Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #61401
23-08-2018 17:21 RE: Агресія РФ проти України

23 августа 2018 года, погибли 5 украинских военных, еще 7 ранены.
У День Незалежності на Донбасі загинув військовий, двоє поранені.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-08-2018 19:20 ШВАРЦ.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #61402
23-08-2018 18:40 RE: Агресія РФ проти України

(23-08-2018 17:21)ШВАРЦ :  23 августа 2018 года, погибли 5 украинских военных, еще 7 ранены.

ООС: У 5-годинному бою загинуло 4, поранено 7 військових
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #61403
26-08-2018 21:38 RE: Агресія РФ проти України

Історію його життя треба в школах викладати...

24 серпня Левку Лук'яненку виповнилося б 90 років.

Автор Акту проголошення незалежності України не дожив до 27 річниці незалежності півтора місяці.
Він боровся за незалежність, і за це його засудили до розстрілу. 72 дні провів в очікуванні страти. 25 років у таборах. У вільній Україні, за яку боровся Лук'яненко, він став політиком і навіть балотувався в президенти.
А суддя, який засудив дисидента, отримав від президента Януковича звання "заслуженого юриста України".
....
....




І його також...

Тетяна Даниленко
9 ч. ·
Життя Маккейна - це однозначно хрестоматійний приклад про те, якою має бути національна еліта. Джон Маккейн - син Джона Маккейна і онук Джона Маккейна, адміралів, чиє ім"я гордо носить американський есмінець. Бачила наймолодшого з Маккейнів, "білого торнадо", під час майдану. То був концерт "Океану Ельзи", американський політик дивився на море вогників з вікна Будинку профспілок, де на його честь був організований скромний імпровізований прийом. До того я уявляла Маккейна високим сухим чоловіком, дисидентом, гляголящим прописні істини. Маккейн виявився невисоким, але з дуже твердою поставою. Звичайно він вже давно був пам"ятником самому собі, але не виглядав монологічним. Маккейн жваво про щось говорив з Павлом Шереметом, з яким, здається, вони були вже знайомі. В ту ніч я прочитала про нього все і передивилася відео, які гуглилися. Маккейн прожив феєричне життя, побувавши за крок до смерті безліч разів. Зрештою, навіть з раком він боровся не раз. Не кажучи про бойові вильоти, війну, п"ятирічний полон. Дві країни - дві ментальності: у нас є глузливий мем про сина Порошенка (може він і ваш під"їзд має прибрати, а не тільки воювати?), а в них син командувача театром бойових дій у В"єтнамі просився на війну. Хоча на той момент закохався у кралю-фотомодель і всиновив двох її дітей. І до речі, вже на війні Маккейн критикував своє командування за неефективну, на його думку тактику, яка наражала бойових льотчиків на невиправдану небезпеку. Історія полону взагалі заслуговує не на один фільм: не кожен виживе, після того, як його літак зіб"є ракета. Катапультувався, упав в озеро, вибрався, був відданий на розтерзання натовпу. Не кожен би вижив і в тюрмі, де сидів Маккейн. А головне - як він сидів. Там були і катування, і одиночна камера, і моральний тиск. Коли Маккейн відмовився виходити, поки не випустять інших, його почали щодня бити. Били по голові. І це не раз потім згадували його політичні опоненти. Ще бачила дуже смішне відео з його першої виборчої кампанії, де люди на окрузі критикували його, що він не місцевий і не знає проблем їхньої водокачки. Електорат - він ускрізь плюс-мінус однаковий. І політична боротьба в усіх країнах жорстока і абсурдна. Американський виборець у 2008-у замість реального, в прямому сенсі слова героя, вибрав хлопця з гарним фейсбуком. Україна, яка не десь за кодоном, а власній території щодня втрачає своїх найкращих чоловіків, у 2019-у теж мабуть вибере за звичкою не найкращого. З найкращих кепкують. За океаном, і в нас. Скільки б разів не збувалися їхні пророцтва, якими б дієвими потім не виявлялися їхні рецепти. Бо у всьому світі настала епоха, коли важливо здаватися, а не бути. Маккейн був одним з останніх, хто був.
https://www.facebook.com/tdanylenko?fb_d...pJ16BvA87Q



Дмитрий Чекалкин
10 ч. ·
R.I.P. John McCain

Этот человек лучше других знал, что такое коммунизм. Он на своей шкуре прочувствовал все прелести коммунистического ГУЛАГа. Пять с половиной лет он провел в концентрационных лагерях советского Вьетнама. Он был одним из самых влиятельных членов Всемирной антикоммунистической лиги (одним из лидеров которой, также был лидер ОУН Ярослав Стецько).

