Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #8281
13-06-2016 10:04 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

[Зображення: vNxjCp41JJ8.jpg]

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #8282
13-06-2016 10:07 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Цитата:ГАРЯЧІ ПУТІВКИ ВІД АТОШНИКІВ.

Бійці АТО пропонують безкоштовний відпочинок народним депутатам в екстримальних умовах... Цілодобові салюти. Незабутні видовища. Безкоштовне харчування. Позбавлення зайвої ваги без фізичних навантажень. Вибір маршруту за бажанням: Авдіївка, Піски, Широкіно і т.д.
В перший день прийде прозріння, що в Україні третій рік війна, а не АТО.!!!!!

Юрій Кімлик
Hello!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #8283
13-06-2016 10:07 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-06-2016 08:32)TEZEY :  А про прокурорів і мінтів, то вибач мене хоч одного "діамантового" прокурора посадили? чи суддю колядника? чи може депутата, чи міністра? Я оптиміст і вірю що скоро начнуться покращення, але нажаль по ки що я бачу лише чергові переділи впливу.
Як на мене, щоб це відбувалося, треба на 99% замінити суддів і на трохи менше -прокурорів... бо вони свою побудовану роками систему не зіллють.... вони ж теж бізнесмени...


(13-06-2016 08:32)TEZEY :  Я якраз і не вимагав від Петі продати бізнес, і дураку зрозуміло, що збути імперію яку роками будував і навіть починав будувати не він а тато це не правильно, бо срок призиденства рано чи пізно скінчиться і тоді що? Але на час призиденства хочаб зроби так щоб твій бізнес працював чесно, як приклад іншим, і тоді ти маєш право вимагати того ж від інших...
То більше не до Вас... тут деякі через повідомлення Рошен вимагають продати Smile

По суті - згоден... Якби свого часу вибрали не Кучму, а наприклад, Чорновола або Юхновського, могло б усе бути по-іншому...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-06-2016 10:20 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #8284
13-06-2016 10:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-06-2016 10:07)Шкодчук :  Як на мене, щоб це відбувалося, треба на 99% замінити суддів і на трохи менше -прокурорів... бо вони свою побудовану роками систему не зіллють.... вони ж теж бізнесмени...
Не, так делать нельзя. Вот представьте - убрали всех старых судей и прокуроров. А кого на их место сажать - кухарок? Нее, так не получится.
Уже прокурора одного поставили без образования. Скоро врачей, учителей таких же будем ставить?
Шукати всі повідомлення учасника
CCC Немає
Классик
****

Повідомлень: 944
Приєднався: Jul 2015
Старкон
Fabia, Lancer9, Sens, А7 1.6 (був)
Повідомлення: #8285
13-06-2016 12:29 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

надо принять на законодательном уровне, что если рада принимает что то на счет судей, судьи это отменить не могут
Шукати всі повідомлення учасника
Dimonn Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 114
Приєднався: Jun 2007

WTS 8T8T FoxKiller
Повідомлення: #8286
13-06-2016 12:38 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-06-2016 12:29)CCC :  надо принять на законодательном уровне, что если рада принимает что то на счет судей, судьи это отменить не могут

Даже если это незаконно? Курить
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #8287
13-06-2016 13:04 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-06-2016 09:13)1.2HTP :  Тогда налоги платить нельзя вообще !
Опасно ! Все на депутатскую братию...

Саша, ну вот опять ты утрируешь. Где, и в каком месте, я когда либо говорил, что нужно не платить налоги, или что играться с офшорами - это хорошо?

Я хочу лишь сказать, что когда ты в следующий раз будешь становиться в одни ряды с вышиватными потреотами, и с криками "Пидор" и "Шоколадное ху@ло" объявлять "всеукраинскую зраду" в исполнении Пеци, вспомни эти мои слова. Вспомни, что у каждоой медали кроме лицевой стороны, бывает еще и обратная. И прежде вестись, и чем повторять за кем-то навязываемые им лозунги с ее лицевой стороны, все же разберись досконально, что написано на обратной.

Проще говоря, не дай себе навязать революционную истерию.


(13-06-2016 09:45)CCC :  истинная черта нашего люда, - считать чужие деньги.


причем по хер как он их заимел: украл, честно заработал, все равно будем вонять, потому что менталитет такой, ЖАБА

Наконец-то нашелся человек, который смог это сказать вслух.
+100500!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-06-2016 13:06 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #8288
13-06-2016 13:47 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Освіжу память потріотам в еміграції.

Об этом он заявил немецкой газете Bild, сообщает ТСН. "Если меня изберут, я продам концерн Roshen. Как Президент Украины, я хочу и буду заботиться исключительно о благосостоянии страны", - сказал он.

Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/politics/903165-por...borah.html

Нагадаю, прислів'я.- Хто хоче шукає можливості , Хто не хоче шукає причини.




25%
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #8289
13-06-2016 13:57 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-06-2016 13:47)Nemo78 :  "Если меня изберут, я продам концерн Roshen. Как Президент Украины, я хочу и буду заботиться исключительно о благосостоянии страны", - сказал он.
Нагадаю, прислів'я.- Хто хоче шукає можливості , Хто не хоче шукає причини.

Та да, для нашого вишиватного потріота головне, щоб президент був бідний, босий, та з голою сракою. Бо у нас мізок совка навіки. Пролєтарьят форевер!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #8290
13-06-2016 14:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-06-2016 13:57)m.dreval :  
(13-06-2016 13:47)Nemo78 :  "Если меня изберут, я продам концерн Roshen. Как Президент Украины, я хочу и буду заботиться исключительно о благосостоянии страны", - сказал он.
Нагадаю, прислів'я.- Хто хоче шукає можливості , Хто не хоче шукає причини.

Та да, для нашого вишиватного потріота головне, щоб президент був бідний, босий, та з голою сракою. Бо у нас мізок совка навіки. Пролєтарьят форевер!

Facepalm

Не можна бути частково вагітним, так і не можна бути брехуном частично.
Пролетарій котрий пролетів і не зміг найти себе в неньці, тобі краще це знати.
ЗИ. я ніколи не заздрив емігрантам, тому що люди кидають привичне для себе середовище, друзів і їдуть шукати кращого, в чужій країні на чужині їм потрібно починати все з нуля, можливо переступати в багатьох питаннях черес себе.

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 410 754 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 992 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 16