Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Поездка на заработки
Автор Повідомлення
Бусёна Ивановна Немає
Жена Художника
*****

Повідомлень: 4 925
Приєднався: Nov 2007
Большой город
JEEP CHEROKEE limited, Skoda Kodiaq 2.
Повідомлення: #41
05-08-2015 19:26 RE: Поездка на заработки

(05-08-2015 17:53)Denis :  И по-немецки и по-русски нах это направление, но по-русски конкретнее Mr. Green

В/на по-русски= самоуважение гражданина.ИМХО

Я и по-польски говорю w Ukrainie, хотя там тоже присутствует это дебилизм, что все страны в, а Украина - на....И клал я на правила, когда дело связано с этим.

По теме: Никто вас трогать не будет.

не все..Rolling Eyes
хочу, например, на Кубу, на Гаити, на Гаваи, на Канары (хоть они и В Испании, но всё-равно хочу...)) ...примеров масса ... кто-то скажет, что это острова, но сути это не меняет - Куба, отдельно взятое гос-во...

по теме: ...не факт...Rolling Eyes

Те, кто читают книги, всегда будут управлять теми, кто смотрит телевизор.)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-08-2015 19:27 Бусёна Ивановна.)
Шукати всі повідомлення учасника
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #42
05-08-2015 20:03 RE: Поездка на заработки

(05-08-2015 19:26)Бусёна Ивановна :  не все..Rolling Eyes

все перечисленное - осторова...некоторые - острова-государства, но, тем не менее, острова
на остров - это нормально (с)
в оствов никак не получается
а вот в государство - милости просим
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #43
05-08-2015 20:18 RE: Поездка на заработки

...в официальных текстах написали бы не "на Кубе", а "в Республике Куба"

офіційно Респу́бліка Ку́ба

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-08-2015 20:21 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Skodnik Немає
Фанат
***

Повідомлень: 389
Приєднався: Dec 2005
Киев
A5 FL
Повідомлення: #44
05-08-2015 20:24 RE: Поездка на заработки

(03-08-2015 14:13)volanchik :  Здрасти всем! Короче такая тема, в связи с обстоятельствами в стране я потерял постоянную работу и решил ехать за границу на заработки. Куда ехать, с кем ехать уже более менее определился, но вот в чем вопрос, дамы и господа, слухи ходят нехорошие что товарищи в форме они же милиция или полиция, или полюция (не знаю) снимают на границе, дают повестку и без разбирательств на АТО. Кто что может сказать по этому поводу? Если правда есть ли какие-то лазейки может кто знает? Никогда не поверю что в нашей стране невозможно как говорится "пропетлять".


как можно создать такую наивную тему... автор Вы , что, ребенок?
Шукати всі повідомлення учасника
zhenya Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 451
Приєднався: Jul 2006
Deutschland
1.2 htp -> А5 vRS 2.0 TFSI -> A170 CDI -> A5 FL vRS 2.0 TDI DSG + Golf 7 Kombi 1,6 TDI
Повідомлення: #45
05-08-2015 22:57 Поездка на заработки

А где можно найти правило, как правильно, на Украине или в Украине?
Припоминаю "Заповіт" Шевченка, так он там пишет "...на Вкраїні милій...", а не "в Україні".
Шукати всі повідомлення учасника
Andrew_S Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 789
Приєднався: Nov 2011
Киев
A5 FL 1.8 TSI
Повідомлення: #46
05-08-2015 23:10 RE: Поездка на заработки

Сьогодні серед наших співвітчизників точиться неформальна дискусія щодо того, як правильно слід казати: "в Україні" чи "на Україні" Ось як висловлюється щодо даної синтаксичної побудови відомий український філолог професор Олександр Пономарів:

Ще за радянських часів багато хто цікавився, чому чуємо й читаємо в Росії, у Франції, в Англії, у Вірменії, але на Україні. Після того, як наша Батьківщина відновила свою незалежність, в офіційному вжитку запанувала форма в Україні. Проте окремі громадяни її не сприймають і вишукують різні підстави, аби повернутися до старого — на Україні.

