Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
Vprave Немає
Lawyer для блондинок
*****

Повідомлень: 2 254
Приєднався: Dec 2010
Kyiv
Kia Rio New
Skype IDLawyer_DG
Повідомлення: #13341
06-05-2014 14:55 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 14:54)Ramires :  
(06-05-2014 14:46)Vprave :  Клубни, развею немного новостную ленту своим постом
Черт меня стукнул оставить коммент под видео на Ютюбе Комсомольской правды
То, что началось в ответах на мой коммент не передать словами
Русские сошли с ума от своей ненависти к Украине
Предлагаю к прочтению и прозрению
https://www.youtube.com/watch?v=oNRTRNrgzW4
Коммент от Lawyer1984

Та ти там просто зірка ! Mr. Green 52 комента - це рекорд Respect

Это не предел, с каждой минутой подключаются все новые ботыДобыча мыслей

Если Вы не можете найти юриста, который знает законы, найдите юриста, который знает судью.
Шукати всі повідомлення учасника
Владислав Немає
хренасдва
*****

Повідомлень: 16 744
Приєднався: Aug 2005
Киев
Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST
Повідомлення: #13342
06-05-2014 14:57 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 14:54)Шкодчук :  ****

Я это парой постов выше уже выкладывал. Курить




402м- 14,515с. (пока)

[Зображення: giphy.gif]
Произвол под заказ из материала заказчика - дорого.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
kompressorv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 105
Приєднався: Jul 2012
Донецк
WTS RED(был), Megane 2, BMW e39 530 Japan (накатался), BMW X5
Повідомлення: #13343
06-05-2014 15:01 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 13:41)Эдгар :  звонил дружаня с Донецка. Говорит, что уже бродит инфо, что якобы согласно проведенному опросу (х,з кем и х,з когда) 80% Донецка и области за федерализацию... Имхо бред-бредовый...Facepalm

У меня все родственники, соседи, друзья и даже жена за Россию, кроме мужа тетки и меня. Так что опрос похож на правду.
П.с. начинаю говорить что отделившись может быть еще хуже, но меня даже и слушать не хотят.
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #13344
06-05-2014 15:06 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 12:52)Quatro :  так нравится все эти: приезжайте, мы вас ждем.
Ага...уже из Крыма приехали. Теперь сидят военные и репу чешут, живут в долг, жилья нет, внятных планов от командования тоже. Та же история с татарами, которые "бежали".

Рядовые украинцы помогают, как могут, но квартиру не подарят и работу не дадут на ровном месте, а государство "нас*ало" на патриотов. ИМХО. Можете закидывать помидорами...

Я з тобою на всі 100% згідний. Але є одне "але". Наприклад, ні мені, ні моїм рідним держава ніколи нічого не робило за "дякую". Все, що в мене є, в тому числі і моя вища освіта, я зробив своїми руками. Працював, починаючи з 9 класа школи. На першу серьозну роботу я попав на 2 курсі стаціонара інститута, причому на роботі збрехав, що вчусь на заочному. Після пар їв на льоту і біжав виконувати роботу. І за два роки я був кращим працівником компанії і продовжував ним бути до того моменту, поки я не звільнився. Свою першу машину я купив ще в інституті на власну зарплату. Я був один такий на всьому потоці. Квартиру також купив самостійно.
То що я тепер маю казати державі ? Свою країну я обожнюю - державу ненавиджу. Але і тікати звідси тільки тому, що десь там трава зеленіша - не буду, хоча мене неодноразово запрошували на роботу за кордон з повним пакетом (житло, служб.авто, соцпакет і т.д.)
Є дещо, що не продається, хоч як це не пафосно звучить. Якось мені довелось в цьому житті зустрітись зі справжнім саудітом (нащадок Аль-Сауді). Під час розмови він сказав одну дуже гарну фразу - "Все, що має ціну - немає цінності".
Держава нам ніколи не допомагала і ми якось самі викручувались. Викрутимось і в цей раз. Але ми це все затіяли не для того, щоб все залишилось на "кругах своя". Ми вже інші і ми будемо робити все, щоб і держава стала інша.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-05-2014 15:08 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
Neltharian Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 206
Приєднався: Sep 2013
Львів
Повідомлення: #13345
06-05-2014 15:12 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

там вже 66 коментів. грамотний вброс но вже далеко ледве найшов


(06-05-2014 15:01)kompressorv :  У меня все родственники, соседи, друзья и даже жена за Россию, кроме мужа тетки и меня.

