|
Svetik Mar4enko Четвертак!
|
|
| Автор | Повідомлення |
rusua
Производитель Шкодников ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 800 Приєднався: Feb 2010 Wa-wa ТУР В6 |
|
||
|
Vitaly_N
татаро-монголофоб ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 13 945 Приєднався: Oct 2008 Харьков, Павлово поле А5 1,6 MPI+ESP |
|
||
|
MaxMar
любитель амбулей ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 164 Приєднався: Oct 2011 Киев Octavia A5 FL Combi 1.6 |
|
||
|
Производственник Повідомлень: 3 759 Приєднався: Mar 2008 SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi |
|
||
|
Alexus83
я теперь коньяк !!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 4 440 Приєднався: Feb 2010 Бровары --> В.Дымерка разные |
|
||
|
s_e_m_e_n
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 840 Приєднався: Jul 2011 OPEL Insignia |
|
||
|
Andrey_K
Брательник Vovan-a ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 428 Приєднався: Mar 2008 В.Дымерка Tour 1.9 TDI |
|
||
|
Жена Шкодника
Мама-штурман ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 920 Приєднався: Feb 2012 Warszawa...была :( Башущая BLиSтящая сараюшечка)))) |
|
||
|
MaxX
Пилот F1 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 192 Приєднався: Jun 2009 Харьков VW E-Golf, A5 vRS, VW T5GP 103kW, VW T5 1.9TDI, Subaru ImprezaGT-была |
|
||
|
Vovan
шволоч !!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 130 Приєднався: Jan 2008 Киев-В.Дымерка-Киев Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Поздралйте, мне четвертак | mototo987 | 36 | 5 760 |
19-08-2012 09:55 Останнє: Grey |
|
Переглядають: Гості: 1








![[Зображення: 7b08117c6baa.jpg]](http://s017.radikal.ru/i404/1206/03/7b08117c6baa.jpg)
