Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #401
22-11-2012 12:17 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 11:53)Чебишов :  1. Ви не перекручуйте...

Вибачте, що перекрутив.

PS Ви серйозно думаєте, що якщо не зроблять облаштування для інвалідів на трасі, то зекономлені кошти спрямують на інші їх потреби?
А з іншим, в принципі, згоден.


(22-11-2012 11:53)Чебишов :  Вартість тих двох дір у землі, які збудують дійсно невелика. Але чи довго будуть ними користуватися? До речі "дірка у землі" це так наші туалети назвав один з перших англійців, які почали працювати над проектами Київ - Чоп.
Так, хотілось би, щоб туалети на наших дорогах були як за кордоном. Але це не реально сьогодні. Пропоную Вам наприклад купити дзеркало а я зроблю все, щоб його повісили в одному з туалетів в Житомирській області. Можна з табличкою на якій зазначимо хто його подарував громаді. А потім я Вас повідомлю, коли його розіб'ють або вкрадуть.
Повісити дзеркало у "дірці у землі", (в одному з туалетів, який зараз є), чи у новому туалеті євро зразка, який, можливо, побудують?
До речі, і за кордоном наші люди теж іздять, а туалети там чистіші за наші.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2012 13:18 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #402
22-11-2012 13:20 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 12:17)Шкодчук :  
(22-11-2012 11:53)Чебишов :  1. Ви не перекручуйте...

Вибачте, що перекрутив.

PS Ви серйозно думаєте, що якщо не зроблять облаштування для інвалідів на трасі, то зекономлені кошти спрямують на інші їх потреби?
А з іншим, в принципі, згоден.
Знову ж таки, я не кажу зовсім не робити - підходити потрібно до цього питання з розумом, а не так як у нас зараз сьогодні. З однієї крайності в іншу. То зовсім нічого не робили, то де треба і не треба ліфти ставимо. Ті самі ліфти можна замінити рейковими пандусами і вони будуть працювати. Можна підйомники зробити як на станції метро Бориспільська - якщо не буде електроенергії ними хоч якось можна буде користуватися.
А для того щоб кошти спрямовувались в правильному напрямку у нас є Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, який очолює Сушкевич Валерій Михайлович (бютовець доречі). Хтось з них проїхав по тій же Київ - Чоп ще недобудованій, але вирішив, що дорогу до Євро добудували а для інвалідів нічого не зробили. І написав листа - ай-яй-яй, як же так.


(22-11-2012 12:17)Шкодчук :  Повісити дзеркало у "дірці у землі", (в одному з туалетів, який зараз є), чи у новому туалеті євро зразка, який, можливо, побудують?
До речі, і за кордоном наші люди теж іздять, а туалети там чистіші за наші.
У тому що з дірками.
Чому чистіше не знаю. Можливо тому (сам бачив) що люди які тут недопалки з вікон викидають, там їх обережно тушать та в урни кидають. Можливо тому, що там штрафи є і сам механізм дієвий. Можливо тому, що там у дороги власник є, якщо це концесійна дорога, який за нею слідкує. А якщо державна, то держава про цю дорогу згадує не тільки коли її ремонтувати час приходить, але і протягом всього часу виділяє кошти на її експлуатацію. В тому числі на освітлення і чистку тих самих туалетів


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2012 13:26 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #403
22-11-2012 13:33 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 13:20)Чебишов :  Хтось з них проїхав по тій же Київ - Чоп ще недобудованій, але вирішив, що дорогу до Євро добудували а для інвалідів нічого не зробили. І написав листа - ай-яй-яй, як же так.
Для людини, яка зтикалася з проблемами інвалідів, ніяких листів читати не треба, я, наприклад, проїхався, згадав про свого товарища (колясочника), якого на машині підвозив кілька разів, і теж подумав, тільки не "ай-яй-яй", а щось інше.

(22-11-2012 12:17)Шкодчук :  Повісити дзеркало у "дірці у землі", (в одному з туалетів, який зараз є), чи у новому туалеті євро зразка, який, можливо, побудують?
До речі, і за кордоном наші люди теж іздять, а туалети там чистіші за наші.

(22-11-2012 13:20)Чебишов :  У тому що з дірками...
Чому чистіше не знаю...

Smile Давайте так, у тому, що з дірками повісте Ви, а я, давайте, у новому, і подивимося, де воно більше прослугує...

Можливо питання не тільки у відношенні людей до недопалків, а й людей до людей, тому і чистіше там...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2012 13:52 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #404
22-11-2012 14:06 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 13:33)Шкодчук :  Давайте так, у тому, що з дірками повісте Ви, а я давайте в новому, і подивимося, де воно більше прослугує.
А що ж так стільки розмов про відношення до людей....

