Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
а давайте сыграем в ассоциации?
Автор Повідомлення
mr.zapadlo Немає
Українець
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Mar 2013
Івано-Франківськ
Sub old 1.8t awt (був) А7 MT 2.0TDI sarai (була) Passat 2.0tdi dsg 140kw
Повідомлення: #8621
19-06-2013 08:36 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

Жив був пес.
Шукати всі повідомлення учасника
Lucy Немає
Писатель
***

Повідомлень: 290
Приєднався: Jan 2013
Киев
Fabia, Rosso Brunello ;)
Повідомлення: #8622
19-06-2013 08:39 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

мультик
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-06-2013 08:40 Lucy.)
Шукати всі повідомлення учасника
Black-and-White Немає
куда вставлять при 69 ?

Повідомлень: 669
Приєднався: Jun 2012
Киев, Оболонь
Шкода Фабиа, 1,4
Skype IDblack_-_and_-_white
Повідомлення: #8623
19-06-2013 08:43 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

Котёночкин
Шукати всі повідомлення учасника
yyyarik Немає
Набуваю досвіду
***

Повідомлень: 743
Приєднався: Oct 2011
Київ. Троєщина.
А5 1,6МРІ 2008 Amb. -> L&K 2.0TSI(Combi). ГБО IV
Повідомлення: #8624
19-06-2013 09:13 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

Шариков

Немає нерозв'язних проблем.Є неприйняті рішення.
СЛАВА УКРАЇНІ!
Шукати всі повідомлення учасника
Black-and-White Немає
куда вставлять при 69 ?

Повідомлень: 669
Приєднався: Jun 2012
Киев, Оболонь
Шкода Фабиа, 1,4
Skype IDblack_-_and_-_white
Повідомлення: #8625
19-06-2013 09:13 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

ГАВ-ГАВ!
Шукати всі повідомлення учасника
Lucy Немає
Писатель
***

Повідомлень: 290
Приєднався: Jan 2013
Киев
Fabia, Rosso Brunello ;)
Повідомлення: #8626
19-06-2013 09:15 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

Я удивлен Мяу!!!EmbarassedДевушка
Шукати всі повідомлення учасника
sasha_evo2006 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #8627
19-06-2013 09:20 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

(с)"Ну,если че,заходи..."


"Заходи,если че"
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-06-2013 09:21 sasha_evo2006.)
Шукати всі повідомлення учасника
Black-and-White Немає
куда вставлять при 69 ?

Повідомлень: 669
Приєднався: Jun 2012
Киев, Оболонь
Шкода Фабиа, 1,4
Skype IDblack_-_and_-_white
Повідомлення: #8628
19-06-2013 09:24 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

ВХОДКурить
Шукати всі повідомлення учасника
racer_92 Немає
Просто касманаФт:)
**

Повідомлень: 96
Приєднався: May 2013
Винница
Tour 1.8Т
Повідомлення: #8629
19-06-2013 09:29 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

Выход
Шукати всі повідомлення учасника
VIK_77 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 707
Приєднався: Jan 2009
Trójmiasto
Škoda Passat B6
Skype IDvik_771
Повідомлення: #8630
19-06-2013 09:30 RE: а давайте сыграем в ассоциации?

аналКурить

[Зображення: 3594-4.png] Diesel- power))))
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Smile Давайте организуем "корпоратив"))) Таня 367 78 505 17-05-2016 23:30
Останнє: VIK_77
  Грип, давайте поговорим об этом. marcus63 62 12 678 23-01-2016 14:49
Останнє: CCC
  Давайте побаяним за отопление VIESSMANN 95 18 697 19-10-2015 15:44
Останнє: Донской
  Украина и ЕС подписали Соглашения об ассоциации в полном объеме SHNM 37 9 992 01-07-2014 08:29
Останнє: Шкодчук
  а давайте сыграем в диссоциации? Dimon325 56 12 186 19-01-2014 16:09
Останнє: сергей33
  Давайте спорить про луну TFT 223 44 745 20-11-2013 22:23
Останнє: AlexMotel
  А давайте за скорые помощи побаяним Max_On_Skoda 69 19 726 15-11-2013 14:59
Останнє: Vovan
  А давайте без "давайте" Dimon325 71 17 860 09-11-2013 17:55
Останнє: Vantala
  А давайте поздравим Lady с 7000-ным. Майстер 45 14 145 09-07-2013 09:15
Останнє: TFT
  Давайте выиграем конкурс ВКонтакте... engin_r 12 5 349 08-04-2012 10:54
Останнє: Sergentuy

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 18