Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
ПетюняДнепр с Днюхой
Автор Повідомлення
ОлегМ Немає
ХРАПУНцель
****

Повідомлень: 1 450
Приєднався: Jul 2008
Днепропетровск
Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА
Повідомлення: #1
14-11-2012 09:58 ПетюняДнепр с Днюхой

Петюнчик, с Днем Рождения!
Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

[Зображення: ab236662.gif]

0675638717
Шукати всі повідомлення учасника
doc_tor Немає
Кватропапа
*****

Повідомлень: 5 003
Приєднався: Jun 2008
Да, не тот нынче Днепр (с)
chip-Black A5 2.0 TDI
Skype IDdoc_tord
Повідомлення: #2
14-11-2012 10:01 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Тонированые стекла - залог счастливой семейной жизни!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Spun Немає
Never give up
*****

Повідомлень: 1 930
Приєднався: Mar 2011
Харьков
Octavia RS 4x4
Повідомлення: #3
14-11-2012 10:09 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

Поздравляю!Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #4
14-11-2012 10:12 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

С Днем Рождения!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 945
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #5
14-11-2012 10:18 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

С Днем Рождения!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SergSh Немає
Неученик
****

Повідомлень: 1 440
Приєднався: Aug 2010
Отсюда
Повідомлення: #6
14-11-2012 11:05 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

С Днем рождения!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
МЫМ Немає
Узурпатор №4
*****

Повідомлень: 11 755
Приєднався: Aug 2008
Запорізька Січ
Суровый МПI,Subaru Леся (R.I.P), Subaru Олеся, Subaru Утбек
Повідомлення: #7
14-11-2012 11:13 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

Поздравляю!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Платон Немає
:)
*****

Повідомлень: 6 273
Приєднався: Apr 2007
Тут
Skoda Fabia Combi III
Повідомлення: #8
14-11-2012 11:41 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

Петя с Днем Рождения!!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Бачу ціль не бачу перешкод!
Шукати всі повідомлення учасника
Alexus83 Немає
я теперь коньяк !!!
*****

Повідомлень: 4 440
Приєднався: Feb 2010
Бровары --> В.Дымерка
разные
Повідомлення: #9
14-11-2012 12:20 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

ПаздрявлямсЪ!!! Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

ЗАМ ©
Шукати всі повідомлення учасника
karantyn Немає
личный доктор
**

Повідомлень: 192
Приєднався: Nov 2011
Киев
Octavia A5 Combi 1.6
Повідомлення: #10
14-11-2012 12:36 RE: ПетюняДнепр с Днюхой

С Днем Рождения!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1