|
тормозні колодки FEDERAL MOGUL
|
|
| Автор | Повідомлення |
Šved
bor i riket ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 657 Приєднався: Jan 2010 Stockholm Volkswagen passat B8 BiTurbo |
|
||
|
CJ
Сestovatel...... ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 128 Приєднався: May 2006 Ukraine, Kiev Skoda Fabia Mk.1,(1.4 AME) Česká auta |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Тормозні колодки! | Балик | 3 | 2 041 |
19-03-2012 21:33 Останнє: Šved |
|
Переглядають: Гості: 1




В мене передні тормозні диски вже мають виробітку а колодки вже стерті, і мені принесли нові колодки і диски фірми FEDERAL MOGUL... Питання полягає в слідуючому: чи хороша якість цього бренду і чи варто міняти томоза на зиму? (притірка і т.д.). Наперід дякую за відповіді

![[Зображення: f998a5eba284.gif]](http://i021.radikal.ru/1003/c6/f998a5eba284.gif)