Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Тонировка авто.
Автор Повідомлення
zlodey Немає
.
*****

Повідомлень: 2 897
Приєднався: Mar 2009
Киев
Повідомлення: #21
03-06-2011 07:57 RE: Тонировка авто.

(03-06-2011 07:51)БОДЯМЕН :  Так. Якщо Ви будете тонуватись у офіціалів, то ви маєте право "НА ВСЕ"...
Якщо ДАИ - сертифікат в зуби, мовляв, всі претензії до станції де тонувався!!! Зрозумійте, Ви не самостійно затонували!
Якщо виїзд закордон, а на кордоні плівку заставляють знімати з предніх вікон (були такі випадкі), складаєте прейскурант за понесені моральні і фізичні збитки і хай чухає голову Тонувальний центр.
Отож всі козирі на Вашій стороні.
Hello!

Красиво написано Аплодисменты
тока есть маленькое НО.
Тонируют машину не так как хочет тонировочный центр, а как хочет заказчик.
Думаю эти претензии останутся тока на бумаге. Hello!

Who are you, Let's Goodbye!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Fil@Toff Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 70
Приєднався: Feb 2011
Боярка
Skoda Oктaшa A5 FL, 1.8MT.
Повідомлення: #22
03-06-2011 08:07 RE: Тонировка авто.

(03-06-2011 07:51)БОДЯМЕН :  Так. Якщо Ви будете тонуватись у офіціалів, то ви маєте право "НА ВСЕ"...
Отож всі козирі на Вашій стороні.
Hello!

Дуже дякую за відповідь!
БОДЯМЕН - RespectRespectRespect
Все стало ясно.

Поехали Кто ответит на вопрос,
Есть ли счастье без «колёс»?
У меня один ответ:
Без машины жизни нет! Поскакали
Шукати всі повідомлення учасника
БОДЯМЕН Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #23
03-06-2011 08:25 RE: Тонировка авто.

(03-06-2011 07:57)zlodey :  
(03-06-2011 07:51)БОДЯМЕН :  Так. Якщо Ви будете тонуватись у офіціалів, то ви маєте право "НА ВСЕ"...
Якщо ДАИ - сертифікат в зуби, мовляв, всі претензії до станції де тонувався!!! Зрозумійте, Ви не самостійно затонували!
Якщо виїзд закордон, а на кордоні плівку заставляють знімати з предніх вікон (були такі випадкі), складаєте прейскурант за понесені моральні і фізичні збитки і хай чухає голову Тонувальний центр.
Отож всі козирі на Вашій стороні.
Hello!

Красиво написано Аплодисменты
тока есть маленькое НО.
Тонируют машину не так как хочет тонировочный центр, а как хочет заказчик.
Думаю эти претензии останутся тока на бумаге. Hello!

Хто проводить роботи над Вашим автомобілем? ТЦ... (тонувальний центр, автосалон)
Ви замовляєте це як додаткове обладнання і платите за це гроші (не малі), плюс Вам повинні дати гарантію на тонування, вразі неякісної поклейки, або пошкодження плівки!!! То скажіть мені, будь-ласка, хто потім відповідає за встановлене дообладнання замовник чи виконавець?
Звичайно якщо замовник не спеціально пошкодив плівку.
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
igg Немає
ВОЛК
****

Повідомлень: 1 364
Приєднався: Aug 2006
Киев
OCTAVIA TOUR (была); А5 FL 1,8 МТ(была)>>Renault FLuence 1,5D ATEDC(была) >>> GOLF 7 Variant 2.0 TDi
Повідомлення: #24
03-06-2011 09:40 RE: Тонировка авто.

(03-06-2011 07:30)Fil@Toff :  И всё ж таки, можно тонировать все стёкла или только 3 задних? Затонировать у официалов все стёкла и взять у них сертификат?

Very Happy
Вы вроде бы и не читали предыдущих постов!
Тонируйте где хотите и как хотите. Все описанные выше риски будут вашей головной болью. Официалы или тонировочный центр затонирует всё что вы скажете. Сертификат особого значения не имеет, если вы заклеите например лобовое или передние дверные, отдуваться только Вам.
Шукати всі повідомлення учасника
Fil@Toff Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 70
Приєднався: Feb 2011
Боярка
Skoda Oктaшa A5 FL, 1.8MT.
Повідомлення: #25
03-06-2011 11:33 RE: Тонировка авто.

(03-06-2011 09:40)igg :  Very Happy
Вы вроде бы и не читали предыдущих постов!
Тонируйте где хотите и как хотите. Все описанные выше риски будут вашей головной болью. Официалы или тонировочный центр затонирует всё что вы скажете. Сертификат особого значения не имеет, если вы заклеите например лобовое или передние дверные, отдуваться только Вам.

Читал, читал и неоднократно так как написал же в "муках выбора" Wink
Спасибо за посты и коменты!Hello!
З.Ы. Лобовое, так и быть, тонировать не буду!Упал и качаюсь

Поехали Кто ответит на вопрос,
Есть ли счастье без «колёс»?
У меня один ответ:
Без машины жизни нет! Поскакали
Шукати всі повідомлення учасника
zlodey Немає
.
*****

Повідомлень: 2 897
Приєднався: Mar 2009
Киев
Повідомлення: #26
03-06-2011 13:53 RE: Тонировка авто.

