|
Номер 13-ый!!! С ДНЮХОЙ!!!!!!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
8708
ВЕК ЖИВИ- ВЕК УЧИСЬ... ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 414 Приєднався: Jan 2011 город Красных Собак ТУРик 1,9TDI(AGR), VW Golf 3 1,9TDI(AHU). |
|
||
|
Flagman
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 573 Приєднався: Sep 2008 Киев Bella italiana |
|
||
|
Номер 13-ый
Киевский замкадыш ![]() ![]() Повідомлень: 163 Приєднався: May 2007 Москва&Область Skoda Octavia WTS + Nissan Qashqai |
|
||
|
Skod-nik
РЫБАК-МАНЬЯК ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 632 Приєднався: Sep 2007 КИЕВ- город герой!!! Universal 1,8 Т рыбацкая |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
6a6yJI9I
выёживатель теперь АтЭц ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 530 Приєднався: Jan 2011 где-то у "Киёвской губернии" Octavia Tour 1.8 T бЭлая =) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1






![[Зображення: nomuaold_11_+Skod-nik.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_11_+Skod-nik.png)

![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)