Джон очень много сделал для Украины. Он, пожалуй, был главным лоббистом интересов украинской независимости в США:
"Мы находимся здесь, потому что ваша мирная борьбы вдохновила всю страну на перемены. Мы находимся здесь, чтобы поддержать ваше справедливое дело и право изменить свою судьбу свободно, мирно и демократично. И ваша судьба, как мы считаем, находится в объединенной Европе – Украина даст Европе лучшее, и Европа даст лучшее Украине. Америка вместе с вами!" (15 декабря 2013-го на Майдане)

"В тюрьме я влюбился в свою страну. Я любил ее раньше так как и большинство молодых людей, моя привязанность была не более чем простым признанием удобств и привилегий, которыми пользовались большинство американцев. И только когда я потерял Америку на какое-то время, то понял, как же сильно я ее люблю".

"Я вырос в военной семье. Я вырос с идеей и верой, что долг, честь, страна – это путеводная звезда для нашего повседневного поведения".

"Владимир Путин — убийца, бандит и продукт КГБ, который старается использовать любую ситуацию в свою пользу. Я видел уже трех президентов США — Буша, Клинтона и Обаму, которые верили в то, что с Путиным можно наладить отношения. Они хвалили его. Например, Джордж Буш сказал, что он заглянул в глаза Путину и увидел его душу. А при Обаме появилась "кнопка перезагрузки" отношений с Россией. Но все мы понимаем, кто такой Путин. Нам надо вернуться к концепции времен правления Рейгана — мир при помощи силы. Единственный язык, который понимает Путин, — это язык силы. Он должен понять, что в случае агрессии в отношении других стран ущерба будет больше, чем выгоды."

"Россия — автозаправочная станция, которая маскируется под страну. Это клептократия, коррупция. Это нация, экономика которой опирается исключительно на поставки нефти и газа. Поэтому экономические санкции важны."

"Если бы я обижался на каждого, кто говорил что-либо про меня, или пренебрегал мною, или еще что-то — жизнь слишком коротка. Нужно идти дальше. А если в важном для всей страны вопросе я буду волноваться о своих личных отношениях, тогда я плохо делаю свою работу".

"Иногда есть чувство страха неизбежного. Но как только оно приходит, я говорю: "Минуточку. Минуточку. Старик, ты прожил долгую жизнь. Ты прожил отличную жизнь. С тобой произошло столько всего хорошего". Я хочу — я хочу, — чтобы когда я уйду, церемонию провели в Военно-морской академии. И пару ребят встали и сказали: "Этот парень, он служил своей стране".
https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalk...pJ16BvA87Q

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-08-2018 21:55 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #61404
28-08-2018 23:28 RE: Агресія РФ проти України

(16-08-2018 08:24)pup :  
(15-08-2018 22:46)m.dreval :  А чё волну то на форуме гнать? Пуп, заведите моторку, возьмите рогатку и идите в атаку на кацапов. А чтобы наверняка, возьмите две моторки!!! Добыча мыслей

Это же нужно быть таким недалеким, чтобы считать, что два Islandа могут что-то решить с кацапами в Черном море. :Дятел

А по сути.
Берутся два суднА, которые в море могут ездить,
И в международных водах, например:
напротив входа в керченский пролив или
Новороссийск, или другого, устраиваются учения.
...
И два катера, что подарили, а мы третий год не забираем,
были бы как раз в тему.


Волкер о флоте РФ в Азовском море: Ситуация чрезвычайно опасна
28.08.2018

По мнению американского топ-дипломата, ситуация на море все же пока не предполагает, что Россия пойдет там на масштабную эскалацию
Ситуация в Азовском море, где происходят массовые задержания и досмотры судов российскими силами, после захвата Крыма выглядит "чрезвычайно опасной", но полномасштабные действия оккупантов здесь не прогнозируются. Так описал в интервью Голосу Америки положение дел в регионе спецпредставитель Государственного департамента США по Украине Курт Волкер.

