|
Международный слет Всеукраинского Шкода клуба
|
|
| Автор | Повідомлення |
soikon
Старейшина ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 961 Приєднався: Nov 2006 super b универсал черный |
|
||
|
Parker@
ЦобачГо Аф-Аф! ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 259 Приєднався: Oct 2008 Днепропетровск Шкода Октавия 1,8T |
|
|
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
||
|
Drakon
огнедышащий ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 614 Приєднався: Dec 2006 Харьков Pajero Sport 2.5 TD AT (раньше была - Octavia 1.8Т WTS) |
|
||
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
|
|
Gleb
СтанкоНаладчик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 594 Приєднався: May 2007 Київ TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових |
|
||
|
dmitriyk
Добрый модератор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 401 Приєднався: Sep 2005 Харьков Fabia Combi 1.4 74kW -была |
|
||
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
|
|
dmitriyk
Добрый модератор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 401 Приєднався: Sep 2005 Харьков Fabia Combi 1.4 74kW -была |
|
||
|
Gleb
СтанкоНаладчик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 594 Приєднався: May 2007 Київ TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Слёт 12 мая! Впечатления! | WhiteEagle | 160 | 138 107 |
18-05-2007 13:01 Останнє: Max_On_Skoda |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: f7291d722527.jpg]](http://i043.radikal.ru/0907/2f/f7291d722527.jpg)
![[Зображення: ed39152f39aa.jpg]](http://i014.radikal.ru/0907/de/ed39152f39aa.jpg)


![[Зображення: nomua_AA_8888_AA.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomua_AA_8888_AA.png)

![[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]](http://s14.rimg.info/eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif)
Я когда перестраивался, выключал аварийку и показывал поворот.
