Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Увага!!! Крадіжки з авто.
Автор Повідомлення
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #41
11-06-2014 11:46 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

Щодо взаємовідносин нашої міліції і майданівців, то окрема тема. Я вже неодноразово писав, що або ми реформуємо міліцію по грузинському сценарію, або нічого в ній не зміниться. Зараз вся мєнтовка "тіпа в абідє" на всіх за майдан і що асме страшне, почала відкрито кооперуватись з криміналом. Яскравий доказ - спалення машини Хіміка і Неміша. І це тільки початок.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #42
01-07-2014 15:50 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

Був сьогодні на Набережній.
Довідався наступне. Вкрали - копійку ВАз - і з фіата добло, розбивши скло витягнули - флешку. Shocked
Так що дрібний криміналітет не спить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-07-2014 15:50 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #43
02-07-2014 11:09 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

Два дні назад біля "Велесу" на перехресті була спроба автопідстави. Хлопець, говорячи по мобільному, швидко перебігав дорогу і намагався попастись під бічний удар. Мій батько ледь не попав в цю ситуацію. Добре, що він мені зразу передзвонив. Я під"їхав, трошки поспостерігав за цим чудом, а потім підійшов до нього взяв за руку і гарно "пояснив" ПДР. Сподіваюсь, що не скоро його побачу Mr. Green

Не думав, що колись буду хвалити наше ДАЇ, але факт лишається фактом.
Вже другий тиждень підряд вечером в п"ятницю 4 екіпажі ганяють тих довбаних стрісракерів, які облюбували собі під заїзди ділянку вул.Надрічної від ж/д переїзду до кільця біля мосту. Respect


(01-07-2014 15:50)bobryk200 :  Був сьогодні на Набережній.
Довідався наступне. Вкрали - копійку ВАз - і з фіата добло, розбивши скло витягнули - флешку. Shocked
Так що дрібний криміналітет не спить

Копійку ВАЗ вже знайшли !

Автомобіль марки «ВАЗ-21011», про зникнення якого повідомив власник, мешканець Івано-Франківська, перебував у розшуку недовго.

Одразу ж після реєстрації заяви, міліціонери знайшли викрадену автівку, а з тим і причетного до викрадення накопичувача на магнітних дисках «вінчестер».

Як з'ясувалося, до угону транспортного засобу причетний 18-річний мешканець обласного центру. Однак, цікаво те, що під час захоплення ОДА учасниками масових протестів, які відбувались на початку цього року, він вчинив крадіжку у робочому кабінеті працівників обласної державної адміністрації. Двері кабінету виявились відчиненими, тож звідти він викрав накопичувач на магнітних дисках «вінчестер».

За цими фактами відкриті кримінальні провадження за вчинення кримінальних правопорушень – крадіжки, також правоохоронці перевіряють його на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

"Детей надо лучше воспитывать, а не оружие запрещать" (с) Самюэль Л. Джексон

Люди всегда ненавидели тех, кто говорит правду, а зря… такие никогда не бьют в спину.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-07-2014 15:12 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #44
03-07-2014 07:09 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

(02-07-2014 11:09)Ramires :  ...а потім підійшов до нього взяв за руку і гарно "пояснив" ПДР. Сподіваюсь, що не скоро його побачу Mr. Green
Открытый или закрытый? Судя по "не скоро" открытый Big Grin
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #45
03-07-2014 09:51 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

(03-07-2014 07:09)JorikIF :  
(02-07-2014 11:09)Ramires :  ...а потім підійшов до нього взяв за руку і гарно "пояснив" ПДР. Сподіваюсь, що не скоро його побачу Mr. Green
Открытый или закрытый? Судя по "не скоро" открытый Big Grin

Ні, я добрий, білий і пухнастий Mr. Green Здав його в надійні руки одної з служб таксі і пояснив що він за фрукт. Далі вже не знаю куда його на "екскурсію" повезли Упал и качаюсь

"Детей надо лучше воспитывать, а не оружие запрещать" (с) Самюэль Л. Джексон

Люди всегда ненавидели тех, кто говорит правду, а зря… такие никогда не бьют в спину.
Шукати всі повідомлення учасника
6a6yJI9I Немає
выёживатель теперь АтЭц
*****

Повідомлень: 1 533
Приєднався: Jan 2011
где-то у "Киёвской губернии"
Octavia Tour 1.8 T бЭлая =)
Повідомлення: #46
03-07-2014 10:02 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

(30-04-2014 22:37)Gr_Vetal :  ... гроші та документи... Будьте всі уважні!!!Hello!

