Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Квасик он же Классик
Автор Повідомлення
Еленка Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 120
Приєднався: Aug 2012
Киев (Соломенка)
Fabia Combi 1.4
Skype IDelenaf_1
Повідомлення: #11
21-07-2013 20:06 RE: Квасик он же Классик

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

063 36 999 13
068 71 78 573
099 79 73 187
Шукати всі повідомлення учасника
nusya Немає
ДЭУшка- праздник !!!
*****

Повідомлень: 1 577
Приєднався: Jun 2012
село виноградарь
красивенькая
Повідомлення: #12
21-07-2013 20:18 RE: Квасик он же Классик

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Я в ответе за свои слова, а не за то, как вы их поняли!
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #13
21-07-2013 20:24 RE: Квасик он же Классик

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayДружба

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #14
21-07-2013 21:17 Квасик он же Классик

С Днем!!!! Всего и побольше!
И чтоб ничего плохого!!!
Шукати всі повідомлення учасника
doc_tor Немає
Кватропапа
*****

Повідомлень: 5 003
Приєднався: Jun 2008
Да, не тот нынче Днепр (с)
chip-Black A5 2.0 TDI
Skype IDdoc_tord
Повідомлення: #15
21-07-2013 21:20 RE: Квасик он же Классик

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Тонированые стекла - залог счастливой семейной жизни!!!
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 898
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #16
21-07-2013 21:25 RE: Квасик он же Классик

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 546
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #17
21-07-2013 23:15 RE: Квасик он же Классик

Happy Birthday

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
AlexGor Немає
SHERIFF
*****

Повідомлень: 7 052
Приєднався: Dec 2007
Киев
Opel Astra H
Повідомлення: #18
21-07-2013 23:56 RE: Квасик он же Классик

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Vantala Немає
ишшочего? я - дядя Женя!
*****

Повідомлень: 4 167
Приєднався: Sep 2010
хз
А5 1.6 вороная
Повідомлення: #19
22-07-2013 05:45 RE: Квасик он же Классик

Поздравляю!!! Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

"ТщательнЕе надо,ребята..."(с)
"Дедуля"(с) Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
Edvazer Немає
фанат
*****

Повідомлень: 4 392
Приєднався: Mar 2010
Киев
Повідомлення: #20
22-07-2013 06:10 RE: Квасик он же Классик

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  классик эпистолярного жанра (c) igop с ДР ) Compass 16 1 465 26-05-2014 12:19
Останнє: Anatolіy
  Класик-квасик с Днюхой! jekas 33 4 260 19-08-2012 10:10
Останнє: Grey

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1