|
Збір коштів на допомогу ДБ
|
|
| Автор | Повідомлення |
Lady
девочка из администрации ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 22 054 Приєднався: Mar 2007 серебристая :)) |
|
||
|
StE@LtH
Да прибудет с вами сила ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 931 Приєднався: Oct 2006 Львів Skoda Pajero 3.2 DiD |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
|
|
Vladko
VRS owner ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 309 Приєднався: Dec 2011 Leopolis Grad CUNA/B16A2 |
|
||
|
nika
Обучаю плохому :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 546 Приєднався: Mar 2009 за проспектом Перемоги червона легкова фура)) |
|
||
|
Майстер
kiy ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 602 Приєднався: Mar 2008 Шаргород Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ |
|
||
|
StE@LtH
Да прибудет с вами сила ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 931 Приєднався: Oct 2006 Львів Skoda Pajero 3.2 DiD |
|
||
|
nika
Обучаю плохому :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 546 Приєднався: Mar 2009 за проспектом Перемоги червона легкова фура)) |
|
|
|
Майстер
kiy ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 602 Приєднався: Mar 2008 Шаргород Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ |
|
|
|
nika
Обучаю плохому :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 546 Приєднався: Mar 2009 за проспектом Перемоги червона легкова фура)) |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1









знаєте що я вам скажу... не знаю що там було у 2007 році але починаючи з 2010го я намагаюсь не пропускати жодної поїздки у ДБ і все рівно де він знаходиться. і ті оченята що нас чекають, не лягають спатки не зрівняти ні з чим! якщо ви ще не помітили, то досить давно у нас немає ніяких спонсорів і великий кусок роботи лежить на плечах Віки, а ми намагаємось їй у цій роботі допомагати. перекинути на картку гроші - це самий простий варіант. я думаю клуб не буде проти допомагати львівським ДБ - їм безперечно теж потрібна допомога, але цим потрібно займатись! чого ви робити не можете\не хочете.... перераховувати гроші на ДБ - варіант, але ви впевнені що діти отримають все необхідне?! чи ви думаєте що у старезні дерев"яні вікна не дме вітер, і то примхи вихователів поставити їм пластикові вікна щоб малеча не позамерзала...
адже є люди, які беруть ініціативу в свої руки, їздять (витрачають свій час і кошти), шукають саме тих, кому ми потрібрі і їм величезна подяка
а як підходить час до збору коштів так кожного разу один і той самий список... і один і той самий кортедж з машин
© Vantala![[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]](http://s15.rimg.info/8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif)