|
а поздравим ка Геру :)
|
|
| Автор | Повідомлення |
Dictator
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 613 Приєднався: Aug 2009 Україна Tour combi 1Z1Z |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
rusua
Производитель Шкодников ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 800 Приєднався: Feb 2010 Wa-wa ТУР В6 |
|
||
|
Andrey82
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 776 Приєднався: Jul 2007 Киев Octavia 1.6 Yeti 1.8 |
|
||
|
Andrey_K
Брательник Vovan-a ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 428 Приєднався: Mar 2008 В.Дымерка Tour 1.9 TDI |
|
||
|
Бусёна Ивановна
Жена Художника ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 925 Приєднався: Nov 2007 Большой город JEEP CHEROKEE limited, Skoda Kodiaq 2. |
|
||
|
Гера
Администратор-ША! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 657 Приєднався: Jan 2006 Одесса тушканчик :) |
|
||
|
Ket
радистка ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 096 Приєднався: Feb 2010 Киев Skoda Octavia 1,6 - капучинка |
|
||
|
Vantala
ишшочего? я - дядя Женя! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 167 Приєднався: Sep 2010 хз А5 1.6 вороная |
|
||
|
Lysyi
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 926 Приєднався: Jul 2006 планета Земля Skoda Filicєa Combi 1.6 mpi, была :-( , маленький TS (1.8т), чуть-чуть побольше superb ( 1.8 ) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1









![[Зображення: 9eab1bdcef51.jpg]](http://s019.radikal.ru/i607/1210/06/9eab1bdcef51.jpg)
![[Зображення: 7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif]](http://s2.rimg.info/7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif)
![[Зображення: 1093b91b7d1dfdcf8440335d903298d6.gif]](http://s6.rimg.info/1093b91b7d1dfdcf8440335d903298d6.gif)
![[Зображення: f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif]](http://s18.rimg.info/f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif)



![[Зображення: 131157-10.png]](http://ne-kurim.ru/ncounter/131157-10.png)