|
КурилГо по ДнепропетроФФФски
|
|
| Автор | Повідомлення |
chuck
типа юмор? понимаю... ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 958 Приєднався: Mar 2008 DP.UA Octavia 1.6, ВАЗ 2107 |
|
||
|
madroot
моркоффковод ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 504 Приєднався: Jul 2008 UA СкажЭна МорКва 1.8Т+K03S была |
|
|
|
saint22
Хо Ши Мин ![]() ![]() Повідомлень: 175 Приєднався: Apr 2009 Днепр Fabia silver vagon |
|
||
|
Parker@
ЦобачГо Аф-Аф! ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 259 Приєднався: Oct 2008 Днепропетровск Шкода Октавия 1,8T |
|
|
|
saint22
Хо Ши Мин ![]() ![]() Повідомлень: 175 Приєднався: Apr 2009 Днепр Fabia silver vagon |
|
|
|
Parker@
ЦобачГо Аф-Аф! ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 259 Приєднався: Oct 2008 Днепропетровск Шкода Октавия 1,8T |
|
|
|
saint22
Хо Ши Мин ![]() ![]() Повідомлень: 175 Приєднався: Apr 2009 Днепр Fabia silver vagon |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
шкодка
ИндивидуУМ... ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 483 Приєднався: Apr 2008 Днепр Шкода Фабия Нью, АЕ 8209 СН, капучино |
|
||
|
Петя Днепр
мебельщик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 933 Приєднався: Dec 2010 Днепропетровск Subaru |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Автомобильный радиоканал по-ДнепропетроФФФски | chuck | 68 | 24 556 |
19-07-2010 08:26 Останнє: Injector |
|
Переглядають: Гості: 5





не, ничего вы не знаете
![[Зображення: 11.gif]](http://userbars.com.ua/img/UA/11.gif)

![[Зображення: nZyfe.gif]](http://i.imgur.com/nZyfe.gif)
![[Зображення: nomua_AA_8888_AA.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomua_AA_8888_AA.png)

![[Зображення: nomua_%C0%C5_9944_EI.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomua_%C0%C5_9944_EI.png)