Кто ж доки и бабло в машине оставляет, тем более на ноч? Георг !

P.S. Поддержу ТС, Будьте всі уважні!!! не оставляйте ценные вещи (моб.телефоны, барсетки, сумочки и т.п.) на видных местах в салоне, да бы уберечь себя от замены стекол в авто.
НЕ ПРОВОЦИРУЙТЕ ганд-ов ДятелДятелДятел

Если скучно - ПОИГРАЙ
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #47
03-07-2014 10:08 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

(03-07-2014 09:51)Ramires :  Ні, я добрий, білий і пухнастий Mr. Green Здав його в надійні руки одної з служб таксі і пояснив що він за фрукт. Далі вже не знаю куда його на "екскурсію" повезли Упал и качаюсь
А это какая служба такие услуги оказывает? Smile Дорого? Или это лично для вас? Smile
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #48
03-07-2014 15:14 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

(03-07-2014 10:08)JorikIF :  
(03-07-2014 09:51)Ramires :  Ні, я добрий, білий і пухнастий Mr. Green Здав його в надійні руки одної з служб таксі і пояснив що він за фрукт. Далі вже не знаю куда його на "екскурсію" повезли Упал и качаюсь
А это какая служба такие услуги оказывает? Smile Дорого? Или это лично для вас? Smile

Любая служба - "Юпитер" и понеслась. Smile
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #49
03-07-2014 15:46 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

(03-07-2014 15:14)bobryk200 :  Любая служба - "Юпитер" и понеслась. Smile
А!... Слышал я про такой "Юпитер". Мои коллеги-баскетболисты раз столкнулись. Один из наших в легком неадеквате открыл банку пива в такси, а тот, что в адеквате как раз вышел на пару минут. Капец, ну, трошки пены в салон попало. Приехали "юпитеры", самое фиговое, что никто толком разбираться в сути не захотел, хорошо, что адекватный вовремя вернулся и ментов вызвал. Разрулили. Заплатили пару сотен на мойку салона. А то "юпитеры" штуку содрать с пьяного хотели да ещё пару раз поваляли по асфальту. Великая доблесть и взаимовыручка. Орлы!
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #50
03-07-2014 16:08 RE: Нічні крадіжки з авто!!!

(03-07-2014 10:08)JorikIF :  
(03-07-2014 09:51)Ramires :  Ні, я добрий, білий і пухнастий Mr. Green Здав його в надійні руки одної з служб таксі і пояснив що він за фрукт. Далі вже не знаю куда його на "екскурсію" повезли Упал и качаюсь
А это какая служба такие услуги оказывает? Smile Дорого? Или это лично для вас? Smile

У мене гарний друг в одній з служб працює бригадиром (у них це так називається). То я йому передзвонив і зразу з рук в руки передав. Він сам раніше в міліції працював, то таких шахраїв страшенно не любить. Big Grin


А щодо "Юпітера".....ну Ви самі розумієте, що в таксі йдуть не академіки і доктора наук. Як правило, ніде не зміг на роботі втриматись, от і йдуть в таксі. А попрацювавши там 2-3 роки, то це вже діагноз - манера поведінки, їзди, мова, звички. Чому так - ХЗ.

"Детей надо лучше воспитывать, а не оружие запрещать" (с) Самюэль Л. Джексон

Люди всегда ненавидели тех, кто говорит правду, а зря… такие никогда не бьют в спину.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-07-2014 16:11 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Exclamation Увага!!! Дуже почастішали угони автотранспорту. Gr_Vetal 50 11 360 11-06-2015 07:48
Останнє: Gr_Vetal
  Увага ! Зухвало відкривають сканером авто ! Ramires 10 5 507 23-10-2013 22:14
Останнє: шкодик

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3