Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.
Автор Повідомлення
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 751
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #111
05-10-2011 21:52 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

(05-10-2011 12:57)Чебышев :  Журналісти "трошки" переврали матюгальник та "трошки" спровокували УДО, при цьому стверджуючи, що поступитись дорогою не могли. Чому ж після цього я маю їм вірити? Чи не знімали всі ті мерседеси вони в автосалоні? Чи не перевищили вони реальні цифри? Чи справжня та пані з Голландії? Може вона єдина така, а всі інші їздять як і наші. Випадок з Улафом Пальме у Швеції в кінці 80-х, який теж ходив на роботу пішки, та з цим мудаком з Норвегії, переконує мене, що мабуть є і там своє УДО. Там і папомобілі є.
Я звичайний українець, для якого, як написав Олексій, знімався сюжет. Я йому не вірю. Не вірю ще й тому, що бачив сюжети, в яких за правду видавалась кривда, присвячені галузі, в якій працюю я.
наверное вы живете в какой-то другой Украине. Во что вы не верите ? В то что для Януковича построили дорогу в Межигорье и он там бегает утрам по пенькам, или в то что в Каневе уже почти достроили вертолетную площадку ? С Мариинского парка так же можно лицезреть площадку для вертолетов. Можно так же не верить в то что все машины сопровождения не отечественного производства. Реальная история. Еду я в Борисполь и уже на подъезде к терминалу "Б" со мной поравнялась колонна спешащих на самолет рукой-водителей. Это было несколько мерсов и транспортер, они были без мигалок. Я перестроился в правый ряд, но скорость не сбавил, вся колонна проехала, а в замыкающем транспортере приоткрылось окно и от туда высунулась голова в маске и в волосатой руке был АК, после того как я сбавил скорость окно закрылось и автомат исчез. Видимо им моя компания не понравилась. По той же причине Верховная Рада по периметру построила забор возле здания заседаний. Я свободно гулял возле зданий датского правительства, чешского, эстонского, латвийского, словацкого и литовского, австрийского, польского и финского. И никто не ограничивал там мои права и свободу. Я не видел нигде таких кортежей и машин сопровождения. Hello!

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника
1Us Немає
клон Малдера

Повідомлень: 41
Приєднався: Oct 2011
AA
1U
Повідомлення: #112
05-10-2011 21:54 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

На відео є інфа, що більше всього мерседесів продано на Україну, коли нас перестануть тримати за бидло?
Шукати всі повідомлення учасника
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 751
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #113
05-10-2011 21:57 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

(05-10-2011 21:54)1Us :  На відео є інфа, що більше всього мерседесів продано на Україну
в это я не верю, есть еще Россия.

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника
Донской Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 342
Приєднався: Oct 2009
КиЁв
Повідомлення: #114
05-10-2011 22:04 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

(05-10-2011 12:57)Чебышев :  Я звичайний українець, для якого, як написав Олексій, знімався сюжет. Я йому не вірю. Не вірю ще й тому, що бачив сюжети, в яких за правду видавалась кривда, присвячені галузі, в якій працюю я.
Риторический вопрос..
А Вы верите в то, что 1812 была война?
А верите, что гол действительно забивают, когда показывают футбол и там показывают, что мяч перелетел сетку ворот?
Каждый человек верит и видит ситуацию так, как он хочет ее увидеть.
Никто ж не отрицает, что журналюга провоцировал. Но такие репортажи на пустом месте тоже не возникают. И в репортаже был показан не только "типа удар по зеркалу". Сложно пропустить мимо себя то, какой финансовый ресурс используется в личных целях.

Экономь воду - разбавляй её.. Недоумение
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #115
05-10-2011 22:20 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

(05-10-2011 15:02)Шкодчук :  
(05-10-2011 12:57)Чебышев :  ... та "трошки" спровокували УДО...
А якщо я ППСніку на ногу наступлю, він повинен мені зразу дубцем по хребту пройтись? Якщо даже навмисно, на його думку. Чи може повинен якось по іншому відреагувати?
Ладно, ми зашугані по "самые не могу", але ж попереду Євро 2012, а з гостями так поводитись не можна.
Якщо Ви йому на ногу навмисно наступите це одне. Не здивуюсь, якщо він застосує силу. А якщо ненавмисно і вибачитесь - я не думаю, що його реакція буде такою радикальною.
У випадку з сюжетом, дорогою не поступались навмисно, порушуючи ПДР. Різницю відчуваєте? І те, що в даній ситуації все завершилось лише ударами по машині, на мій погляд нормально.
Ось відео з проїздом (написано канцлера ФРН, але флаги на машинах іншої країни) від рейхстагу. Там хоч і пишуть, що рух відбувається в загальному потоці, але видно, що рух перекрито полісменом на байку, він же останнім і їде потім з перехрестя. Так, не за годину до проїзду, а безпосередньо перед. Але перекривають. І їдуть з кортежем. Нормальна практика. Колись було подібне про рух президента США.
http://www.youtube.com/watch?v=N9OiJdfirQQ
І ніхто навмисно не перекриває рух кортежу, тому ми не можемо знати, що відбулось би в подібній ситуації "там".

