|
Квасик он же Классик
|
|
| Автор | Повідомлення |
Еленка
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 120 Приєднався: Aug 2012 Киев (Соломенка) Fabia Combi 1.4 |
|
||
|
nusya
ДЭУшка- праздник !!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 577 Приєднався: Jun 2012 село виноградарь красивенькая |
|
||
|
Šved
bor i riket ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 657 Приєднався: Jan 2010 Stockholm Volkswagen passat B8 BiTurbo |
|
||
|
cyxob_05
Оптиміст ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 459 Приєднався: May 2010 г.Киев Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була) |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
nika
Обучаю плохому :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 546 Приєднався: Mar 2009 за проспектом Перемоги червона легкова фура)) |
|
||
|
AlexGor
SHERIFF ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 052 Приєднався: Dec 2007 Киев Opel Astra H |
|
||
|
Vantala
ишшочего? я - дядя Женя! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 167 Приєднався: Sep 2010 хз А5 1.6 вороная |
|
||
|
Edvazer
фанат ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 392 Приєднався: Mar 2010 Киев |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| классик эпистолярного жанра (c) igop с ДР ) | Compass | 16 | 1 465 |
26-05-2014 12:19 Останнє: Anatolіy |
|
| Класик-квасик с Днюхой! | jekas | 33 | 4 260 |
19-08-2012 10:10 Останнє: Grey |
|
Переглядають: Гості: 1







© Vantala![[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]](http://s15.rimg.info/8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif)