Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.
Автор Повідомлення
mirvans Немає
black
**

Повідомлень: 127
Приєднався: May 2011
Kyiv
Fabia FL 1.4 16v
Повідомлення: #391
19-11-2012 18:34 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

я так и не понял - почему на трассе Киев-Житомир-Новоград-Волинский нету освещение вдоль дороги , нигде причем...Курить

покращення, после выборов?Тикаю

Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #392
19-11-2012 19:34 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

А его там и не было никогда Mr. Green
Максимум в пару селах было Курить

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #393
19-11-2012 21:02 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(19-11-2012 18:34)mirvans :  я так и не понял - почему на трассе Киев-Житомир-Новоград-Волинский нету освещение вдоль дороги , нигде причем...Курить

покращення, после выборов?Тикаю

Тому що роботи ще не закінчені на ділянці Київ - Житомир, і освітлення там поки що ніхто не включав.
Щодо ділянки Житомир Новоград не знаю, але можливо банальна нестача коштів


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #394
19-11-2012 22:47 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(19-11-2012 21:02)Чебишов :  ... але можливо банальна нестача коштів
З туалетами, напевно, та ж фігня... Недоумение

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #395
19-11-2012 23:19 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(19-11-2012 22:47)Шкодчук :  
(19-11-2012 21:02)Чебишов :  ... але можливо банальна нестача коштів
З туалетами, напевно, та ж фігня... Недоумение

Сорі, а шо, ними хтось користується?
Особисто я краще десь у кущі або на АЗСТикаю

Туалети і зупинки (там де їх ще немає) мають бути встановлені на протязі наступного року


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
mirvans Немає
black
**

Повідомлень: 127
Приєднався: May 2011
Kyiv
Fabia FL 1.4 16v
Повідомлення: #396
20-11-2012 13:20 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(19-11-2012 19:34)ABU :  А его там и не было никогда Mr. Green
Максимум в пару селах было Курить

ну например, развязка на окружную перед Житомиром и после окружной - всегда была освещена - а теперь что Тикаю едешь

Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #397
21-11-2012 20:00 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(19-11-2012 23:19)Чебишов :  
(19-11-2012 22:47)Шкодчук :  
(19-11-2012 21:02)Чебишов :  ... але можливо банальна нестача коштів
З туалетами, напевно, та ж фігня... Недоумение

Сорі, а шо, ними хтось користується?
Особисто я краще десь у кущі або на АЗСТикаю

Туалети і зупинки (там де їх ще немає) мають бути встановлені на протязі наступного року

Невеселий жарт, особливо для людей з обмеженими можливостями.
А немає їх практично на всіх так званих нових "зупинках", від Києва до Рівного принаймні.
На так давно на радіо Ера слухав передачу, там чиновники дуже вихвалялися, що для для інвалідів стільки усього зробили...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-11-2012 20:05 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #398
21-11-2012 20:20 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(21-11-2012 20:00)Шкодчук :  Невеселий жарт, особливо для людей з обмеженими можливостями.
А немає їх практично на всіх так званих нових "зупинках", від Києва до Рівного принаймні.
На так давно на радіо Ера слухав передачу, там чиновники дуже вихвалялися, що для для інвалідів стільки усього зробили...

Немає їх на ділянці від Києва до Житомира через те, що роботи ще не закінчились.
Але коли вони будуть - я не впевнений що хтось зайде туди без огиди. Тому що через місяць вони вже будуть цілком засрані.
На АЗС (особливо великих комплексах) за станом туалетів хтось слідкує.
А за дірами в землі з бетонними перегородками ніхто не слідкуватиме.

А для інвалідів нові пішохідні надземні переходи будуть з ліфтами. Але кому воно потрібно? Ліфти будуть закриті і ніхто ними не користуватиметься. Да і інвалідів в селах не так багато. Але усілякі комітети в справах вимагають облаштування ліфтами. ІМХО краще б ці кошти використали там де вони справді потрібні


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #399
22-11-2012 09:45 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(21-11-2012 20:20)Чебишов :  ... Да і інвалідів в селах не так багато. Але усілякі комітети в справах вимагають облаштування ліфтами. ІМХО краще б ці кошти використали там де вони справді потрібні...

