Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Закон "Декоммунизация"
Автор Повідомлення
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #451
25-02-2017 11:55 RE: Закон "Декоммунизация"

(25-02-2017 10:06)m.dreval :  Все, що що більшість тут згадує із совка - це їх дитинство. Єдине в житті, неповторне, тому таке приємне і радісне.
Та прям, счаз заплАчу...Плач до соплей
Вам шо, пля, нічим життя наповнити? А тільки це?
http://www.youtube.com/watch?v=XiSyFk_dw80

Ну, кажу... - ребячество в зрелом возрасте Facepalm. А у ваты, доречи, - это ребячество доведённо до маразма.
АстанАвитесь! Дайте вільну дорогу молодій порослі - вони продвинутіші чим ви...

Не зв'язуйте їx мислення совковим світоглядом - а то й насправді увірують в це, та приймуть участь у якомусь новому проекті нью-СеРеСеР, накшталт ДНР/ЛНР. Дістаньте з шухлядки своє святе - "Жовтневу зірочку", піонєрскій галстук, комсомольский квиток, ПАРТБІЛЕТ і (жах) - при дітях та внуках - вкиньте все це лайно в багаття. Це буде ваш особистий героїчний вчинок в очах нащадків - переверніть сторінку раз і назавжди!
Оце і є - ДЕКОММУНІЗАЦІЯ!

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-02-2017 12:56 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP На сайті
CAXA
*****

Повідомлень: 9 524
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #452
25-02-2017 12:03 RE: Закон "Декоммунизация"

(25-02-2017 11:55)Sozercatel :  Не зв'зуйте їx мислення совковим світоглядом - а то й насправді увірують в це, та приймуть участь у якомусь новому проекті нью-СеРеСеР
Александр, уже не раз писал, что Ваши монологи очень интересны, читаются с удовольствием, но
(24-02-2017 12:04)Sozercatel :  Свобода личности - она подразумевает наличие выбора. Ни одна бл.ть не должна насилием принуждать кого-то бы то ни было - худеть/толстеть/плясать/петь и прочее... Пора давно освободиться от стереотипов (что-такое хорошо и что-такое плохо), навязанных советской пропагандой.

Придет время, и парень с животом осознает нелепость своего вида. А не осознает - это его полноправный выбор
Но это его выбор и этот выбор,


Декоммунизация - это, в первую очередь, искоренение в своём сознании понимания свободы личности в советской интерпретации.
Не противоречьте себе, не заставляйте кого-то делать выбор под любым кличем и предлогом, потому что далее совка но с другим именем это так же не уходит Smile
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #453
25-02-2017 12:08 RE: Закон "Декоммунизация"

Здесь нет противоречия...Курить

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP На сайті
CAXA
*****

Повідомлень: 9 524
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #454
25-02-2017 12:13 RE: Закон "Декоммунизация"

Первое предложение во второй цитате -читайте
а совок это тоже выбор
А здесь должно быть предложение, которое во второй цитате после первого пробела : "парень с совком осознает нелепость своего выбора" ну там было дальше по тексту, но по факту это его ВЫБОР !
Ну и конечно поскиглити, нужны реально хорошие продвижения, хорошие РЕЗУЛЬТАТЫ чтобы поменять мнение, ну и еще, хорошее и доброе, которого было не мало, так просто не забыть, особенно если его нечем заменить Курить
ПС надеюсь что многие понимают что не являюсь адептом совкаSmile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-02-2017 12:26 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #455
25-02-2017 13:29 RE: Закон "Декоммунизация"

(25-02-2017 11:55)Sozercatel :  
(25-02-2017 10:06)m.dreval :  Все, що що більшість тут згадує із совка - це їх дитинство. Єдине в житті, неповторне, тому таке приємне і радісне.
Та прям, счаз заплАчу...Плач до соплей
Вам шо, пля, нічим життя наповнити? А тільки це?
Ну, кажу... - ребячество в зрелом возрасте Facepalm. А у ваты, доречи, - это ребячество доведённо до маразма.
АстанАвитесь! Дайте вільну дорогу молодій порослі - вони продвинутіші чим ви...

Не зв'язуйте їx мислення совковим світоглядом - а то й насправді увірують в це, та приймуть участь у якомусь новому проекті нью-СеРеСеР, накшталт ДНР/ЛНР. Дістаньте з шухлядки своє святе - "Жовтневу зірочку", піонєрскій галстук, комсомольский квиток, ПАРТБІЛЕТ і (жах) - при дітях та внуках - вкиньте все це лайно в багаття. Це буде ваш особистий героїчний вчинок в очах нащадків - переверніть сторінку раз і назавжди!
Оце і є - ДЕКОММУНІЗАЦІЯ!

