|
Monsieur Citroёn C5 "так рушились стереотипы!"
|
|
| Автор | Повідомлення |
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
RomSLR
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 026 Приєднався: Apr 2007 Philadelphia, PA 8x8 6,0L 503hp 1100 nm |
|
|
|
engin_r
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 992 Приєднався: Mar 2008 Cerato EX 1.6CRDi VGT |
|
|
|
smip
Гуру Клуба ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 555 Приєднався: Oct 2005 Krivo-de-janeyro Octavia С5 |
|
||
|
Владислав
хренасдва ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 16 744 Приєднався: Aug 2005 Киев Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST |
|
|
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
smip
Гуру Клуба ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 555 Приєднався: Oct 2005 Krivo-de-janeyro Octavia С5 |
|
||
|
Владислав
хренасдва ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 16 744 Приєднався: Aug 2005 Киев Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST |
|
|
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| 2.0 FSI против 1,8Т на "старой" и "новой" | Леший | 78 | 36 420 |
11-01-2011 14:44 Останнє: Zloy_suslik |
|
Переглядають: Гості: 1






:


