Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7051
11-04-2016 17:54 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 15:44)LUPUS :  m.dreval
ст. 76 З-ну про банки і банківську діяльність буде більш красномовною
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2121-14/page6
Подивився ст.76. Претензій до НЬУ не бачу. 15 березня Хрешатик повідомив про лярд з хвостом зтрат, ввів обмеження на картки - одразу признали неплатежоспроможним. Якщо почали б це робити раніше, всепропальщики кричали б про втручання Пеці в бізнес банку, зацікавленність в руйнації фінустанови та про умисне пошкодження чесного імені банка.

(11-04-2016 15:44)LUPUS :  Держава може бути ефективним власником. Подивіться на досвід скандинавських країн...
У громадян скандинавських країн присутній скандінавський менталітет. А у нашому бувшому СРСРі до сих пір чекають на доброго Пецю з реформами.

(11-04-2016 15:44)LUPUS :  а щодо лЄрки
http://ua.112.ua/mnenie/skilky-valiuty-b...90316.html

А шодо 112.уа. Цитую:

Нагадаю, згідно з даними митниці, за кордон було продано товарів на суму 38,2 млрд дол., тоді як, згідно з даними НБУ, із-за кордону надійшло валюти на суму 35,2 млрд дол. за продані українські товари. Різниця від неповернення валютної виручки - 3 млрд дол. При цьому за кордон було перераховано валюти на суму 38,3 млрд дол., тоді як за даними митниці, було отримано товарів із-за кордону на суму 36,5 млрд дол. Різниця переплати за імпортні товари - 1,8 млрд дол. Отже, 4,8 млрд дол. перекочувало в офшори за 2015 р.

Ви хоть уявляєте собі, що буде, якщо фірма-імпортер проплатить за товар за кордон 100 тис., а привезе на 99 тис? Ви розумієте, що там брєд сивої кобили написаний?


(11-04-2016 15:44)LUPUS :  перші 2 місяці 2016 р. це круто... 2015 набагато цікавіший... та й в березні і квітні 2016 (який не входить до статистики... було придбано багато.. були дні коли НБУ викупав по 50 лямів)
Нагадайте мені, прошу, коли у нас гривня до 40 ломанулася? В якому місяці 2015 року? Дякую.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7052
11-04-2016 18:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
шедевральні аргументи від вас... я в захваті... "Ви хоть уявляєте собі, що буде, якщо фірма-імпортер проплатить за товар за кордон 100 тис., а привезе на 99 тис? Ви розумієте, що там брєд сивої кобили написаний?" це не аргумент... це набір слів від безсилля

яким чином питання про курс 40 до викупу НБУ в березні 2016 року валюти?
подивіться курс за 02.03.2015 року... як приклад

тобто коли у банку Хрещатик були збитки НБУ не мав діяти? не мав захищати вклади?

може вже досить писати маячню? я втомився... аби ж хоча б аргументи були... а то так... набір слів
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #7053
11-04-2016 19:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 18:44)LUPUS :  тобто коли у банку Хрещатик були збитки НБУ не мав діяти? не мав захищати вклади?

Можете вказати, де написано, що "коли у банку збитки, НБУ має діяти"?
І за якими вимогами вказаної статті 76 НБУ повинен був діяти у відношенні до банку Хрещатик?

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2016 19:09 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7054
11-04-2016 19:17 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 18:44)LUPUS :  m.dreval
шедевральні аргументи від вас... я в захваті... "Ви хоть уявляєте собі, що буде, якщо фірма-імпортер проплатить за товар за кордон 100 тис., а привезе на 99 тис? Ви розумієте, що там брєд сивої кобили написаний?" це не аргумент... це набір слів від безсилля

Я задоволений, що Ви в захваті. Ви, як я уже знаю, не банкір. тепер розумію, що ще й не економіст, бо не розумієте, що значить ця фраза:

1. Установити, що розрахунки за операціями з експорту та імпорту товарів, передбачені в статтях 1 та 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", здійснюються у строк, що не перевищує 90 календарних днів.


з
ПОСТАНОВА
03.03.2015 № 160
Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України


А значить вона, шо якщо фірма 100 тисяч заплатила за кордон, то на протязі 90 днів вона кров з носу має завезти товарів в Україну на ту ж саму суму. Тобто не може бути "При цьому за кордон було перераховано валюти на суму 38,3 млрд дол., тоді як за даними митниці, було отримано товарів із-за кордону на суму 36,5 млрд дол. Різниця переплати за імпортні товари - 1,8 млрд дол.". Це брехня та передьоргування цифрами. І точно така ж ситуация з експортом. Тому в статті написаний брєд.

(11-04-2016 18:44)LUPUS :  яким чином питання про курс 40 до викупу НБУ в березні 2016 року валюти?
подивіться курс за 02.03.2015 року... як приклад
Тим чином, що на сайті НБУ лежить відкрита інформация про кількість інтервенцій НБУ за кожен місяць 2015 року. Осьосьо:

http://www.bank.gov.ua/control/uk/publis...d=27281850

І дуже легко подивитися, що на початку року НБУ продавав валюти більше, ніж скуповував. І в тому ж самому лютому, якраз перед Вашим 02.03.2015, коли була істерична паніка, НБУ продав 651.3 млн. одиниць валюти, а скупив лише 144.7 млн. одиниць. Що говорить про те, що НБУ докладав всіх зусиль (при тому що МВФ тоді ще не давав Украхні грошей) на стримання курсу, а не Лєра розкачувала ситуацию, як писали Ви. Скуповувати валюту він вже став пізніше, тоді, коли істерика заспокоїлася, і для того, щоб курс знову не відкотився на 8.

