Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #13211
05-05-2014 20:37 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

Під публікаціями про Україну аномальна кількість коментарів проросійських тролів, — The Guardian
Модератори сайту The Guardian щодня мають справу із 40 тисячами прокремлівських коментарів.

Про це у своїй статті пише редактор видання Кріс Еліот, повідомляє «Mediasapiens».

За словами автора, читачі та журналісти The Guardian занепокоєні тим, що коментують матеріали найняті люди. Їм платять за «тролінг» та образливі напади на тих, хто критикує Росію чи Путіна.

Кріс Еліот пише, що журналісти та читачі все частіше скаржаться на агресивні коментарі.

«Можна навмання обрати будь-яку статтю про Україну та будь-яку точку в коментарях – і опинитися в морі надзвичайно агресивних та ворожих користувачів, які розміщують найбільш упереджену прокремлівську, антизахідну пропаганду», — скаржиться один із користувачів.

Він також звертає увагу, що найбільш очевидні «тролі» були зареєстровані після лютого 2014 року. За словами читача, коментарі під статтями про Україну ніби взяті із шаблону й постійно «рекомендуються» іншими користувачами.

Колишній московський кореспондент The Guardian Люк Гардінг не має сумніву, що йдеться про цілеспрямовану кампанію і зазначає, що це «широко поширене явище у Росії».
Шукати всі повідомлення учасника
П@лыч Немає
Виталий
****

Повідомлень: 1 272
Приєднався: Jul 2013
Киев
Повідомлення: #13212
05-05-2014 20:39 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

ЭКСКЛЮЗИВ: ..... ДА БУДЕТ ТАК!!! Mr. Green


Как сказал Чеченский конь (кадыров) если бы РФ реально запустили спецназ ГРУ то Украинцы бежали бы до Германии без носков... на что граждане РФ отвечали: уже давно пора, УРА..... я написал: ага, ждем!!!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-05-2014 20:40 П@лыч.)
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #13213
05-05-2014 20:45 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

Керівник «Яндекс.Україна» покинув свій пост через події в Одесі
Голова «Яндекс.Україна» Сергій Петренко покинув свій пост через останні події в Одесі.

Про це він повідомив у своєму блозі, зазначивши, що перестає бути публічним обличчям компанії в Україні, пише Watcher.

«Україна сьогодні у біді. Днями біда прийшла в місто, де я живу – в Одесу. Загинули люди і мені шкода, що так сталося. Я не уявляю собі людину, яка могла б залишитися байдужим до того, що відбувається, – я точно не можу», — написав Петренко.

«В той же час, я один з керівників великої компанії, публічна фігура. У нинішній ситуації моя особиста позиція як людини і громадянина переноситься на увесь Яндекс, який дотримується політичної нейтральності. Від цього може постраждати уся компанія, в яку вкладена праця як моя, так і тисяч моїх колег», – пояснює Петренко.

«Я не хочу піддавати загрозам компанію і не можу перестати бути громадянином своєї країни. Я йду у відпустку на невизначений час, виконувати обов’язки генерального директора компанії буде інший співробітник Яндекс.України» – пояснив Сергій Петренко.

Петренко раніше неодноразово висловлював свою громадянську позицію щодо дій попередньої української влади.

Наприклад, в грудні 2013 року він закликав до публічного бойкоту представників влади Віктора Януковича.

А в лютому 2014 року досить різко висловився щодо дій російської пропагандистської машини


Borys Filatov -заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации по внутренней политике.
Вчера ·
Только что говорил со знаменитой Юлей Латыниной ( мы созваниваемся раз в три дня по обстановке в стране ).


"- Здрасьте.
- Здрасьте.
- Скажите, Борис, батальон "Днепр" получил оружие?
- Получил. 350 автоматов. Будем стрелять сразу и на поражение.
- А батальон "Днепр" принимал участие в одесских событиях?
- ???????
- Нет, ну все таки.
- Батальон "Днепр" подразделение территориальной обороны и не ездит в другие области.
- А кто же тогда разогнал пророссийский митинг?
- Люди, просто люди.Обычные одесситы.
- ???????
- Позвоните Никите, позвоните Лиане. Он - просто программист. Она - просто предприниматель. Непосредственные участники событий. Вот телефоны"

Юля не верит. Не верит и все.

