|
фабия 1,2 или 1,4
|
|
| Автор | Повідомлення |
Andi
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 124 Приєднався: Aug 2011 |
|
||
|
FiLL
Шкодник ![]() ![]() Повідомлень: 156 Приєднався: Sep 2011 Киев, Троещина Fabia 1.2 HTP 12v |
|
||
|
Andi
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 124 Приєднався: Aug 2011 |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Очень прошу грамотного совета: Фабия 1.2 VS Фабия 1.4 | twister_mc | 13 | 10 382 |
06-04-2008 21:51 Останнє: RuslanRage |
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: ab196471.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab196471.gif)
![[Зображення: 94042.png]](http://mefi.us/images/fuelly/smallsig-metric/94042.png)