Треба сказати, що в народній творчості і в красному письменстві вживані обидві форми: на Україні і в Україні. Напр., у Т. Шевченка: «Серед степу широкого на Вкраїні милій», і «В Україну ідіть, діти, В нашу Україну». Якому ж варіантові слід віддати перевагу? Свого часу це питання глибоко дослідив великий знавець української мови Іван Огієнко. Ось що писав він у статті з промовистою назвою «В Україні, а не на Україні»:

«Коли говоримо про докладно окреслену територію, як закінчене ціле, або про самостійну державу, тоді завжди вживаємо прийменник в чи у (а не на): в Австрії, в Америці, в Румунії, у Франції, в Польщі, в Росії і т. ін. Що ж до прийменника на з місцевим відмінком, то його вживаємо при географічних назвах на питання «де» тільки тоді, коли територія, що про неї йдеться, не окреслена докладно, не самостійне ціле, тільки складова частина якоїсь держави: на Поділлі, на Полтавщині, на Київщині, на Волині, на Буковині… До непродуманих традиційних форм належить і вислів на Україні, що має в нас прецікаву історію… Цілі віки ми чули то na Ukrainie (від поляків. — О. П.), то «на Украине», а тому й защепили собі це «на Україні» як своє власне, зовсім забувши про його історичне походження й не відчуваючи, що це власне «на» — болюча й зневажлива ознака нашого колишнього поневолення… Стара наша Русь чи Малоросія складалася з кількох частин: Галичина, Волинь, Поділля, Україна (головно Київщина). Хто слова «Русь» чи «Малоросія» вживав на означення цілого народу, для того Україна була тільки частиною; це, скажемо, завжди бачимо в XVII—XVIII віках, наприклад, в універсалах Богдана Великого або в літопису Величка й ін. Україна мислилась тоді частиною цілого народу, Руси, а тому вислів на Україні був нормальний…

Але вже за старих часів дехто розумів Україну значно ширше, а тому й писав в Україні… Шевченко у своїх творах звичайно мислив Україну як назву для всього нашого народу, а тому й уживав на питання де місцевого відмінка з прийменником в: У нас в Україні старий Котляревський отак щебетав. Було колись в Україні лихо танцювало. На весь світ почули, що діялось в Україні. Виріжуть гайдамаки ворогів в Україні. Сю ніч будуть в Україні родитись близнята. Мені однаково, чи буду я жить в Україні чи ні; також на питання куди: В Україну ідіть, діти, в нашу Україну. Сини мої, летіть в Україну. Линуть в свою Україну тощо… Але звичайний традиційний погляд, що Україна — то частина другої держави, несвідомо захоплював і Шевченка, чому й він нерідко писав на Україні, на Україну… Мусимо змінити стару граматичну форму й уживати тільки в Україні, в Україну, викинувши остаточно з нашого вжитку граматичну ознаку нашого колишнього поневолення» (Рідна мова. 1935. Ч. 2. С. 67—72).

Отже, основною (а в офіційному мовленні єдиною) формою є в Україні. Проте не варто виправляти фольклорних та літературних творів, де з історичних причин уживаний вислів на Україні.

"You run your mouth and I'll run my business, brother..." Jordan Louis
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-08-2015 23:13 Andrew_S.)
Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #47
05-08-2015 23:30 RE: Поездка на заработки

(04-08-2015 09:56)m.dreval :  
(04-08-2015 09:50)Vovan :  Смайлы связаны с типом мышления, навязаных касапами - на окраину/Украину.

Справедливости ради по правилам чешского и польского языков нужно говорить na Ukrajině. И касапизм здесь не при чем.
А Чехия и Польша в прошлом веке "под кем ходили"? Курить

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-08-2015 23:40 RuslanRage.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #48
05-08-2015 23:39 RE: Поездка на заработки

(05-08-2015 22:57)zhenya :  А где можно найти правило, как правильно, на Украине или в Украине?
Припоминаю "Заповіт" Шевченка, так он там пишет "...на Вкраїні милій...", а не "в Україні".
Як умру, то поховайте (как-то режет ухо русизм)
Мене на могилі,
Серед степу широкого,
На Вкраїні милій, (опять же русизм)
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий.

А если так:

Як помру, то поховайте
Мене на могилі,
Серед степу широкого,
В Україні милій,
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий.

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-08-2015 23:40 RuslanRage.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #49
06-08-2015 00:13 RE: Поездка на заработки

(05-08-2015 23:30)RuslanRage :  
(04-08-2015 09:56)m.dreval :  
(04-08-2015 09:50)Vovan :  Смайлы связаны с типом мышления, навязаных касапами - на окраину/Украину.

Справедливости ради по правилам чешского и польского языков нужно говорить na Ukrajině. И касапизм здесь не при чем.
А Чехия и Польша в прошлом веке "под кем ходили"? Курить

Чехия под кацапами???? Я удивленЯ удивленЯ удивлен
Шукати всі повідомлення учасника
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #50
06-08-2015 05:59 RE: Поездка на заработки

язык-то зародился не в прошлом веке. ну а Чехия всего с 1968 по 1991 была оккупирована, так что это не привязать...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  поездка на базар Aлекс 3 1 535 21-02-2010 18:29
Останнє: Swetlyachok

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2