Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Закінчився термін договору поставки
Автор Повідомлення
NeGr Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 200
Приєднався: Mar 2008

Chevrolet Aveo (продал), Mitsubishi Outlander 2.0 MT Sport
Повідомлення: #101
27-06-2008 10:58  

klod :Вы я так понял обычные физлица, не предприниматели?
ВАМ ссылка на Закон Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань не поможет.
Цей Закон регулює договірні правовідносини між платниками та одержувачами грошових коштів щодо відповідальності за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань. Суб'єктами зазначених правовідносин є підприємства, установи та організації незалежно від форм власності та господарювання, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності.


Я считаю надо писать жалобу опираясь на закон о защите прав потребителей.

Ну так дайте статью, я думаю, это будет полезным общественности собравшейся на данном форуме.
И, особенно, интересно как в таком случае ведёться расчёт процентов, если нельзя использовать закон про ответственность за несвоевременное исполнение денежных обязательств.
Спасибо!

[Зображення: negr.gif]
[Зображення: real_rad.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
klod Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 247
Приєднався: Nov 2007

октавия тур 4х4
Повідомлення: #102
27-06-2008 11:31  

Попробую.
1. Стаття 2. Законодавство про захист прав споживачів
1. Законодавство про захист прав споживачів складається з цього Закону, Цивільного кодексу України (далі -ЦКУ), Господарського кодексу України та інших нормативно-правових актів, що містять положення про захист прав споживачів.

2.Стаття 663. ЦКУ Строк виконання обов'язку передати товар
Продавець зобов'язаний передати товар покупцеві у строк, встановлений договором купівлі-продажу.

3.Стаття 665 ЦКУ Правові наслідки відмови продавця передати товар
1. У разі відмови продавця передати проданий товар покупець має право відмовитися від договору купівлі-продажу.
Якщо продавець відмовився передати річ, визначену індивідуальними ознаками, покупець має право пред'явити продавцеві вимоги відповідно до статті 620 цього Кодексу.

4. Відповідальність за невиконання зобов»язань має бути передбачена договором та ґрунтується на положеннях статей 611, 549 ЦКУ, які стосуються зобов'язання та відповідальності за його невиконання.

Стаття 611 ЦКУ Правові наслідки порушення зобов'язання:
1. У разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема:
1) припинення зобов'язання внаслідок односторонньої відмови від зобов'язання, якщо це встановлено договором або законом, або розірвання договору;
2) зміна умов зобов'язання;
3) сплата неустойки;
4) відшкодування збитків та моральної шкоди.
Стаття 549 Поняття неустойки:
1. Неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання.
2. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання.
3. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання.

Опираючись на ці норми і проаналізувавши ваш договір ви можете подавати скарги, позови і т.і. і як мінімум можете вимагати відшкодування моральної шкоди.
Шукати всі повідомлення учасника
skoden Немає
Ученик
*

Повідомлень: 40
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #103
27-06-2008 11:47 Вперед!

NeGr

А что Вы знаете:
- о сроках в которые дилер (салон) должен дать Вам ответ на Ваши заявления?
- о том количестве времени которое пройдет с момента возврата Вам салоном Ваших денег (+ компенсаций) через суд,если до этого дойдет дело?


Вы уже категорически решились отказаться от заказаной машины?

- Даже если цена будет меньше той,что была при заказе авто?
- Даже если Вам предложат компенсацию в виде каких-то подарков,допол.оборудования?

Ваш отдых на море будет спокойным и ничем не омраченным?
Или все же все мысли лишь о том как будет развиваться Ваша история дальше?

Я приветствую Ваше мужественное решение вступить в схватку с недобросовесными дилерами Шкоды,если Вы действительно настроены решительно и непоколебимо!

В противном случае,думаю,что скоро мы будем Вас приветствовать в рядох новых шкодоводов...

И весь этот топик станет историей о том как кто-то хотел кому-то что-то доказать...и не смог...Теория борьбы, так сказать...
Шукати всі повідомлення учасника
-Leonid- Немає
Ученик
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Jun 2008

була: Славута 1.3і; зараз: Peogeot Partner 1.4i '01; далі-час покаже
Повідомлення: #104
27-06-2008 11:54  

Я, взагалі, зараз сиджу і думаю, що наскільки стрьомно укладати договір про купівлю авто із доставкою аж через 3 місяці.
Можна не лише зруйнувати плнани сім"ї, але ще й влетіти на зміні курсів валют. А що більш дратує, то різниця між офіційним і обмінним курсом.
От зараз один курс, а що буде через 3 місяці? І яка буде різниця між офіційним і реальним обмінним курсами?
В мене, наприклад, більшість фінансів зараз в євро. То ж може бути реальний попандос лише на простому обміні валюти.
Потім, я не певен, чи можу покласти ці гроші на депозит на 3 місяці. Бо, якщо машина прийде раніше, чи будуть вони змушувати мене платити раніше, щоб не розривати депозитного договору?
Від нашого ср..ного сервісу мене просто Воротит
Шукати всі повідомлення учасника
NeGr Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 200
Приєднався: Mar 2008

Chevrolet Aveo (продал), Mitsubishi Outlander 2.0 MT Sport
Повідомлення: #105
27-06-2008 11:57 Re: Вперед!

skoden :NeGr

А что Вы знаете:
- о сроках в которые дилер (салон) должен дать Вам ответ на Ваши заявления?
- о том количестве времени которое пройдет с момента возврата Вам салоном Ваших денег (+ компенсаций) через суд,если до этого дойдет дело?


