Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв
Автор Повідомлення
Oleg1987 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 129
Приєднався: Nov 2009
Дрогобич
Skoda Octavia A7 1,6 TDI CXXB 81kWt
Повідомлення: #41
06-10-2015 07:27 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(06-10-2015 07:26)Dozd :  Тут питання, чи є довіреність "іншою підставою відповідно до закону"???

Так.

...руССкие, всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать - руССким...
Шукати всі повідомлення учасника
Dozd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 206
Приєднався: Feb 2008
КиЇв
CR-V 2.0 6MT
Повідомлення: #42
06-10-2015 07:34 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(06-10-2015 07:16)Oleg1987 :  Фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб або яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, якщо транспортний засіб, його номерний знак вибули з володіння власника внаслідок протиправних дій інших осіб, або на момент вчинення правопорушення таким транспортним засобом керувала інша особа.

Я так розумію, що спочатку штрафують власника, а коли він доводить, що не олень, чи, точніше, що олень не він (тобто машину або номери вкрали, або за кермом був не він) - тоді з нього знімають відповідальністьКурить
Шукати всі повідомлення учасника
Oleg1987 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 129
Приєднався: Nov 2009
Дрогобич
Skoda Octavia A7 1,6 TDI CXXB 81kWt
Повідомлення: #43
06-10-2015 07:39 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(06-10-2015 07:16)Oleg1987 :  "У разі сплати фізичною або юридичною особою п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом п’яти банківських днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, така постанова вважається виконаною."

А тут як, нарушив - штраф наприклад 500 грн, протягом пяти днів оплатив 250 і все???

...руССкие, всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать - руССким...
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #44
06-10-2015 07:41 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(06-10-2015 07:34)Dozd :  Я так розумію, що спочатку штрафують власника, а коли він доводить, що не олень, чи, точніше, що олень не він (тобто машину або номери вкрали, або за кермом був не він) - тоді з нього знімають відповідальністьКурить

То нехай вже зразу всіх власників авто на початку року "штрафують", а потім вже кожний окремо буде доводити, що не порушував... Smile
Була "презумпция невиновности", а стане "презумпция виновности"...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2015 07:43 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Dozd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 206
Приєднався: Feb 2008
КиЇв
CR-V 2.0 6MT
Повідомлення: #45
06-10-2015 07:48 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(06-10-2015 07:41)Шкодчук :  То нехай вже зразу всіх власників авто на початку року "штрафують", а потім вже кожний окремо буде доводити, що не порушував... Smile
Була "презумпция невиновности", а стане "презумпция виновности"...
Трохи не так:
Власник транспортного засобу або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, у разі якщо:

ним надана інформація, що транспортний засіб вибув з його володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або щодо протиправного використання іншими особами номерних знаків, що належать його транспортному засобу;

протягом 14 днів з моменту отримання постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, особа, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення вказаного правопорушення, звернеться особисто або за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до уповноваженого підрозділу Національної поліції із відповідною заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення та згоди на притягнення до адміністративної відповідальності.



(06-10-2015 07:39)Oleg1987 :  А тут як, нарушив - штраф наприклад 500 грн, протягом пяти днів оплатив 250 і все???

Я не юрист, але думаю, що саме так!!!
Хороший стимул сплатити штраф відразу))


(06-10-2015 07:41)Шкодчук :  Була "презумпция невиновности", а стане "презумпция виновности"...
Я б сказав, що була (і є) повна безкарністьПовбывав бы От це проблемаКурить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2015 07:52 Dozd.)
Шукати всі повідомлення учасника
lovetc Немає
Бувалий
**

Повідомлень: 225
Приєднався: Mar 2010
Київ
Octavia А5 Angel
Повідомлення: #46
06-10-2015 08:33 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(06-10-2015 07:34)Dozd :  
(06-10-2015 07:16)Oleg1987 :  Фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб або яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, якщо транспортний засіб, його номерний знак вибули з володіння власника внаслідок протиправних дій інших осіб, або на момент вчинення правопорушення таким транспортним засобом керувала інша особа.