Відношення одних людей до других зміниться тоді, коли другі почнуть поважати працю перших.
Нових "євро туалетів" не буде принаймні поки що.
Для їх роботи потрібно провести електрику, каналізацію, водопровод, побудувати, обладнати всім необхідним, забезпечити охорону і таке інше.
Ви дійсно думаєте, що на наших дорогах більше нема куди кошти витрачати крім як на туалети? Тим більше на такій дорозі як Київ - Чоп, де АЗК більш ніж достатньо, і де туалети вже десь подібні до "євро" туалетів.
Давайте побудуємо такі туалети замість доріг. Що з того, що ми до них доїхати не зможемо. Зате, якщо доберемось - срати (вибачте) будемо по-царські.

Щодо Вашого товариша. Як я вже здається зазначав, всі переходи на Київ - Чоп в одному рівні будуть з пониженим бортом. В різних рівнях - побудовані з ліфтами, відремонтовані з рейковими пандусами. Але що це йому та тисячам іншим інвалідів дає, якщо як ви зазначили на АЗС КЛО він не може скористатися туалетом. Так само як на автовокзалах, про які я згадував. Тобто саме там де це потрібно - нічого не передбачається і не робиться. Пріоритети неправильні. А Комітет Верховної Ради зазначить що виконане на Київ - Чоп це їх заслуга.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #405
22-11-2012 14:45 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 14:06)Чебишов :  А що ж так стільки розмов про відношення до людей....

Ви не зрозуміли, напевно.

Ви мені пропонуєте повісити дзеркало в туалелеті, який Ви називаєте, "діркою", де і світла немає. А я Вам кажу, що я готовий повісити його в новому.

Щоб було зрозуміліше, поставте людину посеред вулиці, де буде по вуха насипано недопалків, один смітник на всю вулицю, і повісте перед ним табличку "Кидати недопалок тільки в смітник".

І поставте ту ж саму людину посеред чистої (прибраної) вулиці, поставте його біля урни, на якій та ж сама табличка.

А для статистики зробіть це з сотнею-другою пересічних українців.

Мені здається, багато з цих людей будуть поводитись по-різному.


(22-11-2012 14:06)Чебишов :  ...Ви дійсно думаєте, що на наших дорогах більше нема куди кошти витрачати крім як на туалети?...
А про кошти на дороги мені все стало зрозуміло після того як подивися ролік про Клюєва-Колеснікова і "четыре километра хогошей догоги до моего дома"...
Ви його теж, здається, бачили....
Звісно, є куди витрачати...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2012 14:52 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #406
22-11-2012 14:53 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 14:45)Шкодчук :  
(22-11-2012 14:06)Чебишов :  А що ж так стільки розмов про відношення до людей....

Ви не зрозуміли, напевно.

Ви мені пропонуєте повісити дзеркало в туалелеті, який Ви називаєте, "діркою", де і світла немає. А я Вам кажу, що я готовий повісити його в новому.

Щоб було зрозуміліше, поставте людину посеред вулиці, де буде по вуха насипано недопалків, немає смітників, і повісте перед ним табличку "Кидати недопалок тільки в урну".
І поставте ту ж саму людину посеред чистої (прибраної) вулиці, поставте його біля урни, на якій та ж сама табличка.

А для статистики зробіть це з сотнею-лругою пересічних українців.

Мені здається, багато з цих людей будуть поводитись по-різному.

Не знаю. Я не в залежності від того де знаходжусь, сміття відношу до урни, навіть якщо вона за кілометри від мене. І в машині у мене перед пасажирським місцем може бути декілька пляшок пустих, обгортки, пакунки - але вони доїдуть до урни чи сміттєвого баку - за вікно не полетять.
Починати треба з себе, а не діяти по принципу якщо всі тут недопалки кидають, то і я кину.
І я Вам пропоную дзеркало повісити у відремонтованому та вичищеному туалеті по типу "сортир" на 2 очка, або в такому ж новому. І у Вас немає бажання це робити тому, що Ви розумієте не провісить воно там і тижня. Так само як і в новому "євро" туалеті, якщо там на вході не буде ДСО.


(22-11-2012 14:45)Шкодчук :  А про кошти на дороги мені все стало зрозуміло після того як подивися ролік про Клюєва-Колеснікова і "четыре километра хогошей догоги до моего дома"...
Ви його теж, здається, бачили....
Звісно, є куди витрачати...
А Ви думаєте при минулому керівництві такого не було?


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2012 14:57 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #407
22-11-2012 15:11 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 14:53)Чебишов :  
(22-11-2012 14:45)Шкодчук :  А про кошти на дороги мені все стало зрозуміло після того як подивися ролік про Клюєва-Колеснікова і "четыре километра хогошей догоги до моего дома"...
Ви його теж, здається, бачили....
Звісно, є куди витрачати...
А Ви думаєте при минулому керівництві такого не було?
Можливо, в даному випадку це не важливо.
Це просто моя відповідь на Ваше "Думаєте, немає куди більш витрачати, крім туалетів"...


(22-11-2012 14:53)Чебишов :  Не знаю. Я не в залежності від того де знаходжусь, сміття відношу до урни, навіть якщо вона за кілометри від мене...
Вам Respect

Але, навіть, в тих двох сотнях, про які я казав, не всі такі мабуть.
Я теж можу іноді недопалок кинути не в урну, якщо її поблизу немає Embarassed


(22-11-2012 14:53)Чебишов :  І я Вам пропоную дзеркало повісити у відремонтованому та вичищеному туалеті по типу "сортир" на 2 очка, або в такому ж новому. І у Вас немає бажання це робити тому, що Ви розумієте не провісить воно там і тижня.
А чому вирішили, що немає бажання? Я просто уточнював. Двайте в кінці січня привезу Вам дзеркало. Заодно пропоную Вам приїхати на один нещодавно побудований об'єкт в київській області для пересічних громадян і подивитись скільки там дзеркал у під'їздах вісить без охорони, навіть, консьєржів немає. Вже півроку - польот нормальний Smile

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2012 15:26 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
VIOVOO Немає
Ученик
*

Повідомлень: 1
Приєднався: Dec 2011

Повідомлення: #408
18-12-2012 22:14 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

Хто може повідомити про стан дороги на сьогодні?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #409
19-12-2012 07:38 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

НАПИШУ тут!!!!!
Вот к чему привела реконструкция главных автомобильных дорог. Да, сделали супер, дорожное полотно (посмотрим как зиму перенесет) НО взяли и вырубили вдоль дороги деревья Добыча мыслей И что мы теперь имеем Добыча мыслей Если на трассе были изредка проблемные участки в снег и метель, то теперь вся дорога.
Костик, помнишь о чем мы с тобой говорили, когда только начали спиливать деревья. Я был категорически ЭТОГО ПРОТИВ!!!!!!!!!
Я не верю, что потом что-то сделают Добыча мыслей Дорожные службы никогда не справятся с этим. Жаль, но придется с этим мирится и терпеть.
Следите за погодой и сами думайте как ехать Курить

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
FIDEL Немає
Писатель
***

Повідомлень: 263
Приєднався: Jan 2010

Октавия А5, 1.6 mpi
Повідомлення: #410
19-12-2012 12:02 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

кто в курсе, до курорта Буковель реально доехать? или МЧС почистило только главные магистрали? На этих выходных хочу поехать, но что-то уже очкую Я удивлен
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Состояние Варшавской трассы (Е-373,М-07) RuslanRage 362 434 342 12-09-2022 09:08
Останнє: Челенжер
  Состояние дороги и советы по Житомир- --Каменец-Подольский. SOA 8 4 407 23-09-2021 09:12
Останнє: Максимилиан
  Состояние дороги Киев-Одесса 195/65/R15 768 460 493 06-09-2021 09:31
Останнє: SOA
  Киев-Черновцы.Маршрут?Состояние дорог? ЧАП 155 93 553 09-07-2021 06:57
Останнє: egorka
  Из Николаева в Краматорск - состояние дорог Deda 35 14 772 06-05-2021 13:24
Останнє: Andy0048
  Глеваха (Одесская трасса)-Рославичи-Подгорцы-Ходосовка-Соличное шоссе-аэропорт Мавпун 5 2 012 23-03-2021 16:49
Останнє: Мавпун
  днепр-киев-житомир-ровно sania2021 5 2 214 16-03-2021 21:05
Останнє: sania2021
  Состояние дороги Харьков - Днепр. StreetLine 1 2 602 16-11-2020 10:02
Останнє: zikki
Star Кировоград-Умань-Винница-Хмельницкий-Тернополь-Львов Vra4 7 4 805 28-06-2020 17:51
Останнє: Sergeo
  Ровно - Луцк. Как лучше ехать? StreetLine 11 5 511 26-06-2020 20:03
Останнє: StreetLine

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 5