Це, наприклад, як в домі, якщо один інвалід на 500 квартир, то можна з ним не заморачуватися...? Ну нафіга на пандус гроші витрачати, краще на ці кошти, наприклад, шлагбаум для автомобілістів поставити...
Це я і до того, що людина з обмеженими можливостями, до кущів може і не доїхати на обочині....
Не доведи Бог, але з кожним це може статися... Нещодавнр, наприклад, у президента НОК Бубки син з третього поверху в Парижі випав..
Наші параолімпійці таких успіхів досягають, хоча б з поваги до них одну трасу для них облаштували... той же Азаров кожні 200 метрів дорожного полотна "відкриває"... краще зустрів би параолімпійців в аеропорту і пообіцяв привселюдно, що облаштує для їхніх зручностей таку-то конкретну дорогу... це був би кращий піар...

В селах, може і не так багато, але по трасі і не так мало їх їде. У мене знайомий не ходить (колясочник), але машину сам водить (на ручному управлінні), для України - це рідкісне явище поки, а для Німеччини, наприклад, типове. Не кажу про кількість туалетів на відрізок автобану, самі, напевно, знаєте, ну й про те, що в кожному є кабінка для інвалідів теж знаєте.
Інваліди там не сидять вдома, не маючи можливості виїхати кудись, вони подорожують, як всі люди. І на Євро 2012, можливо, теж їхало їх немало. На мою думку, вартість туалетів не така велика, щоб справити враження на іноземців в 2012, хоча б з цього міркування (" у вас не будет второго шанса произвести первое впечатление").
Про туалети на заправках, так на цій ділянці бачив людські туалети тільки на ОККО в Калинівці. А на КЛО і не інваліду не дуже зручно протискатися.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2012 09:57 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #400
22-11-2012 11:53 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2012 09:45)Шкодчук :  
(21-11-2012 20:20)Чебишов :  ... Да і інвалідів в селах не так багато. Але усілякі комітети в справах вимагають облаштування ліфтами. ІМХО краще б ці кошти використали там де вони справді потрібні...

Це, наприклад, як в домі, якщо один інвалід на 500 квартир, то можна з ним не заморачуватися...? Ну нафіга на пандус гроші витрачати, краще на ці кошти, наприклад, шлагбаум для автомобілістів поставити...
Це я і до того, що людина з обмеженими можливостями, до кущів може і не доїхати на обочині....
Не доведи Бог, але з кожним це може статися... Нещодавнр, наприклад, у президента НОК Бубки син з третього поверху в Парижі випав..
Наші параолімпійці таких успіхів досягають, хоча б з поваги до них одну трасу для них облаштували... той же Азаров кожні 200 метрів дорожного полотна "відкриває"... краще зустрів би параолімпійців в аеропорту і пообіцяв привселюдно, що облаштує для їхніх зручностей таку-то конкретну дорогу... це був би кращий піар...

В селах, може і не так багато, але по трасі і не так мало їх їде. У мене знайомий не ходить (колясочник), але машину сам водить (на ручному управлінні), для України - це рідкісне явище поки, а для Німеччини, наприклад, типове. Не кажу про кількість туалетів на відрізок автобану, самі, напевно, знаєте, ну й про те, що в кожному є кабінка для інвалідів теж знаєте.
Інваліди там не сидять вдома, не маючи можливості виїхати кудись, вони подорожують, як всі люди. І на Євро 2012, можливо, теж їхало їх немало. На мою думку, вартість туалетів не така велика, щоб справити враження на іноземців в 2012, хоча б з цього міркування (" у вас не будет второго шанса произвести первое впечатление").
Про туалети на заправках, так на цій ділянці бачив людські туалети тільки на ОККО в Калинівці. А на КЛО і не інваліду не дуже зручно протискатися.
1. Ви не перекручуйте. Ми не про житлові будинки розмовляли. І я коли говорив, що замість ліфтів можна збудувати щось інше, як раз про ту ж 100 пандусів в житлових будинках. Якщо не тисячу. Або ліфт біля лікарні, куди люди з обмеженими можливостями приходять раз у місяць.
Ви зробіть зупинку біля пішохідного переходу Укрчастотнагляду і спробуйте їм скористатися. Шансів - 0. Так само буде і з переходами в Ставищах, Кочерові та інших селах.
Крім інвалідів є ще й жінки з колясками. І будуючи ліфт, який ніколи не працюватиме, їх лишаємо можливості піднятися по сходах з коляскою.
Ліфт (в наших реаліях) потрібен там, де інвалідів дійсно буде більше ніж 1 на 500. Наприклад в курортних зонах. В містах. А за межами міст сьогодні в наших реаліях більш дієвим будуть пандуси, які працюватимуть незалежно від наявності коштів у служб автомобільних доріг на експлуатацію ліфтів.