На розлучення подаш?Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-05-2014 15:12 Neltharian.)
Шукати всі повідомлення учасника
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #13346
06-05-2014 15:17 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 15:12)Neltharian :  там вже 66 коментів. грамотний вброс но вже далеко ледве найшов


(06-05-2014 15:01)kompressorv :  У меня все родственники, соседи, друзья и даже жена за Россию, кроме мужа тетки и меня.

На розлучення подаш?Курить
слабо працюешь над агітаціею... Smile а дружину то точно можно на правильний шлях направити
Шукати всі повідомлення учасника
parfumer67 Немає
bar boss
****

Повідомлень: 814
Приєднався: Sep 2008
ХАРКІВ, ФАЙНАЮКРАЙНА
Oktavia IU 2000р.в. АЕЕ 1,6
Skype IDparfumer67
Повідомлення: #13347
06-05-2014 15:20 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 14:54)Шкодчук :  Один из ведущих социологических центров РФ – «Левада-центр» зафиксировал резкое падение поддержки россиянами путинской политики в отношении Украины. В то время как напряженность в Украине стараниями той же Москвы нарастает, в российском социуме происходит переоценка событий. Эйфория и восхищение политикой официального Кремля уходит....

http://www.pic.com.ua/rossyjskye-sotsyol...padat.html

эйфория-то уходит, а вот предвидение гражданской войны приходит:
"...Россияне укрепляются во мнении, что самый вероятный сценарий развития украинских событий – это гражданская война: 21% опрошенных считают, что «безусловно да» и 44% – «скорее да». Обеспокоенность войны между Россией и Украиной после событий на Юго-Востоке выросла с 66% в марте 2014 г. до 77% в апреле..."

Все мине..... І це мине...
Знання робить нас скромніше.
Шукати всі повідомлення учасника
Quatro Немає
skoda driver
*****

Повідомлень: 2 725
Приєднався: Nov 2011

Повідомлення: #13348
06-05-2014 15:20 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 15:06)Ramires :  Наприклад, ні мені, ні моїм рідним держава ніколи нічого не робило за "дякую". Все, що в мене є, в тому числі і моя вища освіта, я зробив своїми руками.
З усiм цим я також згоден. Я теж усе зробив для себе сам. Пiд час навчання в унiверi робив креслення для iнших студентiв за грошi, з цих грошей купив собi перший компьютер. На останьому курсi знайшов роботу. Купив сам собi квартиру, авто. Але...рiчь зовсiм не про це.
Усi ми розумiємо, що вiйсковi не зможуть одночасно знайти iншу роботу або якicь альтернативнi джерела iснування.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-05-2014 22:07 RuslanRage.)
Шукати всі повідомлення учасника
A-lex Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 246
Приєднався: Feb 2010

Повідомлення: #13349
06-05-2014 15:32 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 14:55)Vprave :  
(06-05-2014 14:54)Ramires :  
(06-05-2014 14:46)Vprave :  Клубни, развею немного новостную ленту своим постом
Черт меня стукнул оставить коммент под видео на Ютюбе Комсомольской правды
То, что началось в ответах на мой коммент не передать словами
Русские сошли с ума от своей ненависти к Украине
Предлагаю к прочтению и прозрению
https://www.youtube.com/watch?v=oNRTRNrgzW4
Коммент от Lawyer1984

Та ти там просто зірка ! Mr. Green 52 комента - це рекорд Respect

Это не предел, с каждой минутой подключаются все новые ботыДобыча мыслей
как найти по нику? долго просматривать все


НЕМАЄ ТОЛКУ В ЇХНЬОМУ ПОЛКУ...
У вівторок, 6 травня, Верховна Рада начебто має провести своє засідання у закритому режимі. Стало відомо, зокрема, що народні депутати мають намір включити до порядку денного законопроект про проведення всеукраїнського консультативного опитування 25 травня 2014 року (№4801).

Я хотів би запитати: про які референдуми, плебісцити, опитування (що насправді є консультативним референдумом) ви хочете говорити, панове, коли частина території окупована, ще частина є зоною активних вогненних зіткнень із бандитами, очолюваними російськими диверсантами? Що це за пришелепуваті ігри в демократію!? Це насправді є заграванням із терористами, бо як навіть висловися заступник голови Верховної Ради Р. Кошулинський, опитування начебто стосуватиметься й долі державної мови.

Словом, йдуть наші вожді-командири на поступки всім, хто лишень чого забажає. А пригадайте хоча б, із яких вимог починав Кремль у кінці лютого, коли ганебно втік бандит Янукович і почалося формування нової влади в Києві? Якщо забули, то я нагадаю: а)з негайного проведення в Україні референдуму; б) із зміни Конституції; в) із визначення статусу російської мови...

