|
А на Коньках кто катается))))) ?
|
|
| Автор | Повідомлення |
Платон
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 273 Приєднався: Apr 2007 Тут Skoda Fabia Combi III |
|
||
|
Ket
радистка ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 096 Приєднався: Feb 2010 Киев Skoda Octavia 1,6 - капучинка |
|
||
|
Alan_
........ ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 363 Приєднався: Dec 2011 Киев-Конча-Заспа - Обухов Были Octavia 4x4 ARX сombi,Subaru H6 3.0 Оutback,Superb V6 Elegance, Сейчас V6 2,5 TDI |
|
||
|
Corratec
Бывает ![]() ![]() Повідомлень: 127 Приєднався: Oct 2011 были ЗАЗ, ВАЗ, Форд, Шевроле, Ситроен, Опель, Мицубиси, Рено |
|
|
|
Платон
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 273 Приєднався: Apr 2007 Тут Skoda Fabia Combi III |
|
|
|
VasiliSK
Attorney ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 257 Приєднався: Feb 2006 A5, 1,6mpi, Elegance |
|
||
|
CHANGER
inspektor ![]() ![]() Повідомлень: 180 Приєднався: Nov 2010 КИЕВ |
|
||
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
CHANGER
inspektor ![]() ![]() Повідомлень: 180 Приєднався: Nov 2010 КИЕВ |
|
|
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1







?
![[Зображення: f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif]](http://s18.rimg.info/f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif)
А в Сумах 2 маленьких катка залитых. Лёд ужасный, разбитый
. Хорошо речка и озерца позамерзали, там народ и катается.