Але зараз безпосереднім моїм керівником є англієць. Він тут підчас обіду розповідав мені, що ми живемо у вільній країні. Тому що у них захист прав населення вже до маразму дійшов. І останній приклад на його пам'яті суд над батьками, що примусили дитину збирати іграшки.

Я не кажу, що в нас все гаразд. Але не треба тут про Євро розповідати і думати, що іноземців налякають наші нрави.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-10-2011 22:53 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #116
05-10-2011 22:43 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

да журналюги, теоретически могли принять вправо.
Но как по мне сюжет не о зеркале, а о том как с нами поступает власть((
Хотя Римляни говорили
"Народ заслуживает на ту власть которую имеет":jump:
Так что народ все дружно в стойло..а то не дай Бог ПДД нарушим, или какой то другой закон..их много пишутHello!...........
И стоим мы в пробках по пару часов пока Кокой то Членовоз, очередного члена правительства провезетВоротит.
И будем между собой спорить, а им ублюдкам..Поможем другую цытату Привратить в жизнь
"Разделяй и властвую"
ЗЫ.все мое ИМХО...

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #117
05-10-2011 22:51 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

(05-10-2011 22:04)Донской :  
(05-10-2011 12:57)Чебышев :  Я звичайний українець, для якого, як написав Олексій, знімався сюжет. Я йому не вірю. Не вірю ще й тому, що бачив сюжети, в яких за правду видавалась кривда, присвячені галузі, в якій працюю я.
Риторический вопрос..
А Вы верите в то, что 1812 была война?
А верите, что гол действительно забивают, когда показывают футбол и там показывают, что мяч перелетел сетку ворот?
Каждый человек верит и видит ситуацию так, как он хочет ее увидеть.
Никто ж не отрицает, что журналюга провоцировал. Но такие репортажи на пустом месте тоже не возникают. И в репортаже был показан не только "типа удар по зеркалу". Сложно пропустить мимо себя то, какой финансовый ресурс используется в личных целях.

Риторична відповідь. Я не тільки про 1812 знаю, я знаю ще про навалу татар, і те що іх влада в 1380 закінчилась з перемогою військ під керівництвом Вашого тезки.
В історії зафіксовано мабуть лише один випадок коли, як Ви пишите
Цитата:"мяч пререлетел сетку ворот"
Це було в 1966 році на чемпіонаті світу, коли суддя зафіксував взяття воріт після удару радянського гравця, а м'яч пролетів в ворота через дирку з-за меж поля. Але завдяки тому, що гравець зізнався - гол відмінили.
Як правило, гол зараховують після того як м'яч перетинає лінію воріт. Але і тут є нюанси, щодо Вашого запитання, тому що коли я дивлюсь телевізор, все залежить від того, з якого ракурсу показують гол. Так наприклад в матчі останнього туру, є сумніви, щодо голу Металіста.

Цього вистачить для того щоб довести свою адекватність, чи будуть ще запитання?
Я не розумію яка мета Вашого запитання? Образити? В Вашу сторону я собі, здається, образ не дозволяв.

В своєму пості я намагався сказати, що подібними діями, журналіст не тільки себе компрометує, але всіх своїх колег.
І мета не виправдовує засоби. Брехня заради великої мети, все одне є брехнею.
Коли хтось кидається на капот Вашої машини, це чомусь називають шахрайством. І тут вже нікого не цікавить заради чого це робиться. А коли заради рейтнгу передачи перекриває шлях кортежу - це геройство.