Я так розумію, що спочатку штрафують власника, а коли він доводить, що не олень, чи, точніше, що олень не він (тобто машину або номери вкрали, або за кермом був не він) - тоді з нього знімають відповідальністьКурить
Це тупо лажа Добыча мыслей
Як тоді бути в моїй ситуації, автомобіль оформлений на маму та зареєстрований в Хмельницькій обл, дома ніхто не живе, я вписаний в техпаспорт. Батьки за кордоном, приїзджають дуже рідко. А я живу в Києві, та і використовую її тут. Прям якийсь квест Упал и качаюсь

drive2
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #47
06-10-2015 08:40 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(05-10-2015 22:05)pete :  Даже в сраной Польше я лично нарушил в центре города (пересек линию на светофоре), так меня приняли на выезде из города, все показали, узнали что я не местный (номера были польские), ПРЕДУПРЕДИЛИ, сказали в следующий раз - штраф, и отпустили. За 15 минут я машину никому не передам, фото было даже с моим фейсом сбоку.
И почему-то в этой Польше вы не начали доказывать свою презумцию не виновности... на фото были не ВЫ, а человек похожий на Вас... надо было пободаться в судах!!!! Проверить фотооборудование на предмет регистрации и поверки, проверить а было ли место автоматической фиксации??
А в Украине каждый третий умник, начинает доказывать свою презумцию, и быковать заученными фразами из конституции.
(05-10-2015 22:27)pete :  тут два вопроса - какого ху.....дожника я виноват априори, что дал кому-то машину? и должен куда то кого-то вести, что-то доказывать????
Вам руки не ломали, чтоб дать кому-то машину, значит дали добровольно, ДОВЕРИЛИ, вдумайтесь в смысл этого слова, ДО-ВЕ-РИ-ЛИ.... практически поручились за этого человека....и это несёт груз ответственности.
А вообще мне Вас жалко, с такой риторикой, как у Вас, ездить на машине и соблюдать правила и нести ответственность, это ещё то наказание... я б не вынес, повесился на первом светофоре... -)))))))))))))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2015 08:44 SOA.)
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #48
06-10-2015 08:41 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(05-10-2015 19:59)Gonzalez :  На сколько я понял (это раньше уже обсасывали), то снимают просто балы без штрафа. Когда балы заканчиваются - тогда штрафы до конца года. С начала нового года опять балы. Типа такая поблажка на безплатные нарушения.
Представляете как будут ездить те, у кого к концу года остались неиспользованные штрафные баллы? Полюбому же надо до конца года их использовать как-то. 31-го декабря лучше на дороги не выезжать Smile
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #49
06-10-2015 08:43 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

(06-10-2015 08:33)lovetc :  Це тупо лажа Добыча мыслей
Як тоді бути в моїй ситуації, автомобіль оформлений на маму та зареєстрований в Хмельницькій обл, дома ніхто не живе, я вписаний в техпаспорт. Батьки за кордоном, приїзджають дуже рідко. А я живу в Києві, та і використовую її тут. Прям якийсь квест Упал и качаюсь
Ну, раз родителям машина не нужна,хотите жить честно, надо переоформить на себя, и будет порядок.
Шукати всі повідомлення учасника
Andrew_S Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 789
Приєднався: Nov 2011
Киев
A5 FL 1.8 TSI
Повідомлення: #50
06-10-2015 08:46 RE: 5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв

Не понятно, какое отношение имеет презумпция невиновности к административным нарушениям?

"You run your mouth and I'll run my business, brother..." Jordan Louis
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Про внесення змін до Правил дорожнього руху Майстер 10 2 831 01-11-2021 16:42
Останнє: Юрий 4х4
  Симуляція регулювання руху SergM 17 6 468 06-09-2019 11:14
Останнє: SergM
  20 "народных" правил дорожного движения Vitaly_N 10 3 626 20-11-2014 11:19
Останнє: Lokki2006
  Кабмін дозволив ще одній службі контролювати водіїв Vitoks 12 2 793 28-06-2013 20:00
Останнє: Rider
  За нарушения правил проезда ж/д переездов конфискуют авто Sherlock 17 4 384 12-07-2012 15:31
Останнє: sheik
  Значно збільшено штрафи за порушення правил руху через залізничні переїзди. Шкодчук 12 3 748 23-05-2012 20:09
Останнє: turbulent3385

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1