закуповує російських газ, щоб російський газ був для промисловості дешевше.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-11-2014 21:51 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #474
11-11-2014 13:47 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Телефонний дзвінок. Сьогодні. П*ята ранку. Якщо п*яний чи нічого важливого - вб*ю.
Привіт, командире.
Привіт, Олеже.
Пробач, що так рано. Цілу ніч не сплю. Ніяк сонця не дочекаюся. Командире, а для нас ще колись зійде сонце? Сам від себе в підвалі ховаюся. Аби не наробити лиха.
Лиха?
Так. Біди. Чи не міг би ти перечислити гривень зо триста на картку моєї Оксани?
Звісно, можу. Але навіщо?
На квиток. Треба негайно їхати звідси.
Куди їхати? Ти ж на ротації. Побудь вдома, з родиною.
Ні-ні. Треба тікати звідси.
Звідки тікати?
З Тернополя.
Куди тікати?
В Піски.
Але чому тікати?
Місто захопили єблани.
...???
Я й раніше підозрював, шо Тернопіль - місто абсолютно єбланське, але зараз, після передової, коли пристріляв око, чітко бачу - єбланів більше, щонайменше семеро з десяти.
Зачекай, друже. Сьогодні буду в Києві, завтра - півдня і ніч у Львові, а у вівторок їду до Тернополя. Розберемося з твоїми... як ти там кажеш? А якщо ні - забираю тебе і вирушаємо на Піски.
Пропонуєш мені дві доби потерпіти? Затаїтися, наче в засідці? От і моя Оксана плаче. Каже, потерпи.
Ну а ти?
А я йду по вулиці свого рідного міста і почуваюся, наче у ворожому тилу. У нас пацани щодня гинуть, а тут співи, танці: ксьондзи фальшиві, волонтери фальшиві і фальшивий добровольчий батальйон. Справжні - лише повії. З мого села 40 чоловіків у вересні поїхали в Москву на заробітки. Хочеться відчинити двері ресторації, кинути гранату і зачинити двері. Командире, невинні не загинуть. Там не може бути невинних. Там самі єблани.
Олеже...
Все. Мовчу, командире. Дві доби. Лише дві доби.
P.S. Не знаю, чи варто після всього казати комусь "добраніч".
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #475
12-11-2014 21:19 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Суд вернул государству пакет акций ОАО "Запорожский производственный алюминиевый комбинат" (ЗАлК) в размере 68,01%, находившийся в собственности кипрской компании "Velbay Holdings Limited", которую связывают с российской компанией "РусАл" миллиардера Олега Дерипаски.

Об этом свидетельствует постановление Высшего хозяйственного суда от 29 октября, пишут "Наші гроші".
...
"Запорожский производственный алюминиевый комбинат" - единственный в Украине производитель первичного алюминия.

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Донской Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 342
Приєднався: Oct 2009
КиЁв
Повідомлення: #476
13-11-2014 02:15 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(10-11-2014 21:20)Core(i5) :  Нафтогаз" анонсировал существенное повышение тарифов на газ в 2015 году
Об этом на брифинге заявил заместитель главы НАК "Нафтогаз" Юрий Колупайло.
парни, про "повышение цены на газ" уже б..ть, смешно,печально, тошнотно и очень грустно читать. С 2004 года кулуарные, депутатные и олигархические войны за газ и сколько спекуляций и травли по поводу цены на него (внутри страны). Тимошенку посадили/выпустили, мы целый год или два смотрели этот сериал (его активную фазу). Нам повышают В РАЗЫ стоимость воды, тепла и т.д.... мотивируя дорогим газом. Но повышают же не по чуть-чуть, а так чтобы в шокарях долго ходитьЯ удивленЯ удивленЯ удивлен
НО!!! Знаете, сколько я плачу за газ в квартире. Сейчас жители регионов прозреют, ведь далеко не все знают... Так вот, при всем том, что написал я выше, в Киеве в многоквартирных домах, в квартирах (а это почти весь Киев) нет!!!!! счетчиков на газ. А сейчас самое главное: все помните, сколько стоит уже горячая вода, коммуналка, электроэнергия, отопление зимой? Я удивлен
При этом я плачу за газ, ВНИМАНИЕ! 8 грн. в месяц за прописанного человека. ПРописан 1, а жить можно ротой солдат, греть улицу, если похолодало, проложить трубу из квартиры в село и село снабжать газом. И это все за 8грн.!!!
Но чует моя внутрення чуйка Smile, шо если подымут цену на газ для населения, то не 10-20грн. вместо 8, а так сразу 100 например.. Умы ж великие там сидят, реформы епт.. целый маркетинг-план. Дятел Манагеры в офисах отдыхают по гениальности мысли. Курить

Экономь воду - разбавляй её.. Недоумение
Шукати всі повідомлення учасника
Владислав Немає
хренасдва
*****

Повідомлень: 16 744
Приєднався: Aug 2005
Киев
Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST
Повідомлення: #477
13-11-2014 09:25 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

У меня в многоквартирном доме стоит счетчик с самого начала. За газ сейчас получается около пары грв в месяц, это при том, что экономией газа мы не занимаемся, а жена достаточно много готовит. Я лично готов платить по рыночной стоимости.
П.С. К стати, после установки бойлера, тоже поняли, что им пользоватся экономически выгоднее чем "горячей" водой "мейд ин жек" Hello!




402м- 14,515с. (пока)

[Зображення: giphy.gif]
Произвол под заказ из материала заказчика - дорого.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #478
13-11-2014 09:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Умники, блин, плита потребляет 10 - максимум 20 кубов в месяц. В селах котел потребляет 400-500 в месяц. Разницу чувствуете по оплате?
Чего тогда ноете, что комуналка дорогая?Курить

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
storm Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 879
Приєднався: Feb 2008
Кривбасс
Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #479
13-11-2014 10:03 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

у меня в квартире порядка 2000 кубов в год,плюс-минус

Тот,кто хочет-находит средство,кто не хочет-находит причину.

80675690114
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-11-2014 10:03 storm.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #480
13-11-2014 10:05 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-11-2014 10:03)storm :  у меня в квартире порядка 2000 кубов в год,плюс-минус
Это с ГВС и отоплением. Многовато как для квартиры.Hello!

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 301 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 25