Вы уже категорически решились отказаться от заказаной машины?

- Даже если цена будет меньше той,что была при заказе авто?
- Даже если Вам предложат компенсацию в виде каких-то подарков,допол.оборудования?

Ваш отдых на море будет спокойным и ничем не омраченным?
Или все же все мысли лишь о том как будет развиваться Ваша история дальше?

Я приветствую Ваше мужественное решение вступить в схватку с недобросовесными дилерами Шкоды,если Вы действительно настроены решительно и непоколебимо!

В противном случае,думаю,что скоро мы будем Вас приветствовать в рядох новых шкодоводов...

И весь этот топик станет историей о том как кто-то хотел кому-то что-то доказать...и не смог...Теория борьбы, так сказать...

Никто мне ничего не предлагал и во вторник я забираю автомобиль в другом салоне и другой марки, так сложилось.

[Зображення: negr.gif]
[Зображення: real_rad.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
skoden Немає
Ученик
*

Повідомлень: 40
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #106
27-06-2008 12:08  

NeGr

Минуточку?
А как же Ваша предоплата,разные там пени,штрафы,компенсация?
Вы это уже все получили?
Все удалось?

Поставте,пожалуйста,точку в этой истории.
Шукати всі повідомлення учасника
Натуся Немає
Ученик
*

Повідомлень: 49
Приєднався: May 2008

Skoda Fabia New 1.2
Повідомлення: #107
27-06-2008 12:21  

skoden :NeGr

Минуточку?
А как же Ваша предоплата,разные там пени,штрафы,компенсация?
Вы это уже все получили?
Все удалось?

Поставте,пожалуйста,точку в этой истории.

Недоумение Жаль! Вы стали нашим героем!

Удачи вам с новым авто!
Шукати всі повідомлення учасника
NeGr Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 200
Приєднався: Mar 2008

Chevrolet Aveo (продал), Mitsubishi Outlander 2.0 MT Sport
Повідомлення: #108
27-06-2008 12:33  

skoden :NeGr

Минуточку?
А как же Ваша предоплата,разные там пени,штрафы,компенсация?
Вы это уже все получили?
Все удалось?

Поставте,пожалуйста,точку в этой истории.

Деньги как и предполагалось до обеда сегодняшнего дня мне не перечислили, связался с финансистом салона, он только сейчас нашёл мои заявления, я понимаю что у него неделя на рассмотрение, но по истечению недели они должны будут уже мне проценты, а также во вторник у меня сделка по машине и я просто скажу что я расчитывал на деньги со Шкоды, а те задерживают и поэтому не могу купить другую машинку, всё это будет подтверждено документально. Так что потом, если салон не хочет мирного решения вопроса, так вот потом закрутиться всё ещё большему кругу, и тогда уже и пеня, и проценты, и моральная неустойка.
Кстати, я с них никаких компенсаций не требую, требую только деньги обратно и пока всё. Так сказать по-человечески решить.
Но у них, как всегда, разгильдяйство во всем, но со слов финансиста он тоже хочет мирного решения проблемы.
Пожелаю ему удачи, навсякий случай взял его номер телефона, что бы напомнить о себе в 16-00, а то все ж занятые Курить , говрит, что будет стараться сегодня перечислить, а если чё то понедельник, вторник, но тогда даже незнаю, они мне уже будут должны за пятницу, субботу, воскресенье... и т.д.

[Зображення: negr.gif]
[Зображення: real_rad.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
NeGr Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 200
Приєднався: Mar 2008

Chevrolet Aveo (продал), Mitsubishi Outlander 2.0 MT Sport
Повідомлення: #109
27-06-2008 12:39  

Натуся :Жаль! Вы стали нашим героем!

Удачи вам с новым авто!

СПАСИБО ОГРОМНОЕ за Ваше пожелание...

Я надеюсь, что Вам машинку поставят во время, всё это будет сделано с улыбкой на лице, сделают скидку и подарят кучу подарков.
А самое главное что Вы, как клиент, не затеряетесь в толпе таких же клиетнов и автосалон будет держать с Вами связь и информировать Вас во время.

Спасибо ещё раз!

[Зображення: negr.gif]
[Зображення: real_rad.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
skoden Немає
Ученик
*

Повідомлень: 40
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #110
27-06-2008 13:50 Слава!

NeGr

Думаю что мою просьбу поддержат N-количество форумчан -

отпишитесь,пожалуйста, в этот топик все же по окончании разборок.

Разум вроде бы говорит,что есть какие-то законы,правила игры но душу "терзают смутные сомнения" в перспективности такого рода предприятий.

А так хочется развеять эти сомнения.
Хочется чтобы "победа была за нами"!

Вообщем,думаю,что будем сбрасываться на памятник (хотя бы на бюст на родине) ГЕРОЮ,т.е. Вам,уважаемый NeGr
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Приобретение кредитного авто по нотариальному договору!!! SanyaK 0 1 865 12-02-2010 00:59
Останнє: SanyaK
  Продажа машины по биржевому договору Serginyo 1 2 252 13-03-2008 12:37
Останнє: монк
  Переоформлення страхового договору. vladdash 4 2 285 04-03-2008 11:09
Останнє: Fuhrer

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3