Сашо, мабуть Ви таки трошки молодші, ніж ми, старі пердуни, тому Ви цього не зовсім розумієте. Ми не сумуємо за всім ціми фєтішами, про які Ви тут писали. Ми не сумуємо за совком з точки зору того, що то була супер країна. В тій країні насправді було дуже багато маразмів, а кожна поїздка за залізну завісу, і враження від того, як живе інший світ, так сильно вип'ячувало беньки, що вони потім зо два тижні на закривалися. Нам не нудно зараз. Нам є чим наповнити своє життя. Ми, старі пердуни, ще здатні придумати такІ пригоди на свої сраки, що молодіж та подростк будуть нервово палити збоку. Wink Просто це було наше дитинство та молодість. Це був відрізок життя, який ми прожили, в який ніколи не повернемося. Людська пам'ять стерла все погане і залишила тільки гарні спогади. які ми називаємо модним французькм словом ностальжі. Це ніяким способом не звеличує совок. Можливо, без совка наша молодість була б цікавішою, а, можливо, ні. Нажаль, нікому не дано двічі зайти в одну річку, щоб перевірити. Тому не варто на нас так реагувати. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #456
25-02-2017 15:33 RE: Закон "Декоммунизация"

(25-02-2017 13:29)m.dreval :  Сашо, мабуть Ви таки трошки молодші, ніж ми
М-да...., за один год (пусть и заочного), но всё- таки, общения... Cool
и ГАЗ-69 - не параметр для идентификакции Big Grin..., если угодно,... ДМБ-83 Честь!

Но вышеприведённый Ваш пост был упомянут лишь для преамбулы высказывания, но ни в коей мере не для колколсти в сторону автора, взгляды которого мне зачастую импонируют...Wave

P.S. Для меня "старпер", это тот кто стартует первым в любом виде движения, а не то, что здесь любезно трактуют "дэвочки".Embarassed

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-02-2017 22:09 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #457
25-02-2017 15:41 RE: Закон "Декоммунизация"

(25-02-2017 15:33)Sozercatel :  
(25-02-2017 13:29)m.dreval :  Сашо, мабуть Ви таки трошки молодші, ніж ми
М-да...., за один год (пусть и заочного), но всё- таки, общения... Cool
и ГАЗ-69 - не параметр для идентификакции Big Grin..., если угодно ДМБ-83 Честь!

Я удивлен Оце я обісрався.... Тикаю

Сашо Пане Олександре, гарно збереглися! Mr. Green

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #458
25-02-2017 15:48 RE: Закон "Декоммунизация"

Wave
(25-02-2017 15:41)m.dreval :  ... гарно збереглися! Mr. Green
Та ні..., то був Ален Делон (Таня знає)...Mr. Green
Доречі, "Сашєй" публічно мене кликали останій раз років 20-25 назад...Ля-Ля-ЛяПлач до соплей
Ну все...пішов вивчати фуги...
   

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-02-2017 16:07 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #459
25-02-2017 16:31 RE: Закон "Декоммунизация"

(25-02-2017 11:55)Sozercatel :  Дістаньте з шухлядки своє святе - "Жовтневу зірочку", піонєрскій галстук, комсомольский квиток, ПАРТБІЛЕТ і (жах) - при дітях та внуках - вкиньте все це лайно в багаття. Це буде ваш особистий героїчний вчинок в очах нащадків - переверніть сторінку раз і назавжди!
Оце і є - ДЕКОММУНІЗАЦІЯ!
Вы думаете дети это оценят?
Вот если б вы планшет кинули в костер... ото был бы "жах",
а так старый хлам какой ... и пусть горит.

У меня не сохранилось ничего, ни звездочки ни галстука, а комсомольцем я и не был
(думали пока ,брать такого расп... в комсомол или нет, СССР благополучно сдох).
Не сохранилось потому что не "плюшкин", если все хранить на память, то и кладовки не хватит)
Мне было 16 , когда случился август "91, нисколечко не жалею, что я не работаю на каком-то заводе за 150 р и что нет садиков и школ почти бесплатных, а также нет очередей и в магазинах все есть. Даже моя мама нисколечко не грустит за совком.

...но я служил в армии и у нас 23 февраля был праздником, поэтому я его отмечаю.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Барс Немає
Слухач
*****

Повідомлень: 2 904
Приєднався: Jan 2011
Boyarka-City & Novoraysk
Rapid 1.6 - чорненька
Повідомлення: #460
25-02-2017 17:15 RE: Закон "Декоммунизация"

(25-02-2017 15:48)Sozercatel :  :vava:
(25-02-2017 15:41)m.dreval :  ... гарно збереглися! :mrgreen:
Та ні..., то був Ален Делон (Таня знає)...:mrgreen:
Доречі, "Сашєй" публічно мене кликали останій раз років 20-25 назад...:lalala::platok:
Ну все...пішов вивчати фуги...
Что за техника на фото? Что-то не могу узнать... Учитесь?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 24