Здесь согласен. Это называется гарантия на выполненую работу.
(03-06-2011 08:25)БОДЯМЕН :  Хто проводить роботи над Вашим автомобілем? ТЦ... (тонувальний центр, автосалон)
Ви замовляєте це як додаткове обладнання і платите за це гроші (не малі), плюс Вам повинні дати гарантію на тонування, вразі неякісної поклейки, або пошкодження плівки!!! То скажіть мені, будь-ласка, хто потім відповідає за встановлене дообладнання замовник чи виконавець?
Звичайно якщо замовник не спеціально пошкодив плівку.
Hello!

Но какое имеет отношение этот пост к предыдущему?
чета я ниасилил Rolling Eyes

(03-06-2011 07:51)БОДЯМЕН :  Так. Якщо Ви будете тонуватись у офіціалів, то ви маєте право "НА ВСЕ"...
Якщо ДАИ - сертифікат в зуби, мовляв, всі претензії до станції де тонувався!!! Зрозумійте, Ви не самостійно затонували!
Якщо виїзд закордон, а на кордоні плівку заставляють знімати з предніх вікон (були такі випадкі), складаєте прейскурант за понесені моральні і фізичні збитки і хай чухає голову Тонувальний центр.
Отож всі козирі на Вашій стороні.
Hello!

вот именно с этой постановкой я несогласен.Hello!
какие козыри? какой прейскурант? и чего ТЦ должен чухать голову?
Hello!

Who are you, Let's Goodbye!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vanilzza Немає
Ученик
*

Повідомлень: 19
Приєднався: May 2011

Повідомлення: #27
09-06-2011 22:30 RE: Тонировка авто.

+1 офіціальне тонування найкраще, використовується дуже якісна плівка. Свою я навіть припалював сигаретою декілька разів і- ні сліду, а "Джонсон" з базару в мого друга прогорів від простої іскри,коли він викидав сигарету з вікна і залиши великий і негарний слід))). Плюс при розшиванні дверної карти, можливо правильно наклеїти плівку на вікна і в майбутньому уникнути її відривання і протирання
Шукати всі повідомлення учасника
zlodey Немає
.
*****

Повідомлень: 2 897
Приєднався: Mar 2009
Киев
Повідомлення: #28
10-06-2011 08:03 RE: Тонировка авто.

(09-06-2011 22:30)vanilzza :  +1 офіціальне тонування найкраще, використовується дуже якісна плівка. Свою я навіть припалював сигаретою декілька разів і- ні сліду, а "Джонсон" з базару в мого друга прогорів від простої іскри,

Вот это сравнение Упал и качаюсь
Базарная пленка по 50грн за рулон конечно будет отличатся от пленки которую используют на СТО.

Когда я тонировался стоимость у официалов была 1000грн и 2 или 3 года гарантии (непомню точно) а тонировался я на левой станции тож за 1000грн , НО 10 лет гарантии на пленку + выбор шикарный по цветам и оттенкам. Hello!

Who are you, Let's Goodbye!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Joy Немає
Писатель
***

Повідомлень: 581
Приєднався: Aug 2005

A5 2.0 FSI Elegance
Повідомлення: #29
10-06-2011 08:10 RE: Тонировка авто.

Зеркальная тонировка это как бы так политкорректно сказать - это сейчас не модно и примерно такой же архаизм как освежители воздуха в виде короны на торпеде под стеклом.
Но если нравится - делайте конечно, девчёнки будут смотрется в вашу машину, а это иногда очень прикольноПрыгаю от радости

[Зображення: 4_1av_45B91A50_RmoeIPmaSinePuZe_0.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
zlodey Немає
.
*****

Повідомлень: 2 897
Приєднався: Mar 2009
Киев
Повідомлення: #30
10-06-2011 08:17 RE: Тонировка авто.

(10-06-2011 08:10)Joy :  Зеркальная тонировка это как бы так политкорректно сказать - это сейчас не модно и примерно такой же архаизм как освежители воздуха в виде короны на торпеде под стеклом.
Но если нравится - делайте конечно, девчёнки будут смотрется в вашу машину, а это иногда очень прикольноПрыгаю от радости

это в мою сторону пост?
А есть разница между зеркальной и призеркаленой?

Who are you, Let's Goodbye!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-06-2011 08:30 zlodey.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Съемная тонировка alemakar 51 15 463 14-04-2020 10:31
Останнє: Railnolds
  Тонировка автомобиля sharki 4 1 736 12-12-2015 19:58
Останнє: Vitaly_N
  Тонировка авто Alex_jr 3 1 780 02-03-2013 08:20
Останнє: Alex_jr
  Тонировка ahoj 13 5 242 20-06-2011 08:31
Останнє: Украинец
  Тонировка авто Andrey_K 14 7 683 14-06-2010 10:01
Останнє: -=NEIL=-
  Цвет "Антрацит" тонировка древесная&зеркальная Capers 2 2 947 18-03-2008 22:13
Останнє: Zelya
  Максимальная заводская тонировка tuner 0 1 954 28-11-2007 18:33
Останнє: tuner

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 7