|
Велодень 2011 - 28 МАЯ
|
|
| Автор | Повідомлення |
GrivnaDolar
Племенной Олень ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 678 Приєднався: Apr 2010 Киев А6 2.8L quattro |
|
||
|
Oleksii Pinchuk
... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 756 Приєднався: Aug 2009 Київ 11-й км. E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car |
|
||
|
No Eat. No Sleep. Just Bass. Повідомлень: 726 Приєднався: Aug 2007 Kiev-am-Dnepr |
|
||
|
GrivnaDolar
Племенной Олень ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 678 Приєднався: Apr 2010 Киев А6 2.8L quattro |
|
||
|
VIESSMANN
сладкий персик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 595 Приєднався: Oct 2007 Киев Рыно Дызэльная. |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Велодень в Киеве! | Flagman | 30 | 9 120 |
05-06-2009 17:15 Останнє: DarkWanderer |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 22ef6050bb722865cf9a871b8d419f81.gif]](http://s2.rimg.info/22ef6050bb722865cf9a871b8d419f81.gif)

не понравилось. Откатал 60км в Пущу и обратно. Шашлычок, природа, сегодня еле пришел в себя
