Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #60211
16-06-2017 08:34 RE: Агрессия РФ против Украины

(16-06-2017 04:44)Railnolds :  Пиндосы пол-мира аннексировали.
Забрали его своим образом жизни, демократией.
Образ жизни (США) и война (РФ) это немного разные вещи, не так ли? Smile
[/quote]

Некоторые жалуются на Битлов, что те, СССР развалили... Laughing

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #60212
16-06-2017 08:53 RE: Агрессия РФ против Украины

"англичанка битлы гадят" © Laughing

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #60213
16-06-2017 10:55 RE: Агрессия РФ против Украины

(15-06-2017 17:20)Andre_1999 :  Древал, я не симпатик ні Росії ні США. Що ті що ті воюють і, моделюють і потім втручаються у різні конфлікти у світі.
Як українець, я все розумію, про що ви кажете і зі всім погоджуюсь. Не варто мене переконуватиSmile Але ситуація, справді, не настільки проста.

Я там недавно бросил пару ссылок на интервью х@уйла, которое разбили на цитаты и разнесли по всем СМИ, всех стран. Вчера вечером слушал коментарии по ним на польском радио. Понятно, что все словоблудие "великого стратега" рассчитано на свой "великий лохторат". Но, отвлекаясь от эмоций, как Вы предлагаете, попробуйте прочитать это интервью целиком. И поделитесь впечатлениями, возникшими после его прочтения. У нормального европейского человека, не забитого раша-пропагандой после этого возникает только естественый визиологический рефлекс Воротит
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #60214
16-06-2017 12:15 RE: Агрессия РФ против Украины

(16-06-2017 08:34)Шкодчук :  .. на Битлов, что те, СССР развалили...
Я удивлен
от сволота !!
я й не знав Повбывав бы

Магия MyCode
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-06-2017 12:15 1.6.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #60215
16-06-2017 21:48 RE: Агрессия РФ против Украины

Читаю я, значит, как Трамп Кубу опять в объятия русаков толкает:

Трамп висунув умови Кубі та скасував угоду Обами щодо нормалізації відносин

Перед этим читал, как Трамп своими санкциями Меркель в компот насрал:

Расширение санкций против РФ - яблоко раздора между ЕС и США? (видео)

И вот думаю, а может про российское влияния на выборы Трампа - это не сказка?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #60216
16-06-2017 22:26 RE: Агрессия РФ против Украины

(16-06-2017 21:48)m.dreval :  И вот думаю, а может про российское влияния на выборы Трампа - это не сказка?
Странно, что только сейчас кто-то об этом подумал...Недоумение

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #60217
16-06-2017 22:30 RE: Агрессия РФ против Украины

(16-06-2017 22:26)Sozercatel :  
(16-06-2017 21:48)m.dreval :  И вот думаю, а может про российское влияния на выборы Трампа - это не сказка?
Странно, что только сейчас кто-то об этом подумал...Недоумение

Нет, я об этом думаю с момента обстрела Сирии америкосскими томагавками. Но сейяас кмк кубики начирают поворачиваться нужными гранями.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #60218
16-06-2017 22:38 RE: Агрессия РФ против Украины

У Трампа "два путя" Smile - или "новый Рейган" или импичмент. Неожиданные "сирийские томагавки" укладываются в эту канву.

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #60219
16-06-2017 22:44 RE: Агрессия РФ против Украины

Дай Бог...

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #60220
17-06-2017 22:36 RE: Агрессия РФ против Украины

МЗС Росії обурився через плани Хорватії допомогти Україні
МЗС РФ вважає, що плани Хорватії поділитися з Україною досвідом мирної реінтеграції окупованих територій не сприятимуть врегулюванню конфлікту на територіях Донбасу, захоплених російсько-терористичними угрупованнями.
Про це йдеться в Коментарі Департаменту інформації і преси МЗС Росії у зв'язку із заявами про активізацію діяльності робочої групи зі співробітництва з Україною при Уряді Республіки Хорватія.

"Звернули увагу на заяви, що пролунали за підсумками хорватсько-українських переговорів на рівні голів урядів в Загребі, про плани активізації діяльності створеної в жовтні 2016 р при Уряді Хорватії робочої групи зі співробітництва з Україною, націленої на передачу Києву хорватського досвіду «мирної реінтеграції окупованих територій» , який нібито можна застосувати до Донецька і Луганська. Змушені знову наголосити на непродуктивності і недоречності подібних кроків ", - йдеться в заяві.

Як вважають у російському зовнішньополітичному відомстві, в Загребі однобоко подають важкі сторінки балканської кризи першої половини 1990-х р.р., "тим самим підігруючи Києву".

Також, як вважають в Москві, подібна угода означає, що Хорватія "не відмовляється від намірів наростити військово-технічне співробітництво з Україною".

Замість цього, впевнені в Кремлі, Хорватія повинна вимагати від Києва "раз і назавжди припинити обстріли Донбасу, зняти транспортну і соціально-економічну блокаду регіону, відмовитися від обмежень на вільний доступ населення до інформації".

"Розраховуємо, що в діях міжнародної спільноти щодо досягнення стійкої стабілізації в Україні не залишиться місця горезвісним «подвійними стандартами». Тільки чесний, відкритий і скоординований підхід до подій там дасть реальний шанс встановлення миру, зміцненню безпеки і нормалізації життя мільйонів людей на південному сході країни", - заявляють в російському МЗС.

Нагадаємо, уряди України і Хорватії підписали план взаємодії українсько-хорватської робочої групи з питань співробітництва на 2017 рік. Робоча група створена за ініціативи керівників урядів двох країн - Володимира Гройсмана та Андрія Плєнковича.
Створена робоча група розробить механізми врегулювання ситуації, що склалася на окупованих територіях - в контексті виконання мінських угод і в рамках роботи "нормандського формату". Згідно з планом, Україна вивчатиме досвід хорватської сторони з питань реінтеграції окупованих територій і повернення біженців, відновлення довіри населення і відновлення інфраструктури, залучення міжнародної допомоги, соціального забезпечення на реінтегрованих територіях.

"Досвід Хорватії дуже важливий для нас, і ми раді, що таку групу було створено і вона вже почала свою роботу", - заявив Гройсман.

Прем'єр-міністр Хорватії Андрій Плєнкович, в свою чергу, зазначив, що Хорватія підтримує Україну в контексті протистояння російській агресії, не визнає незаконну анексію Криму і прагне поділитися з Києвом своїм досвідом мирної реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Разом з європейськими партнерами ми працюємо над реалізацією мирної реінтеграції і бажаємо Україні швидко досягти цієї мети", - наголосив Плєнкович.

Делегація України на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом перебувала з робочим візитом в Республіці Хорватія 12-13 червня.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 893 190 346 18-05-2024 23:51
Останнє: Донской
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 385 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 25 502 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 165 536 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3