Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Безвизовый режим для Украины
Автор Повідомлення
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #521
21-12-2017 10:53 RE: Безвизовый режим для Украины

Це заїзд з Польщі в Україну. Я так розумію, я в Корчова а попереду Краківець.
Сяйво кордону - це те, яке правіше, дуже тонка лінія сяйва.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #522
21-12-2017 10:58 RE: Безвизовый режим для Украины

Чому тоді стоїте в самій пправій смузі?

- якщо їхати з боку Польщі, то в правій смузі стоїть TAX FREE, ті, хто щось везе в Україну, і йому дуже важливо повернути польсткий ПДВ. Для людини це - бізнес.

Якщо Ви щось везли з Польщі і були змушені стояти в двокилометровій черзі, то гріх жалітися, що інші везуть так само. А якщо Ви їхали пустий, як звичайний турист, то ви повинні були стояти в другому ряду, і праворуч від вас повинно було б бути не чисте поле. а черга з бусиків.

За останній місяць я маю інформацію від двох людей, які проходили Корчову з боку Польщі автомобілем. Обидва рази пройшли обидва кордону меньш, ніж за годину. Але про повернення TAX FREE одниму з ніх довелося забути.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #523
21-12-2017 11:02 RE: Безвизовый режим для Украины

Я питав людей, всі кажуть що це черга одна для всіх.
Спочатку була довга черга на 1 машину прямо на трасі. Причому вона почалась дуже різко, прямо на трасі, за 2 км від кордону. Саме її я сфотографував.
Потім, вже ближче до кордону, вона перетворилась на дві полоси: для TAX FREE, ті, хто щось везе в Україну. Якось так.

Багато машин нічого не везли і теж стояли всі в 1 черзі.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-12-2017 11:04 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #524
21-12-2017 11:13 RE: Безвизовый режим для Украины

(21-12-2017 11:02)Andre_1999 :  Я питав людей, всі кажуть що це черга одна для всіх.
Спочатку була довга черга на 1 машину прямо на трасі. Причому вона почалась дуже різко, прямо на трасі, за 2 км від кордону. Саме її я сфотографував.
Потім, вже ближче до кордону, вона перетворилась на дві полоси: для TAX FREE, ті, хто щось везе в Україну. Якось так.

Багато машин нічого не везли і теж стояли всі в 1 черзі.

Перший раз таке чую. Там до самого кордону двополосний автобан. Перед кордоном смуг стає три, зправа наліво TAX FREE, легкові автомобілі, атобуси. Над смугами висять вказники, помилитися не реально. Перед самим КПП по зустрічній виводять ще одну смугу для гормадян ЄС та дипломатів. Як правило TAX FREE забита. Але інші смуги більш менш не загружені.

Єдиний виняток буде зараз, перед Різдвом. Судячи з того, як припадають свята на дні тижня, завтра там буде "мама мія"!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #525
21-12-2017 11:20 RE: Безвизовый режим для Украины

Дуже перепрошую, я здурив Sad
Туплю, бо досі не можу виспатись після стояння на кордоні в ніч на вівторок.

Це кордон Шегині-Медика. З Польської сторони.
Я їхав на Корчова-Краківець, а в останній момент звернув на Медика-Шегині. Думав що там будуть менші черги. Якщо взяти до уваги нові дані, що я міг зробити краще?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-12-2017 11:23 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #526
21-12-2017 11:24 RE: Безвизовый режим для Украины

Я на Шегіні-Медика не їзжу ніколи. На цей кордон ідуть ті, кому треба їхати саме на цей кордон. Тому там завжди черги.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 282
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #527
21-12-2017 11:32 RE: Безвизовый режим для Украины

(21-12-2017 11:24)m.dreval :  На цей кордон ідуть ті, кому треба їхати саме на цей кордон. Тому там завжди черги.
Тут, честно говоря, не понял.
Мне всегда казалось, что если на КПП едут только те, кому нужно именно туда (допустим, живут рядом), то там будет меньше людей, чем на КПП, куда едут как те, кому нужно именно туда, так и те, кому нужно вообще пересечь границу и не важно где.

Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #528
21-12-2017 11:35 RE: Безвизовый режим для Украины

Я поїхав на Шегині-Медика, бо коли стояв на Краковець-Корчова, то почув від "Завсідатаїв стояння в чергах", що "це найгірший пункт" (Краковець-Корчова, найдовше стояти).
Тому в останній момент вирішив ризикнути і звернув з А4 в сторону Шегині-Медика
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-12-2017 11:42 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #529
21-12-2017 11:50 RE: Безвизовый режим для Украины

(21-12-2017 11:32)BingerUA :  
(21-12-2017 11:24)m.dreval :  На цей кордон ідуть ті, кому треба їхати саме на цей кордон. Тому там завжди черги.
Тут, честно говоря, не понял.
Мне всегда казалось, что если на КПП едут только те, кому нужно именно туда (допустим, живут рядом), то там будет меньше людей, чем на КПП, куда едут как те, кому нужно именно туда, так и те, кому нужно вообще пересечь границу и не важно где.

Smile

Говорят, что тем, кто туда специально едет, "туда нужно" совсем по другой причине, чем близость к месту жительства. Smile

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #530
21-12-2017 11:51 RE: Безвизовый режим для Украины

Правильно зробили, Андре - просто не повезло Вам. Мій малий на автобусі на днях пройшов цей перехід за 2 години. А я, як літом їхав через Корчова-Краківець, таки не звернув на Медику (пізно було, не хотів блукати) - і дуже про те пожалкував. Простояв більше 6 годин і мусив їхати далі о 2-й ночі і при сильному тумані Добыча мыслей
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Скоростной режим в населенных пунктах roman1 28 10 693 09-08-2010 19:09
Останнє: pit

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2