|
А чё,<DIMKu> так никто и не поздравил??
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vantala
ишшочего? я - дядя Женя! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 167 Приєднався: Sep 2010 хз А5 1.6 вороная |
|
||
|
Тарас
ученик-мученик ![]() ![]() Повідомлень: 174 Приєднався: Mar 2011 Львів octavia tour wts(від чорної до сірої)...майже VRS |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
||
|
Бусёна Ивановна
Жена Художника ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 925 Приєднався: Nov 2007 Большой город JEEP CHEROKEE limited, Skoda Kodiaq 2. |
|
||
|
vo
КарлЮнговичФрейд ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 144 Приєднався: Jul 2005 пАсьолок коло Києва 82 синіх кВт |
|
||
|
Брдэ
Комбайнер на тракторці ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 743 Приєднався: Jan 2009 Стольный град octavia 1,92 TDI мало kWt |
|
||
|
Платон
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 273 Приєднався: Apr 2007 Тут Skoda Fabia Combi III |
|
||
|
Edvazer
фанат ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 392 Приєднався: Mar 2010 Киев |
|
||
|
Buch
Шкодалюб ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 516 Приєднався: Feb 2008 Киев, Позняки Цель: Octavia Elegance 1,8TSI DSG |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| А чего Маруху никто не поздравляит?!!!! | Vantala | 26 | 2 105 |
23-06-2014 21:45 Останнє: petruha |
|
Переглядають: Гості: 1











![[Зображення: www_chudetstvo_ru_s_dnem_rozhdenia_173.jpg]](http://chudetstvo.ru/foto/albums/userpics/10002/www_chudetstvo_ru_s_dnem_rozhdenia_173.jpg)
![[Зображення: bf707d3ba635.jpg]](http://s52.radikal.ru/i136/0901/d9/bf707d3ba635.jpg)
![[Зображення: 2cda5f044a82d5420b97fc60d0d3fe2a.gif]](http://s16.rimg.info/2cda5f044a82d5420b97fc60d0d3fe2a.gif)