По его словам, Москва "по-своему" юридически интерпретирует то, что происходит в акватории.

"Они считают, что владеют территориальными водами и должны защищать мост, построенный в Крым. Остальная часть мира рассматривает это, как украинские прибрежные и международные воды, и обеспокоена усилением военно-морского присутствия и ростом его агрессивности в Азовском море", - сказал он.

Это, отметил Волкер, все же "не означает, что Россия готовится к агрессии", хотя и подчеркнул - "мы всегда должны быть к этому готовы".

Если Россия все же пойдет на эскалацию, реакция Запада "будет такой же, как и прежде: поддержка Украины санкциями против России и закрытие прогалин в обороне страны".

В последние месяцы, с завершением строительства моста в Крым, россияне начали задерживать суда, которые направляются в порты Бердянска и Мариуполя. C конца апреля задержано почти 100 судов.

По словам министра инфраструктуры Владимира Омеляна, Киев ведет переговоры со странами Запада о введении санкций против РФ за морскую блокаду. Вашингтон заявил, что Россия пытается "расшатать" Украину через Азовское море.

Как считает секретарь СНБО Александр Турчинов, для адекватного противодействия российской экспансии нужно усилить военно-морское присутствие Украины в море путем перебазирования части корабельно-катерного состава, развертывания дополнительных постов наблюдения за береговой линией и акваторией моря, а также групп быстрого реагирования на российские провокации.



Спільне командно-штабне навчання "Шторм - 2018", в якому беруть участь підрозділи ВМС ЗС України та інші військові формування, розпочалось 28 серпня поблизу Одеси.
Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил Збройних сил України.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-08-2018 23:52 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #61405
29-08-2018 10:25 RE: Агресія РФ проти України

Сьогодні біля посольства роїсі акція присвячена пам'яті синів України, яких розстріляли під час виходу з Іловайська через так званий "зелений коридор"...
Повбывав быПовбывав бы
   

Годовщина "Иловайского котла": У посольства РФ в Киеве установили 366 крестов

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-08-2018 12:50 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #61406
29-08-2018 14:02 RE: Агресія РФ проти України

4 -я годовщина. Кто то ответил за преступления ? (вопрос риторический)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #61407
29-08-2018 14:25 RE: Агресія РФ проти України

(29-08-2018 14:02)ШВАРЦ :  Кто то ответил за преступления ? (вопрос риторический)

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #61408
30-08-2018 10:31 RE: Агресія РФ проти України

Експерт: США нададуть Україні кораблі та протикорабельні ракети Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-08-2018 10:32 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #61409
30-08-2018 22:47 RE: Агресія РФ проти України

США звинуватили РФ в дестабілізації України в Азовському морі

Державний Департамент США закликав Росію припинити порушувати умови міжнародних морських перевезень в Азовському морі та Керченській протоці. Так США звинуватили Москву у спробі дестабілізувати ситуацію в Україні.

Про це заявила речниця Держдепу Гізер Нойєрт, передає Reuters.

«Дії Росії, що перешкоджають морському транзиту, є ще одним прикладом поточної кампанії з метою підірвати та дестабілізувати Україну, а також нехтувати її міжнародними нормами», — заявили у Держдепартаменті США.

За словами Нойєрт, за останні тижні Росія не пропустила до портів України щонайменше 16 торгових суден.

Наприкінці липня Росія збільшила свою активність у Азовському морі та почала затримувати іноземні судна при проході Керченської протоки.

16 липня повідомлялося, що кількість затриманих Росією суден в Азовському морі сягнула 148.

У Мініфраструктурі заявили, що РФ безпідставно збільшила кількість оглядів суден, які прямують в Україну.

Порошенко доручив провести засідання РНБО через дії Росії в Азовському морі.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-08-2018 22:47 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #61410
31-08-2018 17:37 RE: Агресія РФ проти України

Захарченко убили в центре Донецка...Аплодисменты

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 893 193 617 18-05-2024 23:51
Останнє: Донской
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 418 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 26 117 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 169 199 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 30