|
С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ 2012 ГОДОМ!!!! Опупели что-ли??!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
denekvas
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 257 Приєднався: Jan 2008 Тернопіль, Syracuse Tesla Model 3, Honda Odyssey 2010 |
|
||
|
Sherlock
По уши в SKODA ![]() ![]() Повідомлень: 173 Приєднався: Nov 2010 Харьков Octavia A5 1,6 + ESP |
|
||
|
oksanka2013
Фанатка VAGа ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 724 Приєднався: Sep 2011 Львів VW Polo 1.4 2012 + ГБО |
|
||
|
Майстер
kiy ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 602 Приєднався: Mar 2008 Шаргород Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ |
|
||
|
LeeMessiah
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 646 Приєднався: Oct 2007 Киев VW T3 |
|
||
|
zlodey
. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 897 Приєднався: Mar 2009 Киев |
|
||
|
shurikan
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 154 Приєднався: Oct 2007 Екатеринбург был: Roomster 1.4 sport; теперь:Roomster Scout 1.2 TSI |
|
||
|
Timur
Admin ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 10 357 Приєднався: Jul 2005 Made in Ukraine Tesla model s 90D |
|
||
|
xevbor
А.К.Т. ![]() Повідомлень: 28 Приєднався: Nov 2011 Kharkov 1.8T WTS |
|
||
|
ROMA171
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 264 Приєднався: Jun 2011 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| С Новым годом, Шкода-клуб! | mashi | 36 | 13 565 |
20-01-2011 22:16 Останнє: Кот_18 |
|
Переглядають: Гості: 1






![[Зображення: ab164360.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab164360.gif)
![[Зображення: 88a9f95ec832.gif]](http://s017.radikal.ru/i428/1201/a8/88a9f95ec832.gif)


![[Зображення: test1.jpg]](http://i.piccy.info/i7/f693392c12a1ebf63572e0522778911e/4-56-664/19645044/test1.jpg)