|
Чемпионат АвтоЛиги 3 игра 25.10.2009 ВАЗ-2101 - Skoda Club
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vital66
Starухин ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 202 Приєднався: Jan 2007 Горловка - Киев Апять красивая чешка, SEAT ATECA 1.4 TSI |
|
||
|
Andrey82
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 776 Приєднався: Jul 2007 Киев Octavia 1.6 Yeti 1.8 |
|
||
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
Vlad1358
Mordoorator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 434 Приєднався: Jan 2008 Киев Scoutинка LPG |
|
||
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
Vital66
Starухин ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 202 Приєднався: Jan 2007 Горловка - Киев Апять красивая чешка, SEAT ATECA 1.4 TSI |
|
||
|
Михельсон
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 953 Приєднався: Mar 2008 Не російські |
|
||
|
Чебишов
Cipollino ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 447 Приєднався: May 2007 Київ-Полтава Nissan X-Trail 2.0 CVT |
|
||
|
ЯрославГончаренко
ЗапчастиНННада ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 347 Приєднався: May 2008 Киев ВжЫк и Беззубик 4x4 |
|
||
|
METROLOG
эстэт-пледойоп... ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 344 Приєднався: Nov 2005 Skoda Octavia turbo, Mitsubishi Outlander Turbo |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





Будем стараться, Серёга!
![[Зображення: 8-podpis545173.jpg]](http://www.imageup.ru/img161/8-podpis545173.jpg)




![[Зображення: 5.png]](http://mova.ridne.net/profile/2609/5.png)
![[Зображення: Iqisg.gif]](http://i.imgur.com/Iqisg.gif)
и