Отож, мучилися-каблучилися, керівники-невдахи, але, либонь таки, в решті-решт чітко взяли під козирок… Чи не так?

Що ми бачимо сьогодні? Завдання Москви чітко виконуються. І референдум (чи опитування) буде, і конституцію спішно десь у кабінетах перекроюють-латають. Хоча відомо, що в Україні один із найкращих Основних законів, котрий потрібно не переробляти за чиїмось там зарубіжним побажанням, а навчитися ВСІМ БЕЗ ВИНЯТКУ сумлінно ВИКОНУВАТИ його постулати. Можливо, й таємно повезуть його на узгодження до карликів у білокам’яну. І про мову, до речі, теж не забули. Хіба нині час для цього, коли ріками ллється людська кров? І решетять кулями наших людей, позбавляють життя російські диверсанти і їх найманці патріотів, зокрема, за те, приміром, що виступають на захист національного прапора України.

Уже весь світ сміється з цього дикого психо пацифізму, картинного заламування рук і поперемінного підставляння щік агресору, в той саме час, коли бойовики, багато з яких російські диверсанти, якісь там донські козаки, найманці з Придністров’я, Криму, більше того, далеко не завжди люди слов’янської зовнішності (про це читайте тут), не церемонячись стріляють на ураження наших військовиків. Міжнародний валютний фонд, думаю, що на вимогу сильних західного світу, лякаючи, тим самим підганяє київських керманичів заявами про те, що коли вони не втримають цілісність держави, то всього виділеного крупного траншу не бачити їм, як свині неба… Лиш би діяли, захищалися, звільняли територію від агресорів. А вони все безпорадно бавляться у лібералів-миротворців тоді, коли проти України розв’язано повномасштабну війну нового, гібридного виду. Зачинившись у своїх київських кабінетах, вони, схоже, відірвалися від життя, від реальній світу…

Пригадаймо, що лише 2 травня в околицях Слов’янська було застрелено шість українських армійців. Хтось назвав їхні імена, прізвища? Хтось від імені народу склав їм публічну шану за віддане життя? Вибачився перед їхніми рідними і близькими?

Двох із них чітко вбито з-за спин жителів, які начебто захищали бузувірів з автоматами і кулеметами нового російського зразка «живим щитом», щоправда я не знаю, як тут точно сказати, кого саме убезпечували вони. Хто ті люди, котрі взяли зброю в руки, стали за ними, щоб потім підло застрелити людей, котрі від імені українського народу прийшли вимагати дотримання Конституції незалежної України на суверенній нашій території? Чиє вони завдання виконують? Невже ж бо шизофреника Путіна, котрий 4 березня ц.р. на своїй прес-конференції запропонував технологію – наперед виставляти «живий щит» із дітей і жінок: «пусть они попробуют стрелять…»? І хто він для них? Вождь пресловутого «руського міра»? Це такий мір він хоче принести в наші землі? Таку мораль? Під стволами автоматів і кулеметів?

Це такий претендент на лауреатство Нобелівської премії миру, як його уже номінують у Росії? А хто ці людці, що реалізують такий драконівський, анти людський план із вогнепалами по за спинами галасливих п’яничок і чорноротих задрипаних жіночок? Нарешті, хто ж стає до цього живого загороджувального загону?

Як стверджує керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, який є найбільш обізнаною в Україні людиною щодо ситуації на фронті бойових дій із російськими диверсантами, за участь у «живому щиті» на шляху просування українських військ цим крикунам платять по тисячі гривень, за масовку – 400.

Ви чули, щоб за два місяці протистоянь влада наказала бодай одного ідіота з цих заробітчанських психо ланцюгів? Хоча, підкреслю, з 18 квітня 2014 року вступили в дію доповнення до Закону України про посягання на територіальну цілісність і суверенітет держави із санкціями за подібні дії в вигляді ув’язнення від восьми до п’ятнадцяти років (детальніше тут). А «живі щити» це якраз і є сприяння бойовикам, терористам… Хіба ж не зрозуміло, що лібералізм на війні – запорука поразки.

