| Голосування: Что печатаем на футболке помимо символики Шкоды и символики Клуба Голосування завершено. |
|||
| Протектор | ![]() ![]() |
10 | 45.45% |
| Национальный орнамент Украины | ![]() ![]() |
10 | 45.45% |
| Свой вариант | ![]() ![]() |
1 | 4.55% |
| Нахнадо | ![]() ![]() |
1 | 4.55% |
| Всього | 22 голосів | 100% | |
| * Ви голосували за це. | [Показати результати] |
|
Футболки ШКДнепр
|
|
| Автор | Повідомлення |
Syperb
Анестезиолог ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 4 618 Приєднався: Apr 2010 Да, не тот нынче Днепр (с) |
|
||
|
Медведь
Реформатор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 099 Приєднався: Mar 2009 Дніпро Jeep Renegade Trailhawk, Dodge Challenger - ХАЧУ!!! Fabia 1.2 HTP - була) |
|
||
|
Fozzik
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 119 Приєднався: Feb 2009 Skoda Fabia |
|
|
|
england
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 578 Приєднався: Dec 2011 |
|
||
|
ОлегМ
ХРАПУНцель ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 450 Приєднався: Jul 2008 Днепропетровск Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА |
|
||
|
валерчик
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 453 Приєднався: Feb 2013 Днепр SuperB 1.8TSI блондин |
|
||
|
Fozzik
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 119 Приєднався: Feb 2009 Skoda Fabia |
|
||
|
storm
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 879 Приєднався: Feb 2008 Кривбасс Octavia A5 1.6 MPI |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
storm
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 879 Приєднався: Feb 2008 Кривбасс Octavia A5 1.6 MPI |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Клубные футболки | Медведь | 67 | 22 199 |
06-11-2010 18:25 Останнє: Highlander |
|
Переглядають: Гості: 4









ИМХО
![[Зображення: 1_10_3_29112008_3_1.gif]](http://line4auto.ru/skoda/1_10_3_29112008_3_1.gif)
А если они будут его делать, то еще скокамного денег плюсануть!![[Зображення: ab236662.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab236662.gif)
. Но по отзывам на них печатают многие компании. Если есть желание и предложения, можно закупить чистые футболки подходящие нам по качеству и дать их на печать.