|
Свап 1,6 bfq->1.8ARX+4*4
|
|
| Автор | Повідомлення |
sysanin
Сусанин ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 379 Приєднався: Jun 2011 Киев, Позняки Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М |
|
||
|
automan001
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 866 Приєднався: Apr 2009 Харьков Kodiaq 2.0 TSI CZPA 4x4 DSG7 DQ500 |
|
||
|
Predator_76
муж жены художника ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 322 Приєднався: Mar 2008 Киев Как у Бусёны Ивановны) |
|
||
|
Oleksii Pinchuk
... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 756 Приєднався: Aug 2009 Київ 11-й км. E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car |
|
||
|
Бан за постоянный мат Повідомлень: 1 624 Приєднався: Jan 2012 Белая Церковь 4х4 с турбинкой...DSG6 самопал |
|
||
|
Predator_76
муж жены художника ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 322 Приєднався: Mar 2008 Киев Как у Бусёны Ивановны) |
|
||
|
sysanin
Сусанин ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 379 Приєднався: Jun 2011 Киев, Позняки Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М |
|
|
|
Predator_76
муж жены художника ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 322 Приєднався: Mar 2008 Киев Как у Бусёны Ивановны) |
|
|
|
Игорь Т
Rally red ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 925 Приєднався: Aug 2012 Киев Tiguan 2.0tdi |
|
||
|
Oleksii Pinchuk
... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 756 Приєднався: Aug 2009 Київ 11-й км. E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Свап халдекс на а7 2,0д дсг 6 | shepazzz | 12 | 4 378 |
21-12-2020 22:29 Останнє: DoctorAleks |
|
| свап К04 на AGU ??? | Ingol$htadt | 8 | 2 453 |
24-10-2016 11:22 Останнє: Ingol$htadt |
|
| свап BAM или тюним AGU | Vitaliy16v | 34 | 12 521 |
25-11-2013 15:25 Останнє: Владислав |
|
| свап 1.4 на 2.0 ? | madd | 84 | 24 486 |
06-08-2009 07:20 Останнє: Gerzik |
|
Переглядають: Гості: 1