Як діють ці кретини, зараз я продемонструю вам на одному з відео сюжетів із зони бойових дій. Отже, Краматорськ, 3 травня 2014 року. Зверніть увагу, в місто ввійшли українські військовики. І тут з’являється десяток підкуплених галасливих п’яничок обох статей, котрі вчиняють такий неймовірний галас, що армійці (вони ж живі люди, як бачимо, вельми скромні люди, а не «фашисти», як їх називають горлодери) розвертають свою бронетехніку і виїжджають із міста. Ви ж чули, сподіваюся, дивне повідомлення: війська викурили з Краматорська бойовиків, і покинули місто…

Я не військовий, але й для мене зрозуміло, що коли здійснюється антитерористична операція (АТО), то військовики мають підсилюватися спецпідрозділами міліції. Ось би в цьому випадку, уявіть собі ситуацію, під’їхав автозак, запакував бучну десятку крикунів і вивіз на п'ятнадцять діб. Скажете, немає куди таких лиходіїв дівати? Мовляв, Донецьк і інше міста сходу в облозі терористів. Знаєте, людців-заробітчан із «живого щита», який іноді блокує просування техніки, зашкоджує виконанню бойових завдань підрозділам бронетехніки, підставляє під кулі наших армійців не шкода навіть посадити на військово-транспортний літак і доправити до столиці, нехай там отримають вирок і підмітають вулиці. І це буде в сотні разів дешевше, а ніж вони щодобово, заробляючи іудині срібники блокують здійснення АТО. Два десятки відправили на перевиховання до Києва, показали по телебаченню, як найбільш злісні посібники терористів отримують свої заслужені десять років тюрми, будьте певні, «живі щити» тут же зникнуть, всі стануть поважати владу. В тому числі й закордон, який ніяк не збагне суті такої м’якотілості, лібералізму щодо бойовиків-інтервентів і їх посібників. Як, приміром, і президент Польщі Броніслав Коморовський, котрий просто таки шокований поблажливістю української влади щодо дій терористів, котрі беззастережно знищують українців, не боячись будь-якої відповідальності. Такого гнилого пацифізму, невиправданої терпимості не бачив світ. Чому мовчиш, Україну? Де ви, патріоти держави?

А тут відеоілюстрація до вище описаної ситуації.

Не дивно, що нині американська впливова газета TheWashingtonPost так і пише, що з тими, хто мріє про ЄДИНУ, ЦІЛІСНУ Україну жорстоко розправляються на сході російські шпигуни і інші зайди, і з цим практично не бореться українська влада. На жаль, істинна правда.

Звідси два основних висновки. Перший. Не хочеш пошитися в дурні, не бажаєш програти – не сідай грати в наперстки з шулерами.

Це про уступки терористам щодо референдумів, змін до Конституції, ігрищ довкруги мов.

Висновок другий. Проблема не в тому, що в Україні бракує патріотів, немає кому звільняти нашу землю від ворогів незалежної держави. Справа в банальнішому: бракує елементарного – організованості, тактики ведення операцій. Взаємодії родів і підрозділів силових структур при виконанні АТО .

Але ж у нас стільки генералів… Невже немає одного неавакова, але з кебетою в голові. Якщо такого бракує, тоді давайте відправимо всіх лампасників у відставку, а наймемо за кордоном одного військовика, який очистить землю від ворогів… Хоч би у отому таки НАТО, яке завжди воює і для кого Кремль завжди ворог…

[Зображення: 110.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #13350
06-05-2014 15:40 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(06-05-2014 10:35)Ramires :  
(06-05-2014 10:30)HCNY :  Фамилии нет, но насколько правдивая инфа, хотелось бы понимать. Я все же думаю, что 9-го мая в Одессе и других крупных городах пройдут масштабные спланированные сепаратистские акции, хотелось бы ошибаться.

Людина працює в МВС. Якщо подивитесь мої пости, то я вже тут раніше десь два тижня тому попереджав про Одесу. І про то, хто цих туристів через кордон пропускає. Все, на жаль, підтвердилось.
Про туристів в Ізмаїлі - 100%. Чи буде там акція - не знаю, але вони зараз всі там.

с ФБ:
Цитата:Олександр Палій
СБУ!!! УВАГА!!!



Павел Реуцкий

Внимание !!!! Максимальный репост!!!! Всем, в Измаил завезли 6 автобусов с не очень вежливых людей, Город у нас не большой, для него это целая армия... 3 мая в центре была стычка майдана и анти, но тогда силы были равные и народ разошелся миром. Кто это люди - приехавшие никто не знает... Готовится, по - видимому, одесский вариант... Никто ввозу этих человечков не препятствует. Говорят, что все все знают...,Милиция молчит и тихо запасается мешками с песком. Измаил - тихая провинция, рядом Приднестровье,если у этих 6 автобусов есть оружие, город этими силами можно просто снести с лица земли!!!!! Помогите донести это до руководства нашей страны!!! Обращаться в местные органы - бесполезно!!!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 893 193 926 18-05-2024 23:51
Останнє: Донской
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 420 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 26 196 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 169 724 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 70