|
Благодарности одноклубникам предлагаю писать тут.
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vovan
шволоч !!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 130 Приєднався: Jan 2008 Киев-В.Дымерка-Киев Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була) |
|
||
|
Vantala
ишшочего? я - дядя Женя! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 167 Приєднався: Sep 2010 хз А5 1.6 вороная |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
|
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
Еленка
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 120 Приєднався: Aug 2012 Киев (Соломенка) Fabia Combi 1.4 |
|
||
|
Alenka
милая девушка ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 792 Приєднався: Sep 2008 Киев |
|
||
|
s_e_m_e_n
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 840 Приєднався: Jul 2011 OPEL Insignia |
|
||
|
Dr.Gluck
Бешеное белко ) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 536 Приєднався: Jun 2006 Киефф, Оболонь Hyundai Getz, Клаустрофабия МК1+ГБО, Октавиан ФЛ 1.8 с громким выхлопом - скоро |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
Lady
девочка из администрации ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 22 054 Приєднався: Mar 2007 серебристая :)) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Дистанционная помощь одноклубникам | Skodник | 30 | 20 971 |
04-01-2019 23:57 Останнє: ShpotaRS |
|
| Клубный видеоклип. Благодарности chuck!!! | DRB | 0 | 4 845 |
17-10-2008 13:36 Останнє: DRB |
|
| Предлагаю организовать свадебный кортеж...(с продолжением) | Lysyi | 72 | 31 376 |
13-07-2007 14:55 Останнє: Karagh |
|
| Благодарности и недовольства. Слет Шкода клуба 2007 | Timur | 0 | 4 878 |
14-05-2007 17:05 Останнє: Timur |
|
| Просьба к одноклубникам меняющим свой Ник | Поручик | 9 | 8 722 |
05-03-2007 13:49 Останнє: BataneG |
|
Переглядають: Гості: 24




Паша ака 





![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)

При встрече с меня ![[Зображення: 4_1av_41E832D0_RyPzaPruljm_0.gif]](http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_41E832D0_RyPzaPruljm_0.gif)