(11-04-2016 18:44)LUPUS :  тобто коли у банку Хрещатик були збитки НБУ не мав діяти? не мав захищати вклади?
Ні, тому що це комерційна установа. А для того, щоб вмішуватися в господарську діяльність комерційної установи, одного тільки бажання LUPUSа не достатньо. Регулятор повинен діяти за законом, про який Ви мені люб'язно сказали а я його прочитав.

(11-04-2016 18:44)LUPUS :  може вже досить писати маячню? я втомився... аби ж хоча б аргументи були... а то так... набір слів
Звісно, набагато легше написати "Пєця - шоколадноє ху@ло"! і ніякої втоми! Відпочиньте, я нікуди не поспішаю! В мене є час та натхнення Wink

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7055
11-04-2016 19:58 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
постанова 160 це добре Упал и качаюсь а якщо компанія, що створена під виведення коштів не виконала вимоги?

щодо банку Хрещатик. НБУ бачив збитки ще в 2014 році. Тим більш в 2015. Вимога щодо докапіталізації могла надійти раніше. якщо ви не розумієте як регулятор ринку може впливати на приватні суб"єкти господарювання - це ще не означає, що впливу не має. так само як НКРЗІ впливає на приватних суб"єктів телеком ринку та встановлює на приклад плату за інтерконнект чи держава впливає на приватних власників авто і встановлює обмеження швидкості.
щодо викупу валюти, хоча б ось і ось
http://minfin.com.ua/2016/04/07/17320493/
http://minfin.com.ua/2016/04/07/17335146/
то купує чи продає?
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7056
11-04-2016 20:18 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 19:58)LUPUS :  m.dreval
постанова 160 це добре Упал и качаюсь а якщо компанія, що створена під виведення коштів не виконала вимоги?
Спробуйте! Певен, мало не покажеться!
В мої часи то було аж до карної відповідальності за неповенення коштів.

(11-04-2016 19:58)LUPUS :  щодо банку Хрещатик. НБУ бачив збитки ще в 2014 році. Тим більш в 2015. Вимога щодо докапіталізації могла надійти раніше. якщо ви не розумієте як регулятор ринку може впливати на приватні суб"єкти господарювання - це ще не означає, що впливу не має. так само як НКРЗІ впливає на приватних суб"єктів телеком ринку та встановлює на приклад плату за інтерконнект чи держава впливає на приватних власників авто і встановлює обмеження швидкості.
Вас Шкодчук спитав за пункти ст. 76 закону, за якими НБУ нібито мала встановити "омеження швидкості" для Хрешатика. Відповісте?

(11-04-2016 19:58)LUPUS :  щодо викупу валюти, хоча б ось і ось
http://minfin.com.ua/2016/04/07/17320493/
http://minfin.com.ua/2016/04/07/17335146/
то купує чи продає?

Ви виріішили одноденною статисткою за 7 апреля 2016, 10:36 з комерційного сайту переконати мою річну статистику з сайту НБУ???

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7057
11-04-2016 20:36 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
ви ще подивіться що на сайті держстату в нас дефляція... а на суму прожиткового мінімуму можна прожити Дружба
мені з вами і раніше було багато чого зрозуміло... тепер взагалі не має питань
все що я мав намір сказати я сказав... витрачати на вас свій час більше не маю наміру... це як бісер кидати...
я вже таку поведінку бачив в чуркіна в ООН... Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #7058
11-04-2016 20:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Піонер Гріша дістає жабу. З першого погляду жаба схожа на самольота, в неї єсть фюзеляж і шассі. Шассі у жаби розрізняють, переднє, відриває і показує. І заднє, відриває і показує.. В сраці у жаби є сопло, в котре дослідники встромляють соломину.
Зоя Жорівна.Досить Гріша , сідай, п'ять. Міша, продовжуй.
Міша бадьоро. Соломина яка зветься катетер! Міша встромляє катетер, надуває жабу і *издить її об стіну. Потім підбирає з полу те шо від жаби залишилось.
Миша. В результаті нервового струсі ми бачимо у жаби розлад нервової системи, що привело тварюку до клінічної смерті, ознаками котрої є відсутність потіння дзеркальця. Миша приклада дзеркальце до жаби, воно не потіє.
Зоя Жорівна. Сідай пять.

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7059
11-04-2016 20:45 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-04-2016 20:36)LUPUS :  m.dreval
ви ще подивіться що на сайті держстату в нас дефляція... а на суму прожиткового мінімуму можна прожити Дружба
мені з вами і раніше було багато чого зрозуміло... тепер взагалі не має питань
все що я мав намір сказати я сказав... витрачати на вас свій час більше не маю наміру... це як бісер кидати...
я вже таку поведінку бачив в чуркіна в ООН... Hello!

Але Шкодчуку надайте відповідь, прошу. Hello!

А я поки схожу за дзеркальцем.


І от що саме цікаве. На мій погляд, в цій ситуації, я зовсім не виключаю того, шо Пеця - таки може бути шоколадним ху@лом. І мене зовсім не здивує наявність доказів того факту. Але, прошу, саме доказів, а не повторювання мантри, як все в країні 404 погано, на кшталт російського лансер.сру форуму.

Скажіть мені, чому кожна така "зрада" під більш детальним дослідженням виявляється, в кращому випадку, передьоргіванієм карт на здачі, а в гіршому відвертою брехнею?

Може вже пора навчитися фільтрувати дійсну зраду, та ту зраду, про яку нам втирає Москва?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2016 20:58 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #7060
11-04-2016 22:04 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Еще один кандидат в генпрокуроры нарисовался: http://glavcom.ua/news/375110.html Mr. Green


Премьериада продолжается: http://glavcom.ua/news/375142.html Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2016 22:18 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 410 845 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 992 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 28