Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
А у мну СЫНИШКА !!!
Автор Повідомлення
Mae$tro Далеко
☆☆☆боевой пингвин☆☆☆
*****

Повідомлень: 2 184
Приєднався: Oct 2006

Octavia A5 FL combi 1,8 TSI, 6AG
Skype IDmaestro0509
Повідомлення: #31
23-12-2013 13:24 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Поздравляю с Богатырем!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayМирМирМирHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

"Чем больше узнаю людей,тем больше нравятся собаки.."
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 019
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #32
23-12-2013 13:27 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Мої вітання!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Еля Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 605
Приєднався: Sep 2008
Киев
Škoda Fabia, Škoda Oсtavia
Повідомлення: #33
23-12-2013 13:53 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Поздравляю с пополнением семейства!!!! Всем вам крепкого здоровья!!!! Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

"Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще." Коко Шанель
Шукати всі повідомлення учасника
zema1.8T Немає
turbirovanuy
*****

Повідомлень: 2 075
Приєднався: Apr 2010
DK
Повідомлення: #34
23-12-2013 14:14 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

In turbo we trust...
Шукати всі повідомлення учасника
Anatolіy Немає
Читатель
***

Повідомлень: 274
Приєднався: Oct 2013
г. Киев, область
Fabia
Повідомлення: #35
23-12-2013 15:05 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayМирМирМир
Шукати всі повідомлення учасника
jekas Немає
Пью, курю, ругаюсь матом
*****

Повідомлень: 3 038
Приєднався: Jul 2009
Кременчуг
Табуретка 3.0 тди
Повідомлення: #36
23-12-2013 15:07 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Если жизнь повернулась к тебе задом , не расстраивайся – пристраивайся.
Жэка,ты выноситель мозга! (с) Syperb
Шукати всі повідомлення учасника
autoVision Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Dec 2013

Повідомлення: #37
23-12-2013 15:14 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #38
23-12-2013 15:18 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

RulezRespectHappy BirthdayДружба вітаю!!!!

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #39
23-12-2013 15:31 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

Вітаю!!! Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday хай росте здоровим на радість батькамHello!

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
Pasha_V Далеко
Moderator
*****

Повідомлень: 3 644
Приєднався: Feb 2008
Харьков, Жуки
Октавия А5 1,6
Повідомлення: #40
23-12-2013 15:32 RE: А у мну СЫНИШКА !!!

ПоздравляюHappy BirthdayДружба

I'll be back!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1