Можно по разному относится к творчеству Латыниной. Любить его или нет.

Но Юле тяжело. Безумно тяжело. Ей приходится убеждать миллионы сограждан, которым десятилетиями вкладывали в черепную коробку вату.

Но иногда даже думающему русскому человеку невозможно поверить в то, что все вокруг совсем безнадежно... Ну просто совсем.

И что даже русскоязычная Одесса может взять в руки камни, чтобы причаститься кровью нечисти, топчущей нашу благословенную землю...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-05-2014 21:07 vetalkiev.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #13214
05-05-2014 21:19 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

Весь посів рису загинув у Криму через брак води для поливу, невтішні прогнози щодо врожаю сої та кукурудзи.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на міністра нелегітимного уряду Криму Миколу Полюшкіна.

«Рис вже нам не врятувати, навіть якщо зараз почнемо подавати воду. Поки вона дійде і заповнить чеки, мине час. Про рис цього року можна вже забути», – сказав Полюшкін.

Він зазначив, що дефіцит рису на окупованому півострові планують перекрити за рахунок поставок з Краснодарського краю РФ...


мабуть, з Китайського краю....

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-05-2014 21:21 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #13215
05-05-2014 21:22 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

[Зображення: af1859c0e9f1930771ebabca1efdc1f8.jpeg]
Шукати всі повідомлення учасника
d_oleg82 Немає
Классик
****

Повідомлень: 778
Приєднався: Nov 2008
Киев
Skoda Octavia A5 2.0 FSI
Повідомлення: #13216
05-05-2014 21:27 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

О том что происходило в рамках АТО 5 мая:
https://www.youtube.com/watch?v=SpmkNUXDzzE
Шукати всі повідомлення учасника
Алехан Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 519
Приєднався: May 2013
Данеццк когда-то (Киев сейчас)
епонский
Повідомлення: #13217
05-05-2014 21:43 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

http://obozrevatel.com/politics/16473-me...de-net.htm
вот вам Донецк
Шукати всі повідомлення учасника
BataneG Далеко
ЭЛЕКТРИК
*****

Повідомлень: 3 350
Приєднався: Nov 2005
Kiev
GGV-15 (2GR-FE) 2 pcs
Повідомлення: #13218
05-05-2014 21:53 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(05-05-2014 09:38)Ramires :  керівництво в області таємно збирали всіх керівників відділів на нараду і розказували, як буде шикарно жити в Росії, там зарплата рядового мєнта 1000 у.є. Потім керівники відділів проводили роботу з рядовим складом і зараз між ними тільки і розмови про солодке життя після приєднання до Росії
вот бл..., только договорился за место куда родню перевозить...

а Ваши мусора ничего не попутали? они уверенны, что запад-регионы нужны вовану?

!!! apolitical !!!
Шукати всі повідомлення учасника
vesel Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 846
Приєднався: Jun 2010
Киев - Кременчуг
Skoda Fabia1 combi 1.4 AUB 101hp Elegans LPG RS stуle
Повідомлення: #13219
05-05-2014 21:54 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

ещё раз об Одессе, как проукраинские активисты спасали сепаратистов
http://gazeta.ua/articles/life/_pid-chas...tiv/555893
http://www.youtube.com/watch?v=zcERmnGY9Os
Шукати всі повідомлення учасника
Владислав Немає
хренасдва
*****

Повідомлень: 16 744
Приєднався: Aug 2005
Киев
Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST
Повідомлення: #13220
05-05-2014 22:07 RE: Поддерживаете ли Вы ввод войск РФ на територию Украины?

(05-05-2014 21:54)vesel :  ещё раз об Одессе, как проукраинские активисты спасали сепаратистов

После событий в Одессе , я общался с многими МЧСниками... все они в один голос заявляют - "не могли люди погибнуть от угарного газа" , не могли по куче причин , основная из них это та , что все могли бить окна и от угарного газа - моментально не погибают.
Вобще , наши Борщаговские пожарные , просматривая видео все как один говорили - "тю , да не могло там быть столько газа ,чтобы погибли люди".




402м- 14,515с. (пока)

[Зображення: giphy.gif]
Произвол под заказ из материала заказчика - дорого.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 893 193 932 18-05-2024 23:51
Останнє: Донской
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 420 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 26 196 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 169 733 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 99