Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
myafik je t'aime!!!
Автор Повідомлення
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #11
25-12-2013 08:53 RE: myafik je t'aime!!!

С Днем Рождения!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 546
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #12
25-12-2013 09:03 RE: myafik je t'aime!!!

Мяфик, и тут поздравляю!!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #13
25-12-2013 09:05 RE: myafik je t'aime!!!

ЖюююююютээээээммммMr. Green
С днюхойHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

[Зображення: 7e386cd4431d5a8152b923bfda342d4e.png] [Зображення: 456bc0fd0e7ca8ee6044c8c626ec4642.png] [Зображення: a7118b89722718a18483ced0a13e85ee.png]

ПЯТНИЦА!!!!!! Закричал мозг и унес жопу в неизвестном направлении....
Шукати всі повідомлення учасника
Vlad1358 Далеко
Mordoorator
*****

Повідомлень: 6 434
Приєднався: Jan 2008
Киев
Scoutинка LPG
Повідомлення: #14
25-12-2013 09:18 RE: myafik je t'aime!!!

Поздравляю, ну и твоя любимая песня!!! Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=kp8PmgPW_AI

Si vis pacem, para bellum
Шукати всі повідомлення учасника
Dmitrot Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 143
Приєднався: May 2007
Харьков
Skoda Fabia 1,2
Повідомлення: #15
25-12-2013 09:37 RE: myafik je t'aime!!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Oleg_20 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 039
Приєднався: Jan 2012
Київ/Вінниця
VW Passat, Mercedes CLA
Повідомлення: #16
25-12-2013 09:47 RE: myafik je t'aime!!!

Вітаю!Happy Birthday

063-97-444-21
067-93-444-21
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
82 синіх кВт
Повідомлення: #17
25-12-2013 10:48 RE: myafik je t'aime!!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Alenka Далеко
милая девушка
****

Повідомлень: 792
Приєднався: Sep 2008
Киев
Повідомлення: #18
25-12-2013 10:53 RE: myafik je t'aime!!!

Поздравляю!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Самый лучший подарок, который дарит нам жизнь — это люди, которым мы говорим «спасибо, что ты есть»...(с)
Шукати всі повідомлення учасника
GRUNER Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 046
Приєднався: Oct 2008
100лица оф Юкрейн
Škoda Oсtavia TOUR 1.9TDI 66kw
Повідомлення: #19
25-12-2013 13:31 RE: myafik je t'aime!!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

06з-81з-сем сем-девять девять ...Григорий
Шукати всі повідомлення учасника
Ivan-RS- Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 127
Приєднався: Dec 2013
Николаев
ОКТАВА
Повідомлення: #20
25-12-2013 15:43 RE: myafik je t'aime!!!

Hello!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1