В цій дискусії участі більше не прийматиму. Так, я живу в Україні, і бачу, що відбувається. Я бачив як в 2004 обіцяли зняти огорожу навколо адміністрації Президента, але потім поставили вищу і капітальну. (До речі - в неділю спокійнісінько гуляв і навіть фотографувався на сходах. Можливо так само і в Чехії, чи де там ще - є час для прогулянок, а є коли підходи закриті). Я бачу як збільшилась огрожа навколо ВР. Бачу і все інше. Я не був і не є прихильником ПР. Але я впевнений, що кожний має починати з себе. Навіть критикуючи владу. Що відбувається, коли про це забувають - ми бачили з 2004 по 2010


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-10-2011 23:26 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
NfM Немає
ОРГ всея "Пифа на Борщаговке"
****

Повідомлень: 1 495
Приєднався: Jul 2008
Киев. Борщаговка.
Skoda Octavia A5 (Монитор 7" Dual-Core 2.5 Memory2048 80G HDD, GPS, телефон, управление на руле, VAG
Повідомлення: #118
05-10-2011 22:51 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

(05-10-2011 22:43)Nemo78 :  да журналюги, теоретически могли принять вправо.
Но как по мне сюжет не о зеркале, а о том как с нами поступает власть((
Хотя Римляни говорили
"Народ заслуживает на ту власть которую имеет":jump:
Так что народ все дружно в стойло..а то не дай Бог ПДД нарушим, или какой то другой закон..их много пишутHello!...........
И стоим мы в пробках по пару часов пока Кокой то Членовоз, очередного члена правительства провезетВоротит.
И будем между собой спорить, а им ублюдкам..Поможем другую цытату Привратить в жизнь
"Разделяй и властвую"
ЗЫ.все мое ИМХО...
Мое личное ИМХО в том что каждый на месте суперпуперперца в мшине с мигалками вел себя также... Иначе зачем вам устройство МАЯК????Курить

http://www.drive2.ru/users/nfm/
"Рожденные в СССР, жившие в СНГ
Много на своем веку ведали Г
Чтоб зарекаться от сумы и тюрьмы
Нас не провести, рождены в СССР
Мы поколение, нам все по иксу" (с) "Лигалайз"
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-10-2011 22:52 NfM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #119
05-10-2011 23:19 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

До речі,
Джетта Кліінсма, при всій до неї повазі, ніколи не була міністром Нідерландів. Вона обіймала посаду держсекретаря - найнижчої ланки в кабміні Нідерландів.
Ось весь уряд відповідно до вікіпедії:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fourth_Balkenende_cabinet

Посаду міністра соціальної політики займав дехто Піт Доннер
Прем'єр-міністра - Ян Петер Балкененде
І тут доречніше було би порівнювати пересування президентів (королев) та прем'єр-міністрів.

Це так, ще один приклад маніпуляцій з боку героїчних репортерів.

З.І. Офіційно країна називається Королівство Нідерланди, а не Голландія, як її називають репортери. Тому і уряд не може бути голландським


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-10-2011 23:24 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
barabaka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 215
Приєднався: Dec 2008
100лица
Scion tC
Повідомлення: #120
06-10-2011 00:28 RE: Охрана Азарова бъет машины, которые не уступают кортежу.

Ставим себя на место охраны и гаишников, которые на видео.
Вы едете в кортеже, впереди чувак на джипе не только не уступает дорогу (а видно, что отъехать есть куда), но еще из этого джипа тело с камерой маячит из всех щелей по очереди и снимает эту "прикольную" ситуацию.
Ваша реакция?

[Зображення: 458555.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Чтиво (Книги, на которые не жалко потратить часть жизни) Цвях 31 12 441 25-05-2018 18:30
Останнє: Юрий 4х4
  Фотографии, которые Вас зацепили. Mazh 2 183 643 602 30-03-2018 00:32
Останнє: Шкодчук
  Тема для праведных водителей, которые не нарушают и на других им все равно... sharki 55 13 332 11-11-2015 11:28
Останнє: Владислав
  12 киноремейков, которые мы увидим в будущем volanchik 4 1 945 21-08-2015 22:35
Останнє: Dimon325
Photo Фильмы, которые сложно осилить. Кто осилил - о чем они? Артемзон 5 2 233 18-02-2014 12:05
Останнє: Рекрут
Video Фильмы документальные и не совсем, которые стоит посмотреть ~Water~ 30 13 175 26-10-2013 22:01
Останнє: Рекрут
Wink Янукович наградил автора стихов о "бред Азарова" и "Золотой унитаз" Гарри 0 1 355 09-07-2013 10:40
Останнє: Гарри
  "Швидкі" Peugeot Boxer... про которые где-то здесь писали... Шкодчук 3 1 521 19-04-2013 10:46
Останнє: Шкодчук
  Перед замахом Рабіновичу погрожував помічник Азарова vetalkiev 2 1 135 06-03-2013 13:42
Останнє: Швагер
Video Фильмы, которые стоит посмотреть в 2012 году Артемзон 670 146 683 31-01-2013 09:09
Останнє: SHNM

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 19