2. Забудьте про Євро. Дорогу Київ - Чоп почали ремонтувати задовго до того, як стало відомо, що чемпіонат Європи пройде. Десь з 2000 року. Чемпіонат завершився, а Укравтодор проводить нові тендери на ремонт та реконструкцію інших доріг. До Олімпіади готуємось?
Вартість тих двох дір у землі, які збудують дійсно невелика. Але чи довго будуть ними користуватися? До речі "дірка у землі" це так наші туалети назвав один з перших англійців, які почали працювати над проектами Київ - Чоп.
Так, хотілось би, щоб туалети на наших дорогах були як за кордоном. Але це не реально сьогодні. Пропоную Вам наприклад купити дзеркало а я зроблю все, щоб його повісили в одному з туалетів в Житомирській області. Можна з табличкою на якій зазначимо хто його подарував громаді. А потім я Вас повідомлю, коли його розіб'ють або вкрадуть.

3. Впевнений, що жоден іноземець не користувався нашими туалетами біля зупинок. Або в лісі, або на АЗК.
На місці комітету в справах людей з обмеженими можливостями я б в цьому напрямку і працював. Хазяїв АЗК також треба змушувати забезпечувати доступ до об'єктів для людей з обмеженими можливостями. ДСТУ не тільки для державних установ. Але чомусь про це забувають.
На мій погляд Окко та Wog тут лідери, але і їм є ще над чим працювати.

4. Ще одне. Як подорожують інваліди? Я думаю варіантів небагато. Перший - автомобілями, другий рейсовими автобусами. В першому випадку знову ж таки ніщо не заважає зупинитися на АЗК. В другому - рейсові автобуси як правило зупиняються лише на автовокзалах. У нас на автовокзалах все зроблено для людей з обмеженими можливостями? Я автобусами подорожував лише до Запоріжжя (Кременчук, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ) Я не помітив там потрібного сервісу.

Висновок - може все ж таки потрібно починати з тих місць, де людей з обмеженими можливостями зустрінеш частіше ніж посеред Київ - Чоп десь на забутій усіма зупинці?


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Состояние Варшавской трассы (Е-373,М-07) RuslanRage 362 434 342 12-09-2022 09:08
Останнє: Челенжер
  Состояние дороги и советы по Житомир- --Каменец-Подольский. SOA 8 4 407 23-09-2021 09:12
Останнє: Максимилиан
  Состояние дороги Киев-Одесса 195/65/R15 768 460 494 06-09-2021 09:31
Останнє: SOA
  Киев-Черновцы.Маршрут?Состояние дорог? ЧАП 155 93 553 09-07-2021 06:57
Останнє: egorka
  Из Николаева в Краматорск - состояние дорог Deda 35 14 772 06-05-2021 13:24
Останнє: Andy0048
  Глеваха (Одесская трасса)-Рославичи-Подгорцы-Ходосовка-Соличное шоссе-аэропорт Мавпун 5 2 012 23-03-2021 16:49
Останнє: Мавпун
  днепр-киев-житомир-ровно sania2021 5 2 214 16-03-2021 21:05
Останнє: sania2021
  Состояние дороги Харьков - Днепр. StreetLine 1 2 602 16-11-2020 10:02
Останнє: zikki
Star Кировоград-Умань-Винница-Хмельницкий-Тернополь-Львов Vra4 7 4 805 28-06-2020 17:51
Останнє: Sergeo
  Ровно - Луцк. Как лучше ехать? StreetLine 11 5 511 26-06-2020 20:03
Останнє: StreetLine

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2