|
Тинулька - красотулька, с ДР!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vovan
шволоч !!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 130 Приєднався: Jan 2008 Киев-В.Дымерка-Киев Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була) |
|
||
|
Olesik
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 849 Приєднався: Feb 2008 Kiev Yeti Experience 1.8 TSI, Roomster 1.6 |
|
||
|
mxs
observer ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 854 Приєднався: Jun 2008 Kiev Roomster 1,4 |
|
||
|
Мастика Пещера
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 481 Приєднався: Oct 2011 Украина Skoda у друга))) |
|
||
|
fabia1-2-12V
Форумчанин ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 181 Приєднався: Mar 2011 Киев FABIA 1.2 12V 2006 г.в. |
|
||
|
Oleksii Pinchuk
... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 756 Приєднався: Aug 2009 Київ 11-й км. E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car |
|
||
|
Мелкая
та самая ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 001 Приєднався: Aug 2008 Киев Grande Punto 3d |
|
||
|
Жена Шкодника
Мама-штурман ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 920 Приєднався: Feb 2012 Warszawa...была :( Башущая BLиSтящая сараюшечка)))) |
|
||
|
VIK_77
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 707 Приєднався: Jan 2009 Trójmiasto Škoda Passat B6 |
|
||
|
Syperb
Анестезиолог ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 4 618 Приєднався: Apr 2010 Да, не тот нынче Днепр (с) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1







![[Зображення: ab157636.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab157636.gif)
![[Зображення: 1.png]](http://userbars.com.ua/img/Kiev/1.png)
![[Зображення: onIg7.jpg]](http://i.imgur.com/onIg7.jpg)





![[Зображення: 3594-4.png]](http://ne-kurim.ru/ncounter/3594-4.png)
